Перелік учасників

Прізвище Ім'я По-батькові Навчальний заклад Команда
Tcherkes Sergei Victorovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_cat_POWER
Lyubchik (тренер) Leonid Mikhailovych National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" iddqd
iddqd
Bredor
IF
Levchenko Igor Anatolievich Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту DNUZT-1
Popovych Bogdan Mykolaiyovych Ternopil National Economic University TNEU_FCIT#2
Kucherenko (тренер) Andrey Valeriyovych Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Writers
Lengyel (тренер) Zsolt Eötvös Loránd University ELTE Calmare
ELTE Sparrows
ELTE Swifts
Gaydar Valeriy Mykholayovych Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Writers
Bayursky Andriy Rostyslavovych Ternopil National Economic University TNEU_FCIT#2
Zhukovskiy (тренер) Sergey Stanislavovich Житомирский государственный университет имени Ивана Франка ZSU
ZSU
ZSU_HyperCube
Gnitiy Sergiy Dmytrovych Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Writers
Petryk Andriy Igorovych Ternopil National Economic University TNEU_FCIT#2
Onyshchuk Andrew Volodimirovich National University of Water Management and Nature Resources Use Stream
Savchuk Vlad Sergeyevish Державний університет телекомунікацій Bugs
Parubets Yevhen Mikolayovich Державний університет телекомунікацій Bugs
Zadyraka Volodymyr Gennadiyovych Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Writers
Tihiy Oleksandr Leonidovich Державний університет телекомунікацій Bugs
Boiko Mykola Michailovich Національний аграрний університет Yosemite
Antonenko (тренер) Alexander Sergeevich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov
Herasymiv Vitalii Igorovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU Penguins
Tkach (тренер) Volodymyr Mykolayovych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" KPI_CST
BLS
PTI
PTI-1
PTI-2
PTI-1
Melnyk Vitalii Olexandrovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU Penguins
Paramonov (тренер) Anton Ivanovich Donetsk National University Donetsk_NU_Fearless
Donetsk_NU_FTF
Violent Hamsters
DonNU ACArts
Donetsk NU - KT
DonNU
Bilyi Roman Ihorovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU Penguins
Yerokhin Maxim Andreevich Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_Atlantis
Podlesnykh (тренер) Dmitry Arturovich ГОУ ВПО "Московский физико-технический институт (государственный университет)" MIPT
BBC
Pigovsky (тренер) Yuriy Romanovych Ternopil National Economic University TNEU_FCIT#2
FCIT#3
Abdi Reidan Muhamed Ali Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_Atlantis
Khizha (тренер) Alexander Leonidovich Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_47th_Bit
DNU-Cifeidion
DNU_Dodger
DNU_MMK
DNU_Ducks
DNU_Dodger
DNU_Cifeidion
DNU_Ducks
DNU_Ducks
DNU-Cifeidion
DNU-Cifeidion
DNU-Razor
DNU-1
DNU-Cifeidion
DNU3
DNU2
Volchanetskiy Ilya Sergeyevich Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_Atlantis
Shakhovska (тренер) Natalya Bogdanivna National University "Lvivska Politekhnika" Stingray
Mazurenko Daniil Oleksandrovich Національний аграрний університет Yosemite
Yaskevych (тренер) Vladyslav Oleksandrovych Державний університет телекомунікацій Out of Bounds
Zoom
Encryptors_KUBG
Avega
RedZerg
Eclipse
Bugs
Bugs
Tokhtar Jury Alex ГВУЗ "Криворожский национальный университет" Natus Vincere
Duzhyi (тренер) Viacheslav Igorevich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Su-7B
FireFox
Su-7B
Scherbina Nikita Valerievich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IO22
Cheprasova (тренер) Tetyana Ivanivna Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки EENU_Everest_Alpha
EENU_Everest_Beta
EENU_Everest_Alpha
EENU_EVEREST_2
EENU_EVEREST_1
Everest_2
Everest_1
Everest
Kuzmin (тренер) Alexey Vladimirovich Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Shamans
Antoniuk Vasyl Tarasovich Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Shamans
Popovich Yevgeny Alexandrovich Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Shamans
Man'ko Alexander Petrovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin RTN2
Borsi (тренер) Zsolt Richard Eötvös Loránd University ELTE Calmare
ELTE Deers
ELTE Sparrows
ELTE Swifts
ELTE Larks
Gurov Maksim Vladimirovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin RTN2
Bora Eszter Szilvia Eötvös Loránd University ELTE Deers
Varga Laszlo Eötvös Loránd University ELTE Deers
Ivanska Oksana Vladimirovna National University of State Tax Service of Ukraine Taxman 1
Szabo Daniel Eötvös Loránd University ELTE Deers
