Перелік учасників

Прізвище Ім'я По-батькові Навчальний заклад Команда
Orlyuk Maxim Ivanovich National University of Food Technologies NUFT_Mandelbrot's_children
Ivashchenko Vitaliy Grygorovych National University of Food Technologies NUFT_Mandelbrot's_children
Chernenko Dmytro Valentynovych National University of Food Technologies NUFT_Chernysh
Yeroshenko Alexander Andrijovych National University of Food Technologies NUFT_Chernysh
Gorily Volodymir Uriyovich National University of Food Technologies NUFT_Chernysh
Trush Artem Yuryevich National University of Food Technologies NUFT_Hobgoblin
Zavhorodnii Andrii Dmitrievich Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту DNURT_AVM
Bondarenko (тренер) Vitalii Viktorovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko KNU Winners
MagiC++
EjudgeCrashers
KNU KEK
Daddies
MagiC++
Polar Bears
KNU knu
SubMix
Fibonacci salad
Andrey Logvin Yurievich Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_LLUN
Gremechevsky Ruslan Vasyliovych Хмельницький національний університет Giggle of Dead Rat
Zhurko Dmitry Olegovich Chernigiv State Technology University ScarletCrusade
Shanin Andrey Alexandrovich Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_Ties
Sokolenko Yurii Mikhaylovich Chernigiv State Technology University ScarletCrusade
Goroholsky Alexander Sergeevich Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" Top Secret
Kupriienko Vladyslav Igorovich Chernigiv State Technology University ScarletCrusade
Starenky Volodymyr Vasyliovych Хмельницький національний університет Giggle of Dead Rat
Sylantyev (тренер) Sergiy Oleksyovich ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» KNEU_DreamTeam
KNEU_DreamTeam
KISIT_WASDER
KISIT_DEV
KNEU_Junta
KNEU_SCOPE
KNEU_Qteam
KNEU_Binary
KNEU_Binary
KNEU_Godwill
Turbal Oleksandr Sergiyovich National University of Food Technologies NUFT_Hobgoblin
Efremov Alexander Mikolayovich Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт"
Bashtoviy Evgeniy Andreevich Київський національний торговельно-економічний університет KNTEU_SAD_BOYS
Balachevskiy Vladislav Sergiyovich National University of Food Technologies NUFT_Hobgoblin
Efremov Alexander Mikolayovich Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" Top Secret
Lyakhovetsky Bohdan Victorovich National aviation university ICIT-NAU
Starnavskyi Ihor Ihorovych National University of Food Technologies NUFT_Pink_Unicorn
Davydenko Nick Yehorovych National University of Food Technologies NUFT_Pink_Unicorn
Gribkov (тренер) Sergey Vitalievich National University of Food Technologies NUFT_Hobgoblin
NUFT_Small_Bang
NUFT_Stavr
Pink Unicorn
NUFT_Pink_Unicorn
NUFT_Hobgoblin
NUFT_Chernysh
NUFT_Mandelbrot's_children
Big Bang
Chernysh
Zayac_nuft
Pink Unicorn
Nuft_2
Nuft_1
NUFT
Krasnoshtshok (тренер) Viktor Mikolaevitch Київський національний торговельно-економічний університет KNTEU_SAD_BOYS
Kolodka Vladyslav Andreevych Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту DNURT_AVM
Zinchuk Alexander Viktorovich Київський національний торговельно-економічний університет KNTEU_SAD_BOYS
Shmerchuk Yurii Igorovych Vinnytsia National Technical University
Omelianenko Andrii - Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Daddies
Tikhonovskij Andrei Valeriiovych National University of Food Technologies NUFT_Pink_Unicorn
Stepanov Vladislav Dmitrievich National aviation university ICIT-NAU
Verteletskyi Mike Volodimirovitch Вінницький національний аграрний університет MYM-S
Chemerys Pavlo - Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Daddies
Spazhev Oleksandr Mykolaiovych Vinnytsia National Technical University VNTU_TreeS
Garnyk Yaroslav Leonidovich Вінницький національний аграрний університет MYM-S
Martyniuk Illia - Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Daddies
Yaremych Valentyn Romanovych Київський національний торговельно-економічний університет KNTEU_SAD_BOYS
Shmerchuk Yurii Igorovych Vinnytsia National Technical University VNTU_TreeS
Gvozdev Valery Dmitrovych Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Looksery cat_POWER
Plahotniuk Maks Evgeniovich Вінницький національний аграрний університет MYM-S
Katrychuk Dmytro Oleksandrovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko MagiC++
Voytko (тренер) Victoria Volodymyrivna Vinnytsia National Technical University VNTU_[figTree]
VNTU_Destructor
Kulikov (тренер) Vasiliy Mikhailovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” GeekTeam
ChePohavat?