Chmilenko Stanislav Maksimovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_cat_POWER
Schaum Bela Eötvös Loránd University ELTE Calmare
Voronov Kondrat Sergeevich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_cat_POWER
Vegh Matyas Eötvös Loránd University ELTE Calmare
Gribkov (тренер) Sergey Vitaliivech National University of Food Technologies Big Bang
Nuft
Kucsma Andras Eötvös Loránd University ELTE Calmare
Zhukovskyy (тренер) Viktor Volodymyrovich National University of Water Management and Nature Resources Use NewTeam123
NUWM_Brain_Storm
Stream
NUWM_Sky
NUWM_GC
Stream
NUWM_Stream
NUWM
Oliynik Anna Viktorivna National University of Food Technologies Nuft
Shchetinin Kirill Vladimirovich Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Shamans
Chernenko Dmitro Valentynovych National University of Food Technologies Nuft
Makarenko Ivan Vladimirovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin TheBigBangTheoory
Petrov (тренер) Oleg Alexandrovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Rabid_Pandas
Looksery Solvers_Of_Fortune
Looksery 1 2/3
ONU_Rabid_Pandas
ONU_cat_POWER
ONU_Antananarivu
ONU_cat_POWER
ONU 1 2/3
ONU_Antananarivu
ONU 1 2/3
ONU_heks
ONU 1 2/3
Mezheritsky (тренер) Sergy Gennadiyovych National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" CIT
NTUKhPI-CIT-1
Rymarchuk Yevgeniya Olegivna National University of Food Technologies Nuft
Kalynchuk Roman Valentynovych National University of Food Technologies Big Bang
Razumovskii Pavel Andreevich Kharkiv National University named after V.N.Karazin TheBigBangTheoory
Gukalov Alexander Vasilievich National University of Food Technologies Big Bang
Kostenko Svyatoslav Volodumurovuch National University of Food Technologies Big Bang
Franchuk Roman Pavlovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" CoolCoders
Shmalko Oleksiy Oleksandrovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" CoolCoders
Holubkov Oleksiy Hennadiyovych Херсонський національний технічний університет KNTU
Buhai Bogdan Andreevich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Class B
Grishko Arkadiy Viktorovich Житомирский государственный университет имени Ивана Франка ZSU
Butyk Ruslan Vasylovyc Житомирский государственный университет имени Ивана Франка ZSU
Tsushko Ruslan Gennadievich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Class B
Kulikovska Oksana Volodimirovna Житомирский государственный университет имени Ивана Франка ZSU
Seriy Sergey Alexandrovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Class B
Gulchuk Danil Igorovich Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт"
Smolyak Aleksey Sergeevich Херсонський національний технічний університет KNTU
Rybak Bohdan Serhiyovich Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" PTI-2
Horbenko Vladimir Olegovich Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" PTI-2
Zavatskiy Denis Victorovich Херсонський національний технічний університет KNTU
Prach Yuliya Oleksandrivna National University "Lvivska Politekhnika" Stingray
Kuurberg Karmo Tallinn University Of Technology Tallinn University of Technology
Krosing Aleksander Tallinn University Of Technology Tallinn University of Technology
Starushko Artem Vitalievich Kharkiv National University named after V.N.Karazin TheShining
Litvinov (тренер) Dmitriy Nikolaevich Kharkiv National University named after V.N.Karazin PonyIsland
NoName
Binary rainbow
BattleNerds
CREW
TheShining
RTN2
Coffee
BSS112
TheBigBangTheoory
Eject_brain
RGB
Anna Todossienko
eject_brain
RGB
Kholovchuk Aleksey Olegovich Odessa National Polytechnical University ONPU_Compote
Krosing Hans Gustav Tallinn University Of Technology Tallinn University of Technology
Efimchikova Veronika Aleksandrovna Kharkiv National University named after V.N.Karazin TheShining
Pekarchuk Nikita Yurijevich Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" PTI-2
Zubko (тренер) Roman Anatoliyovich Open International University of Human Development ‘Ukraine’ Ukraine University 2014
Ukraine University
Pokotilov Vladimir Olegovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin TheShining
Orlov Yuriy Igorovich Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" PTI-1
Tronichev Denis Eduardovich Institute of Information and Diagnostic Systems IIDS14_2
Brevus (тренер) Vitaly M. Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU::Coders
TNTU::IamCoder
TNTU::IamCoder
TNTU::IamCoder
TNTU_Random
TNTU_FIS_Avengers
Voronkova Elizaveta Sergiivna Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" PTI-1
Migda Artyom Vadimovich Institute of Information and Diagnostic Systems IIDS14_2