Roots 2016
roots
Programming squad
Paramonov (тренер) Anton Ivanovich Donetsk National University Donetsk_NU_Fearless
Donetsk_NU_FTF
Violent Hamsters
DonNU ACArts
Donetsk NU - KT
DonNU
Scherbina Evgeniy Sergeevich Vinnytsia National Technical University VNTU_TreeS
Halka Dmitry Romanovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Yenoty
Oprishko Iraida Kostyantynivna Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko MagiC++
Kudlenok Bogdan Volodymyrovicg Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" Top Secret
Melnichuk Mike Seriyovych Вінницький національний аграрний університет ST703
Voronov Kondrat Sergeevich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Looksery cat_POWER
Prokopenko Vladyslav Oleksandrovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko MagiC++
Balabuh Sergiy Vasylovych Вінницький національний аграрний університет ST703
Szepesiová Patrícia Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach UPJS
Yavorovych Oleh Yuriyovych Vinnytsia National Technical University VNTU_Destructor
Khizha (тренер) Alexander Leonidovich Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_47th_Bit
DNU-Cifeidion
DNU_Dodger
DNU_MMK
DNU_Ducks
DNU_Dodger
DNU_Cifeidion
DNU_Ducks
DNU_Ducks
DNU-Cifeidion
DNU-Cifeidion
DNU-Razor
DNU-1
DNU-Cifeidion
DNU3
DNU2
Komisarenko Viacheslav Igorovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Rednecks
Mazurok Sergii Vіktor Vinnytsia National Technical University VNTU_Destructor
Zavoloka Еvgen Eduardovich Berdyansk State Pedagogical University BSPU
Bondar Bogdan Serafimovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Rednecks
Veneckiy Dmitro Serhiyovych Berdyansk State Pedagogical University BSPU
Buhay Bohdan Andreevich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ClassB
Havryliuk Petro Oleksiiovych Vinnytsia National Technical University VNTU_Destructor
Bondarenko Mykola Mykolayovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Rednecks
Tronin Ruslan Oleksandrovich Berdyansk State Pedagogical University BSPU
Svyatnenko Roman Stanislavovich National aviation university ICIT-NAU
Mart (тренер) Bogdan Anatoliyovych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" ia_51
Zinevych Maxim Sergeevich Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту DNURT_AVM
Yaskevych (тренер) Vladyslav Oleksandrovych Державний університет телекомунікацій Out of Bounds
Zoom
Encryptors_KUBG
Avega
RedZerg
Eclipse
Bugs
Bugs
Barabolia Igor Yuriyovich Коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ KNEU_Junta
Wolarz Szymon Wojciech Poznan University of Technology Garbage Collectors
Smirnov Denys Olegovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin SmiKoff
Miroshnichenko Dmytro Vadimovich Коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ KNEU_Junta
Shchypeleva Yevheniia Denysivna Kharkiv National University named after V.N.Karazin SmiKoff
Yadelsky Rostislav Igorovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Whiskey Spice & OpenSource
Cheprasova (тренер) Tetyana Ivanivna Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки EENU_Everest_Alpha
EENU_Everest_Beta
EENU_Everest_Alpha
EENU_EVEREST_2
EENU_EVEREST_1
Everest_2
Everest_1
Everest
Posvistak Valeriy Sergiyovich Коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ KNEU_Junta
Anisimov Kyrylo Andriiovych Компьютерная Академия "ШАГ" Киев JuniorMONOLIT
Lysenko Kostyantyn Vadymovysh National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Whiskey Spice & OpenSource
His Dmytro Ihorovych Институт информационно-диагностических систем iids16_3
Kofman Phillip Olegovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin SmiKoff
Adnreyev Andriy Oleksandrovich Vinnytsia National Technical University VNTU_[figTree]
Grinchenko Constantine Mykolaevich Институт информационно-диагностических систем iids16_2
Kavka Oleksii Oleksandrovich Vinnytsia National Technical University VNTU_[figTree]
Zarichkovyi Sasha Anatolievich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Whiskey Spice & OpenSource
Kabalyants (тренер) Petr Stepanovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin Solenoid
Surgeons
SmiKoff
Bedratyuk (тренер) Leonid P. Хмельницький національний університет Giggle of Dead Rat
Compilation Error
Semchenko Yaroslav Oleksandrovych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" ia_51
yevsyuhov Yevhen Ihorovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Yenoty
Kryvosheyeva Viktoriya Oleksandrivna Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" ia_51
Kharchenko Dmitro Oleksandrovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Yenoty
Romanenko Yaroslav Mykolayovych Університет державної фіскальної служби України Taxman 2
Genov-Steshenko (тренер) Aleksey Viktorovich Berdyansk State Pedagogical University BSPU
BSPU
Bob
BDPU-2
BDPU-1
BDPU
Omelchenko Vitaliy Viktorovych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" ia_51
Ivanov Sasha Ivanovich Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту DNURT_USERS
Krivich Maxim Vitalevich Kharkiv National University named after V.N.Karazin PonyIsland
Bulatov Dmytro Egorovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" UNIVERSE
Zarkua (тренер) Teodore Jason Georgian Technical University Georgian TU
Marchenko Philip Alexandrovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov
Kanivets Dmytro Volodymyrovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" UNIVERSE
Chaika Taras Bohdanovich Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU Penguins
Kartashov Denis Gennadiyovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Rabid_Pandas
Ivankov Valentym Yuriyebich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" UNIVERSE
Madzgharashvili Dachi Archil Georgian Technical University Georgian TU
Petrov (тренер) Oleg Alexandrovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Rabid_Pandas
Looksery Solvers_Of_Fortune
Looksery 1 2/3
ONU_Rabid_Pandas
ONU_cat_POWER
ONU_Antananarivu
ONU_cat_POWER
ONU 1 2/3
ONU_Antananarivu
ONU 1 2/3
ONU_heks
ONU 1 2/3
Naumenko Danylo Sergiyovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin PonyIsland
Marchenko Philip Alexandrovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Rabid_Pandas
Striuk (тренер) Andrii Mykolaiovych ГВУЗ "Криворожский национальный университет" KRogKNU
Balan Igor Serhiyovych Університет державної фіскальної служби України Taxman 1
Shkvarok Volodymyr Olegovych Kharkiv National University named after V.N.Karazin PonyIsland
Shvets Irina Valerievna Університет державної фіскальної служби України Taxman 1
Remenyak Damian Yuriyovych Університет державної фіскальної служби України Taxman 1
Blazhko Ignat Olegovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" BayWatch
Roberts (тренер) Julia Balyshyn Хмельницький національний університет Giggle Dead Rat
Giggle Dead Rat
Arveladze Olga George Georgian Technical University Georgian TU
Fomenko Vladimir Andreevich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" BayWatch
Polshchak Oleksiy Serhiyovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Yellowsubmarine
Gasanov Ravil Intigam Georgian Technical University Georgian TU
Vustyanyuk Igor Dmitrievich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Rabid_Pandas
Popov (тренер) Vladimir Ivanovich Компьютерная Академия "ШАГ" Киев JuniorMONOLIT
Undefined Behavior
Segmentation_fault
iTeam
iTeam2
Bezruchko Andrew Dmitrievich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” ChePohavat?
Ganzha Vladislav Valerievich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" BayWatch
Drabchuk Denis Vitaliyovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Yellowsubmarine
Charikov Sergiy Volodymyrovych Vinnytsia National Technical University VNTU_[figTree]
Yanenko Peter Sergeevich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” ChePohavat?
Aitzhan Askar Arnuruly Kazakh-British Technical University Kazakh-British TU 1
Mukha (тренер) Irina Pavlivna National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" UNIVERSE
Whiskey Spice & OpenSource
Kornishev Nikita Evgenyevich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” ChePohavat?