Gulchuk Danilo Serhiyovych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" PTI-1
Loobas (тренер) Ivor Tallinn University Of Technology Single Space
Mandelbrot
TUT KKS++
Õueäärne öölõoke
Tallinn University of Technology
Tallinn UT
Lyubchyk (тренер) Leonid Mikhailovych National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute"
Nevdashchenko (тренер) Maksym Valentynovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" CoolCoders
Class B
CoolCoders
Class B
Mshanetskiy Vladimir Sergeevich Odessa National Polytechnical University ONPU_Compote
Khomyak Andriy V Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Everest_2
Bagno Bogdan Vladimirovich ГОУ ВПО "Московский физико-технический институт (государственный университет)" MIPT
Molchanov Maxim Nikolaevich Odessa National Polytechnical University ONPU_Compote
Gorbatenko Bogdan Alekseevich Institute of Information and Diagnostic Systems IIDS14_2
Sklianichenko Sergii Igorovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU 1 2/3
Myronov Myron Valeriyovych Open International University of Human Development ‘Ukraine’ Ukraine University 2014
Tkachenko (тренер) Olga Ivanivna Київський національний університет культури і мистецтв KNUKIM
Serdyuk Evgen Yuriyovich Open International University of Human Development ‘Ukraine’ Ukraine University 2014
Chetvak Ostap Bogganovich Київський національний університет культури і мистецтв KNUKIM
Balandin Rodion Evgenovych Open International University of Human Development ‘Ukraine’ Ukraine University 2014
Myhailenkov Mykola Konstyantionovich Київський національний університет культури і мистецтв KNUKIM
Denys Guk Petrovich Київський національний університет культури і мистецтв KNUKIM
Burnasov (тренер) Pavel Viktor ГВУЗ "Криворожский национальный университет" Natus Vincere
Berkunsky (тренер) Eugeny Yurievich Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_DDOSers
NUS_Long
NUS_VDM
NUS_Long
NUS_Gaida
NUS_Long
NUS_Inc
NUS_Inc
Pankiv Yaroslav Orestovuch National University "Lvivska Politekhnika" Stingray
Stoliarov Artyom Gennadievich Donetsk National University DonNU ACArts
Vislotskiy Andrian Olegovych National University "Lvivska Politekhnika" Stingray
Medvedyev (тренер) Mykhaylo Gennadyevich Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Flareon
Shamans
PolarBears
Unicon
Flawless
Frogs
SuperMario
Flawless
SuperMario
Limitless
Mikitin Alex Valerij ГВУЗ "Криворожский национальный университет" Natus Vincere
Guk Dmitrij Sergey ГВУЗ "Криворожский национальный университет" Natus Vincere
Ruvinskaya (тренер) Victoria Michailovna Odessa National Polytechnical University ONPU_GreenDay
ONPU_LightScribe
ONPU_Compote
ONPU_Tux
ONPU_LightSCribe
ONPU_Compote
ONPU_LightSCribe
ONPU_Compote
ONPU_Compote
ONPU_MMF
Bodnia Alexsandr Sergeyevich Odessa national academy of food technologies Chernomorets
Antonova (тренер) Alfiya Raisovna Odessa national academy of food technologies ONAFT_C++In14days
Chernomorets
Shumada (тренер) Roman Yaroslavovich Класичний приватний університет Triforce
Serduk Igor Jurovuch National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" RGBa
Lutsenko Danil Igorevich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" RGBa
ddddd ddd ddd Vinnytsia National Technical University DonNU ACArts
Marchenko (тренер) Igor Ivanovich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" ThreeBricks
RGBa
Proydenko Alexsandr Alexsandrovich Odessa national academy of food technologies ONAFT_C++In14Days
Chernomorets
Kononov (тренер) Mikhail Vladimirovich Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko AutoCoders
Zagariya Alexandr Mykolayovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko AutoCoders
Drozd Evgeniy Anatolievich Odessa national academy of food technologies Chernomorets
Marchenko Aleana Oleksandrovna National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" RGBa
Bichurin Igor Anatoliyovych National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" iddqd
Vasilets Roman Viktorovich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" iddqd
Drozd Evgeniy Anatolievich Odessa national academy of food technologies
Moyseenko (тренер) Oleg Petrovich Chernigiv State Technology University ScarletCrusade
CHNTU_Easy_Accept
TOP-SE
Polishchuk Ilya Nikolaevich Donetsk National University DonNU ACArts
Artamonov (тренер) Ievgen Borisovich National aviation university NAU-ICIT2
Grynyk (тренер) Rostyslav Olegovych Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
Mykhaylovskyy Volodymyr Vitaliyovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" AIR