Bekbolatuly Bekzhan Bekbolatuly Kazakh-British Technical University Kazakh-British TU 1
Korzhovskiy Sergei Aleksandrovich ГВУЗ "Криворожский национальный университет" KRogKNU
Oliver-Matis (тренер) Lill University of Tartu Vertex Cover
namedTeam
Team Oliver
Horbenko Volodymyr Olehovych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" PTI-1
Amanov Alan Serikzhanuly Kazakh-British Technical University Kazakh-British TU 2
Symotiuk Mykola Andriyovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Yellowsubmarine
Valerievich (тренер) Eugene Kazmin Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko KPteam
Ivanchanka (тренер) Viktar Viktoravich Белорусский национальный технический университет
Bolatbekov Zhandos Abylaiuly Kazakh-British Technical University Kazakh-British TU 2
Vitola (тренер) Estere Vitola Ventspils University College Irbe
Smirnov Vadym Eduardovych ГВУЗ "Криворожский национальный университет" KRogKNU
Ahanov Nurdaulet Kairbekovich Kazakh-British Technical University Kazakh-British TU 2
Yakovchenko Sasha Nikolayovich Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту DNURT_USERS
Georgievich Vadym Prokopets Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko KPteam
Litvinov (тренер) Dmitriy Nikolaevich Kharkiv National University named after V.N.Karazin PonyIsland
NoName
Binary rainbow
BattleNerds
CREW
TheShining
RTN2
Coffee
BSS112
TheBigBangTheoory
Eject_brain
RGB
Anna Todossienko
eject_brain
RGB
Nurmash Aidos Myrzagabyluy Kazakh-British Technical University Kazakh-British TU 1
Lesovnikov Evgeniy Yuriyovich Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту DNURT_USERS
Ovsiienko Mykhailo Olexandrovych ГВУЗ "Криворожский национальный университет" KRogKNU
Valerievich Eugene Kazmin Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko KPteam
Kyseliuk Anton Olehovych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" PTI-1
Nagy (тренер) Barnabas Eötvös Loránd University ELTE IK
Ripak Albert Dmytrovych Університет державної фіскальної служби України Taxman 2
Shchetinin Kirill Vladimirovich Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Polar Bears
Gyorgyi Csaba Eötvös Loránd University ELTE IK
Kalnins Martins Kalnins Ventspils University College Irbe
Melnyk Ivan Oleksandrovych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" PTI-1
Volokyta (тренер) Artem Mykolayovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" LastChance
ClassB
KPI_FIOT1
Vegvari Zalan Eötvös Loránd University ELTE IK
Kalnejs Klavs Kalnejs Ventspils University College Irbe
Husiev Olexandr Andriyovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_EvilCompiler
Brevus (тренер) Vitaly M. Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU::Coders
TNTU::IamCoder
TNTU::IamCoder
TNTU::IamCoder
TNTU_Random
TNTU_FIS_Avengers
Schwarcz Tamás Bence Eötvös Loránd University ELTE IK
Fatenko Vladyslav Vasyljovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_EvilCompiler
Linde Oskars - Ventspils University College Irbe
Kovaliuk (тренер) Tetiana Volodymyrivna National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" BayWatch
BayWatch
BayWatch
Prusak Bartosz Poznan University of Technology
Shybyryn Igor Olegovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_EvilCompiler
Loobas (тренер) Ivor Tallinn University Of Technology Single Space
Mandelbrot
TUT KKS++
Õueäärne öölõoke
Tallinn University of Technology
Tallinn UT
Maksymova Yevheniia Arturivna Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Looksery cat_POWER
Järvsoo Johanna Adele University of Tartu namedTeam
Vitinnik Dmytro Serhiyovych Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_VDM
Maleev (тренер) Alexey Victorovich Московский физико-технический институт (государственный университет) MIPT SBS
Moscow IPT Jinotega
Sternal Tomasz Poznan University of Technology Garbage Collectors
Derets Sergey Aleksandrovich Dniprovsk State Technical University DSTU_PM
Vallas Oleg Stanislavovych Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_Ties
Alekseev Yuriy Vitalievich Компьютерная Академия "ШАГ" Киев JuniorMONOLIT
Haluza (тренер) Oleksii Anatoliiovych National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute"
Dolinsky Andriy Mihailovich Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University
Shanin Andrey Alexandrovich Kharkiv national university of Radio Electronics
Gvozdev Valery Dmitrovych Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov
Dolinsky Taras Mihailovich Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU::IamCoder
Nazarenko Dmytro Sergiyovych Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_LLUN
Panchuk Dmytro Valentynovich Хмельницький національний університет Compilation Error
Shmahay Volodymyr Volodymyrovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU::IamCoder
Baidak Vadim Eugenovich Kharkiv national university of Radio Electronics
Krasuski Adam Krzysztof Poznan University of Technology Garbage Collectors
Berkunsky (тренер) Eugeny Yurievich Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_DDOSers
NUS_Long
NUS_VDM
NUS_Long
NUS_Gaida
NUS_Long
NUS_Inc
NUS_Inc
Tymofiev Andriy Anatoliyovich Хмельницький національний університет Compilation Error
- 1 1 Kharkiv national university of Radio Electronics
Popovych Ivan Dmytrovych Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_Ties
Shevchenko Taras Petrovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_AIR
Trofanyuk Oleksiy Bogdanovich Хмельницький національний університет Compilation Error
Smirnov Ivan Fedorovich Московский физико-технический институт (государственный университет) Moscow IPT Jinotega
Obideyko Vitaliy Vladimirovich Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця KhNUE_K.O.S.
asd ds sda Kharkiv national university of Radio Electronics
Tumasonis (тренер) Vladas Vilnius University Dummy
AllSubmissionsMatter
VU MIF
VU MIF#2
VU MIF#1
Batuchenko Vitalii Andreivich Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_KG
Smerchinskiy Dmitriy Genadievich Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця KhNUE_K.O.S.