Husiev Olexandr Andriyovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" AIR
Rzhepishevskiy Andrey Leonidovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" bicycle
Kondratiev Igor Ivanovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" bicycle
Nazarchuk (тренер) Iryna Vasylivna National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" bicycle
AIR
Three_Dots
Pogribnyi Yevgen Oleksandrovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" bicycle
Dulskyi Dmytro Sergijovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" AIR
Lutsyuk Taras Maksymovych National University of State Tax Service of Ukraine Taxman 1
Stebaiev Dmytro Ihorovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin TheBigBangTheoory
Fatenko Vladyslav Vasyliovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Three_Dots
Kolhatin Andrii Oleksandrovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin
Pozharsky Bogdan Andreevich Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_United
Kosarenko Victoria Gennadiyivna Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_SetUp
Zadorozhniy Evgeniy Vitaliyevich Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_SetUp
Balganbaiev Sergii Arstanbekovich Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_United
Berkunskyi Oleksii Yevhenovych Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_Gaida
Martynov Anton Jurievich Kharkiv National University named after V.N.Karazin BSS112
Bezsonov Andrey Georgivich Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_SetUp
Kolhatin Andrii Oleksandrovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin BSS112
Talalaev Bogdan Grygorovych Kharkiv National University named after V.N.Karazin BSS112
Driuk Oleksandr Dmytrovych Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_United
Rudchenko Andey Oleksandrovich Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_Gaida
Siryk Evgen Alexandrovich Класичний приватний університет Triforce
Trotsko Andriy Kostyantinovich Класичний приватний університет Triforce
MALEEV (тренер) ALEXEY Viktorovich ГОУ ВПО "Московский физико-технический институт (государственный университет)" MIPT Banana Motel
Boitsova (тренер) Irina Arcadievna Odessa national academy of food technologies
Romanchuk Vladislav Olegovich Класичний приватний університет Triforce
Seriy (тренер) Sergiy Oleksandrovich Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт"
Abramov (тренер) Vadim Alekseevich Київський міський педагогічний університет імені Б.Д. Грінченка Grinchenkovec
Zhuk Artem Sergeevich ГОУ ВПО "Московский физико-технический институт (государственный университет)" MIPT Banana Motel
Turbin Maxim Dmitrievich ГОУ ВПО "Московский физико-технический институт (государственный университет)" MIPT Banana Motel
Pershakov Nikolay Mihaylovich ГОУ ВПО "Московский физико-технический институт (государственный университет)" MIPT Banana Motel
Stepanov Vladislav Dmitrievich National aviation university NAU-ICIT2
Bessonov Bogdan Oleksandrovich Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_Gaida
Lyakhovetsky Bogdan Viktorovich National aviation university NAU-ICIT2
Yakovlev Alexander Vladymirovich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" iddqd
Volokita (тренер) Artem Nikolaevich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IO22
Komnatna Anna Nikolayevna National aviation university NAU-ICIT2
Blazhko Ignat Olegovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" BayWatch
Ivanov Alexey Igorevich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IS-11
Ganzha Vladislav Valeriovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" BayWatch
Keller Raymond Viktorovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IS-11
Scherbina Nikita Valerievich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"
Shehet Gregory Oleksandrovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" BayWatch
Kodak Marina Sergeevna Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU-Razor
Olshevskaya Darya Sergiivna National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" CIT
Kolezhuk Lev Oleksiyovich Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko AutoCoders
Petryk (тренер) Oksana Yulianivna Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_TNT
TNTU_HollyShift
TNTU_HollyShift
TNTU_BraveHedgehogs
Shvayka Aleksey Aleksandrovich Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU-Razor
Samuskov Aleksandr Dmitrievich Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU-Razor
Bondarchuk Victor Kostyantynovych National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" CIT