Kanivets Evgenii Alekseevich Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця KhNUE_K.O.S.
Ruvinskaya (тренер) Victoria Michailovna Odessa National Polytechnical University ONPU_GreenDay
ONPU_LightScribe
ONPU_Compote
ONPU_Tux
ONPU_LightSCribe
ONPU_Compote
ONPU_LightSCribe
ONPU_Compote
ONPU_Compote
ONPU_MMF
Marchenko (тренер) Igor Ivanovich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" ThreeBricks
RGBa
Moyseenko (тренер) Oleg Petrovich Chernigiv State Technology University ScarletCrusade
CHNTU_Easy_Accept
TOP-SE
Akshabayev (тренер) Askar Kurmanalievich Kazakh-British Technical University Kazakh-British TU 2
Kazakh-British TU 1
Petryk (тренер) Oksana Yulianivna Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_TNT
TNTU_HollyShift
TNTU_HollyShift
TNTU_BraveHedgehogs
Andriushchenko (тренер) Vadym Oleksandrovych Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту DNURT_AVM
DNURT_USERS
DNURT_IDM
DNURT_ABV
DNUZT-1
dolіnsky Andriy Mihaylovich Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU::IamCoder
Kucharev (тренер) Sergey Aleksandrovich Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт"
Zhuk Artsem Sergeevich Московский физико-технический институт (государственный университет) Moscow IPT Jinotega
Tarasov Andrii Andreevich Київський національний університет культури і мистецтв KNUKiM-1
Chernenko Roman Mykolaiovych Borys Grinchenko Kyiv University RedZerg
Tkachenko (тренер) Olga Ivanivna Київський національний університет культури і мистецтв KNUKiM-1
Myhalenkov Mykola Kostiantynovych Київський національний університет культури і мистецтв KNUKiM-1
Mekhed Bohdan Vasilievich ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» KNEU_Binary
Bronfen-Bova Roman Andriyovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Looksery Solvers_Of_Fortune
Vilhovy Igor Viktorovich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" ThreeBricks
Andreyiv (тренер) Andriy Volodymyrovych National University "Lvivska Politekhnika" DuoProg
Skliar Andrii Volodymyrovych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт"
Grynyk (тренер) Rostyslav Olegovych Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
Zhukovska Lyudmila Sergeevna ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» KNEU_Binary
Bochkovskyi Bohdan Oleksandrovich ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» KNEU_Binary
Ivanov Viacheslav Volodymyrovych Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Looksery Solvers_Of_Fortune
Koval Maxym Viktorovich Київський національний університет культури і мистецтв KNUKiM-1
Vladymyrov Viacheslav Yuriyovych National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" ThreeBricks
Illarionova Mariia Valeriievna Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Looksery Solvers_Of_Fortune
Kravchenko Oleksandr Volodymyrovych Borys Grinchenko Kyiv University RedZerg
Kornya Pavlo Vitaliyovych Borys Grinchenko Kyiv University RedZerg
Datskiv Oleg Lubomirovuch National University "Lvivska Politekhnika" DuoProg
Mekhed Bohdan Vasilievich ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
Kaminskyi Bohdan Volodymyrovych National University "Lvivska Politekhnika" DuoProg
Familia (тренер) Imya Otchestvo Kharkiv National Radioelectronics University
Prysyazhnyuk Alexandr Aleksandrovich ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» KNEU_Qteam
Petrov Jurij Michailovich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" ThreeBricks
Mysiuk Oksana Anatoliivna ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» KNEU_Qteam
Shevchuk Eugene Mykolayovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko KNU knu
Gavrilyuk Evgenii Sergeyevich ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» KNEU_Qteam
Kovdrya Vlad Yur'yevich Институт информационно-диагностических систем iids16_3
Shagoviy Alexsander Vitaliyovich Державний університет телекомунікацій Avega
Kachur Roman Volodymyrovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko KNU knu
Pidvolotska Violetta Yuriivna Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_Dodger
Kuzmin Alexey Vladimirovich Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Polar Bears
Piskunov (тренер) Oleksiy Germanovitch Институт информационно-диагностических систем IIDS17_1
iids17_2
iids17_3
iids16_2
iids16_1
iids16_3
iids15_3
iids15_2
iids15_1
IIDS14_2
iids14_1
Mikhno Mark Gennadiyovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko KNU knu
Voznichka Sviatoslav Olehovych National University "Lvivska Politekhnika" haz'kery
Derun (тренер) Gu N/A The University of Hong Kong waterdrop
Jadenkus Domantas Vilnius University VU MIF
Solodkyi Vladyslav Dmytrovych Державний університет телекомунікацій Avega