Kovalyuk (тренер) Tetyana Vladimirovna National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IS-11
BayWatch
Petrenko Ivan Ivan National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IS-11
Leibenko Hennadii Yuriyovych National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" CIT
Lapchevskyy Konstantin Volodymyrovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko AutoCoders
Bas Andriy Vasylovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IO22
Sagach Yaroslav Igorevitch National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IO22
Karvatsky Sergiy Sergijovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Trinity Force
Lubenets Illia Oleksandrovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Trinity Force
Sakharov Sergiy Yuriyovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Rara
Sharavara Volodymyr Volodymyrovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU-1
Borysenko Pavlo Borysovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Rara
Khabarlak Kostiantyn Sergeevich Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU-1
Krishik Evgeniya Petrovna Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU-1
Chebanyuk (тренер) Elena Viktorivna Національний авіаційний університет Agile developers
NAU olymp
Zdomsky Ivan Volodymyrovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko SuperMario
Kirichenko (тренер) Victor Victorovich Донецкий государственный университет управления INVISIBLE_WEB
Andriushchenko (тренер) Vadym Oleksandrovych Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту DNURT_AVM
DNURT_USERS
DNURT_IDM
DNURT_ABV
DNUZT-1
Shestakov Kyryl Olexandrovych Національний авіаційний університет NAU olymp
Klimenko Vladislav Volodimirovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Trinity Force
Taran Nikolay Nikolaevich Донецкий государственный университет управления INVISIBLE_WEB
Zalunin Andrey Sergeevich Донецкий государственный университет управления INVISIBLE_WEB
Zalunin Sergey Sergeevich Донецкий государственный университет управления INVISIBLE_WEB
Furko Roman Volodymyrovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Flawless
Ihnatenko Dmytro Sergiyovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Flawless
Sych Denis Aleksandrovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin
Lastivka Olexander Ivanovych Національний авіаційний університет NAU olymp
Chistyakov Aleksandr Vladimirovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin RTN2
Stepovy Vladislav Vladimirovich Національний авіаційний університет NAU olymp
Shevchuk Eugene Mykolayovich Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko SuperMario
Dutchak Ihor Olehovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Rara
Romanenko Yaroslav Mykolayovich National University of State Tax Service of Ukraine Taxman 2
Trush Serg Volodymyrovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU::IamCoder
Abramov (тренер) Vadim Alekseevich Borys Grinchenko Kyiv University Grinchenkovcy
Stefaniv Andriy Mihalovich Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU::IamCoder
Turkin (тренер) Igor Borisovich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" SE14Team
Shybyryn Igor Olegovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"
Mykoliuk Iryna Volodymyrivna Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU::IamCoder
Gonchar Maksym Sergeevich Borys Grinchenko Kyiv University Grinchenkovcy
Poimanov Pavel Dmitrievich Kharkiv National University named after V.N.Karazin
Dronov Michael Evgenievich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" SE14Team
Borsuk Bogdan M. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Everest_1
Silin Stanislav Olegovich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" SE14Team
Sokolov Iliya Sergeevich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" SE14Team
Voloshyn Michaylo V. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Everest_1
Legkobyt Yana Alexandrovna Chernigiv State Technology University TOP-SE
Ligus Sergey Andreevich Borys Grinchenko Kyiv University
Stepanov Denis Sergijovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"
Kulyk Lena Evgenevna Chernigiv State Technology University TOP-SE
Ertman Kristina Romanovna Chernigiv State Technology University TOP-SE
Radchenko Evgen Vyacheslavovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU-Cifeidion
Kushnir Olexandr A. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Everest_1
Ligus Sergey Andreevich Borys Grinchenko Kyiv University Grinchenkovcy
Horbatovskyi Dmytro Volodymyrovych Borys Grinchenko Kyiv University Grinchenkovcy