Stetsyk Oleksii Andreyevitch Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko
Barysh (тренер) Katheryna Oleksandrivna Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University
Butkevičius Dariuš Vilnius University VU MIF
Movchan Pavel Ivanovich Державний університет телекомунікацій Avega
Lyubchyk (тренер) Leonid Michailivith National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Morituri
Kovalchuk Alexandr Sergeevich Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_Dodger
Pidvolotska Violetta Yuriivna Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара
Vovk (тренер) Olena Borysivna National University "Lvivska Politekhnika" haz'kery
Krishchik Eugenia Petrivna Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_Ducks
Radchenko Eugene Vyacheslavovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_Cifeidion
Klimavičius Justas Vilnius University VU MIF
Selivanov Andrii Andrijovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_Ducks
Sharavara Volodymyr Volodymyrovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_Ducks
Chornyi Mykhailo Grygorovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Polar Bears
Mykhaylovskyy Volodymyr Vitaliyovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_AIR
Tsushko Ruslan Hennadiyovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ClassB
Semenov Konstantin Borisovich Московский физико-технический институт (государственный университет) Moscow IPT Jinotega
Baidak Vadim Eugenovich Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_KG
Nazarchuk (тренер) Iryna Vasylivna National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Yenoty
NTUU_KPI_Schmetterlinge
NTUU_KPI_EvilCompiler
NTUU_KPI_AIR
Zolotukhina (тренер) Oksana Anatoliivna Donetsk National Technical University DonNTU_OxDEADBEEF
DonNTU_CSTF_United
DonNTU_CSTF_United
Husiev Olexandr Andriyovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"
Siryi Serhii Olexandrovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ClassB
Kostrukov Dmitriy Vladimirovich Компьютерная Академия "ШАГ" Киев Undefined Behavior
Nhuien Min An - Donetsk National Technical University DonNTU_CSTF_United
Kononenko Kostiantyn Volodymyrovych Компьютерная Академия "ШАГ" Киев Undefined Behavior
Dyachenko Inna Rostislavіvna Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_VDM
Modestov Maksym Oleksiyovych Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_VDM
Khomenko Mykyta Oleksandrovych Donetsk National Technical University DonNTU_CSTF_United
Dulskyi Dmytro Sergijovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_AIR
Sharavara Victor Volodymyrovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_Cifeidion
Levochko (тренер) Vladyslav Serhiyovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"
Rachko Denis Oleksiyovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_Dodger
Belenok Ihor Viacheslavovich ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» KNEU_SCOPE
Dudka Rostislav Anatolievich ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» KNEU_SCOPE
Safronov Yaroslav Viktorovich Donetsk National Technical University DonNTU_CSTF_United
Tyshchenko Roman Volodymyrovich ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» KNEU_SCOPE
Vasiljevas (тренер) Mindaugas Stanislovas Kaunas University of Technology KTU#1
Mats Vladislav Igorevich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Morituri
Stepanov Andrii Vyacheslavovich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Morituri
Titenko Dmitriy Sergeevich Институт информационно-диагностических систем iids16_1
Gromovyi Dmytro Maksimovych National University "Lvivska Politekhnika" haz'kery
Kifer Viktor Mykhaylovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_HollyShift
Semeniuk Alexandr Petrovich Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки EENU_Everest_Alpha
Zaiats' Volodymyr Borysovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_HollyShift
Cherneha Kyrylo Sergiyovych Odessa National Polytechnical University ONPU_LightSCribe
Barmak Ihor Mykolayovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_HollyShift
Myronova (тренер) Natalia Alekseyevna Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_ToAcme
ZNTU_SetUp
Golub (тренер) Bella Lvivna Національний аграрний університет #timeless
fixies
#timeless
Maliarozov Pavlo Olexandrovych Odessa National Polytechnical University ONPU_Tux
Babkin Vladyslav Volodymyrovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_Cifeidion
Zdota Dmitriy Vladimirovich Институт информационно-диагностических систем iids16_1
Hrytsyshyn Viktor Yaroslavovych National University "Lvivska Politekhnika" haz'kery
Sadovyi Dmytro Volodymyrovych Odessa National Polytechnical University ONPU_Tux
Bondarenko Daria Dmitrievna Odessa National Polytechnical University ONPU_LightSCribe
Mazurenko Daniil Oleksandrovich Національний аграрний університет #timeless
Mirzaieva Asal Tulkinzhonivna Odessa National Polytechnical University ONPU_Tux
Trokhymenko Viktor Y. Національний аграрний університет #timeless
Bezsonov Andrii Georgievich Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_SetUp
Palii Andrii Uriyovich Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки EENU_Everest_Beta
Trofimov Andrew Alexandrovich Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки EENU_Everest_Alpha
Stepanova Maria Vyacheslavovna National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute"
Fedorenko Taras Vladimirovich Институт информационно-диагностических систем iids16_3
Kushnir Oleksandr Oleksandrovych Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки EENU_Everest_Alpha
Wasik (тренер) Szymon - Poznan University of Technology Garbage Collectors
Kosarenko Viktoriia Gennadivna Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_SetUp
Misuna Oleg Sergeevich Институт информационно-диагностических систем iids16_1
Garbonis Lukas Lukas Kaunas University of Technology KTU#1
Lukyanova Mariya Vyacheslavovna Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_The_Big_Coding_Theory
Narusis Mindaugas Mindaugas Kaunas University of Technology KTU#1
Makar Andrii Romanovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU Clouds
Bilyi Roman Igorovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU Penguins
Kovalchuk Taras Igorovich Институт информационно-диагностических систем
Shyshkov Oleg Mykolajovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Schmetterlinge
1 (тренер) 2 3 Хмельницький національний університет
Antonenko (тренер) Alexander Sergeevich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Luckomotive
ONU_cat_POWER
ONU_Rabid_Pandas
Looksery cat_POWER
ONU_The_Big_Coding_Theory
ONU_Luckomotive
Podlesny Maxim Dmitrievich Институт информационно-диагностических систем iids16_2
Fatenko Vladyslav Vasyljovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"
Shybyryn Igor Olegovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"
Shevchenko Taras Petrovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"
Yaremenko Mukola Mukolayovich Національний аграрний університет #timeless
Shulikov Arsenii Vladislavovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Schmetterlinge
Melentyeva Ada Denysina National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Schmetterlinge
Naucius Vytautas Vytautas Kaunas University of Technology KTU#1
Misko Dima Andreevich Odessa National Polytechnical University ONPU_LightSCribe
Proydenko Alexsandr Alexsandrovich Odessa national academy of food technologies ONAFT_С++In14days
Shanovskiy Bogdan Evgeniyovuch Odessa national academy of food technologies ONAFT_С++In14days
Bogdanov Artem Sergeevich Odessa national academy of food technologies ONAFT_С++In14days
Zadorozhnii Yevhen Vitalyevich Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_SetUp
Chonka Kirill Myhaylovych Національний аграрний університет fixies
Herasymiv Vitalii Igorovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU Penguins
Savitskyi Taras Mykhailovich Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU Clouds
Klochko (тренер) Oksana Vitaliivna Вінницький національний аграрний університет ST703
MYM-S
Sploshnov Kyrylo Dmitrovych Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Luckomotive
Pasichnyk Maksym Andriyovych Институт информационно-диагностических систем iids16_2
Taran Tatiana Yuryevna Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Luckomotive
Radiuk Volodymyr Myronovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU Clouds
Kuchinska (тренер) Nataliia Viktorivna National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Top Secret
Voloshyn Mikhaylo Volodimirovich Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки EENU_Everest_Beta
Mateichuck Roman Oleksandrovich Odessa National Polytechnical University ONPU_FireFly
Stukalenko Ann Alexsandrovna Odessa national academy of food technologies ONAFT_ Three_Stars
Nekhliudova Anna Dmitrievna Odessa national academy of food technologies ONAFT_ Three_Stars
Devuatkov Vlad Vladimirovich Odessa National Polytechnical University ONPU_FireFly
Nadrygaylo (тренер) Tatyana Zhumabaevna Dniprovsk State Technical University DSTU_Prime
DSTU_Strike
DSTU_PM
Bartkova Svetlana Alexsandrovna Odessa national academy of food technologies ONAFT_ Three_Stars
Khomych Dariia Valeriyvna Національний аграрний університет fixies
Shcherbakov (тренер) Oleksandr Vsevolodovich Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця Kernel Panic
KhNUE_K.O.S.
Melnyk Vitalii Oleksandrovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko
Oleshchuk (тренер) Oleg Vladislavovich Odessa National Polytechnical University ONPU_FireFly
Nastenko Bogdan Tarasovich Національний аграрний університет fixies
Yadelsky (тренер) Rostislav Igorovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"
Daniluk Alex O. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки EENU_Everest_Beta
Serafin (тренер) Radoslaw - Wroclaw University UWr Vegetables
Yarmolenko Andy Sergeevich Odessa National Polytechnical University ONPU_FireFly
Serafin Radoslaw - Wroclaw University UWr Vegetables
Kuznietsova (тренер) Nataliia Volodimirivna National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Rednecks
Moszkowski Jacek Jakub Wroclaw University UWr Vegetables
Düüna Kristjan Tallinn University Of Technology Single Space
Bak Patrik Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach UPJS
Naumova Elena Alexandrovna Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_The_Big_Coding_Theory
Osetsymskyi Anatolyi Vadimovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_The_Big_Coding_Theory
Kolomeiets Alexander Vitaliyovych Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Luckomotive
Yaroviy Mykyta Volodymyrovych Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_KG
Aasaväli Sander Tallinn University Of Technology Single Space
Batsinko Maksim Igorevich Donetsk National University Donetsk_NU_FTF
Artamonov (тренер) Evgeniy Borisovich National aviation university ICIT-NAU
Tamm Rasmus Tallinn University Of Technology Mandelbrot
Mesyura (тренер) Volodymyr Ivanovych Vinnytsia National Technical University
Düüna Siim Tallinn University Of Technology Mandelbrot
Isaienkov Konstantin Alexandrovich Donetsk National University Donetsk_NU_FTF
Isaienkov Yaroslav Alexandrovich Donetsk National University Donetsk_NU_FTF
Krivos-Bellus (тренер) Rastislav Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach UPJS 2017
UPJS
Batsinko Maksim Igorevich Donetsk National University
Tüür Taaniel Tallinn University Of Technology Mandelbrot
Jaakson Kenn Tallinn University Of Technology Single Space
Opiela Marián Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach UPJS
Horniychuk Ivan Viktorovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI”
Michalak Pawel Wroclaw University UWr Vegetables
Kulykivskuy Ihor Myhaylovuch Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Roots 2016
Donyuk Roman Yurievich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Roots 2016
Horniychuk Ivan Viktorovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Roots 2016
Zyuz Alexey Vladimirovich Dniprovsk State Technical University DSTU_PM
Stepanova Maria Vyacheslaivna National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Morituri
Kravets Mykhailo Yuriyovych Dniprovsk State Technical University DSTU_PM
Rymarchuk Yewgeniya Olegivna National University of Food Technologies NUFT_Mandelbrot's_children
Yevchenko Bohdan Olegovych Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_LLUN
Mesyura (тренер) Vladimir Ivanovych Vinnytsia National Technical University VNTU_Trees
VNTU_TreeS
Balyshyn Olexander Olexandrovych Хмельницький національний університет Giggle of Dead Rat
Biletskyy (тренер) Vasyl Mykolayovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU VDV
LNU Undead
LNU Algotesters
LNU Dreamteam
LNU Clouds
LNU Penguins
LNU VVT
LNU Penguins
47%vol
LNU Penguins
Malchykov (тренер) Volodymyr Viktorovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Beda
Shining_tiger
Yellowsubmarine
Yellowsubmarine
Trinity Force
Yellowsubmarine
Trinity Force
NTUU_KPI_Rara
NTUU_KPI_Rara
Antonova (тренер) Alfiia Raisovna Odessa national academy of food technologies ONAFT_C++In14days
ONAFT_ Three_Stars
ONAFT_С++In14days
ONAFT_2
ONAFT_C++In14Days
Vechur (тренер) Oleksandr Volodymyrovych Kharkiv national university of Radio Electronics Random_people
KhNURE_KG
KNURE_T-Sigma
KhNURE_Energy
KhNURE_LLUN
KhNURE_KG
KhNURE_LLUN
KhNURE_Ties
KNURE_LOG
KhNURE_United
KhNURE_Atlantis
KhNURE_United
KhNURE_Atlantis
KhNURE_United
DeterminedTeam
KNURE_Team
Kozhevnikov (тренер) Ivan Grigorovich National University of State Tax Service of Ukraine Taxman 2
Taxman 1
Taxman 2
Taxman 1
Taxman 2
Taxman 1
Taxman 2
Taxman 1
Taxman
Taxman