Mostovyi Andrii Volodymyrovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Flawless
Letavska Kateryna Evgenivna National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" FireFox
Andriushchenko Maxym Vadymovych Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту DNUZT-1
Manko Alexander Petrovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin
Kisilenko Ivan Pavlovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Derzhspecnaz
Dragun Vladimir Vladimirovich Украинская инженерно-педагогическая академия UIPA
Barmak Igor Mykolayovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_BraveHedgehogs
Zaiats Volodymyr Borysovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_BraveHedgehogs
Srohiy Yuriy Pavlovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_BraveHedgehogs
Babkin Vladislav Volodymyrovich Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU-Cifeidion
Sharavara Victor Volodymyrovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU-Cifeidion
Semeniuk Alexander P. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Everest_2
Korniyk Vasyl L. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Everest_2
Yaschun (тренер) Tatjana Victorovna Украинская инженерно-педагогическая академия UEPA
UIPA
Shybyryn Igor Olegovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Three_Dots
Kisil (тренер) Nazar Orestovych Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” IT-ONE
Mitin (тренер) Sergey Vyacheslavovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Derzhspecnaz
Poremsky Mikhailo Vasilyovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” IT-ONE
Dariy Ivan Vasilyevich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Derzhspecnaz
Kulikivskiy Igor Mihaylovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Derzhspecnaz
Poremsky Mikhailo Vasilyovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI”
Smirnov Yevgen Vladimirovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” IT-ONE
Pritoluk Maksim Grigorovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” IT-ONE
Chui Yurii Vasiliovich National University of Water Management and Nature Resources Use Stream
Peretiatyi (тренер) Andrii Vadymovych Херсонський національний технічний університет KNTU
Monastyrshyn Yurii Sergeevich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU 1 2/3
Stepanov Denis Sergijovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Three_Dots
Krylovets Viktor Petrovych National University of Water Management and Nature Resources Use Stream
Revenko Dmitryi Mykolayovych National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Su-7B
Sabelnikov Ivan Viktorovych National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Su-7B
Porunov Oleksandr Volodymyrovych National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Su-7B
Golub (тренер) Bella Lev Національний аграрний університет Yosemite
Sorokopud Vladislav Igorovich Институт информационно-диагностических систем iids14_1
Trokhymenko Viktor Yuriyovuch Національний аграрний університет Yosemite
Martuk Bogdan Igorovich Институт информационно-диагностических систем iids14_1
Dranovskiy Dmutro Sergeevich Институт информационно-диагностических систем iids14_1
Shalygin Oleg Oleksandrovich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" FireFox
Lalayan Sergiy Eduardovish National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" FireFox
Marchenko Artem Oleksandrovich National University of State Tax Service of Ukraine Taxman 2
Poliakov Fedor Alexandrovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU 1 2/3
Grishchenko Ivan Dmitrovich Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту DNUZT-1
Piskunov (тренер) Oleksiy Germanovitch Институт информационно-диагностических систем IIDS17_1
iids17_2
iids17_3
iids16_2
iids16_1
iids16_3
iids15_3
iids15_2
iids15_1
IIDS14_2
iids14_1
Nelasa (тренер) Ganna Viktorivna Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_Crutch_Stackers
ZNTU_Crutch_Stackers
ZNTU_SetUp
Biletskyy (тренер) Vasyl Mykolayovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU VDV
LNU Undead
LNU Algotesters
LNU Dreamteam
LNU Clouds
LNU Penguins
LNU VVT
LNU Penguins
47%vol
LNU Penguins
Malchykov (тренер) Volodymyr Viktorovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Beda
Shining_tiger
Yellowsubmarine
Yellowsubmarine
Trinity Force
Yellowsubmarine
Trinity Force
NTUU_KPI_Rara
NTUU_KPI_Rara
Vechur (тренер) Oleksandr Volodymyrovych Kharkiv national university of Radio Electronics Random_people
KhNURE_KG
KNURE_T-Sigma
KhNURE_Energy
KhNURE_LLUN
KhNURE_KG
KhNURE_LLUN
KhNURE_Ties
KNURE_LOG
KhNURE_United
KhNURE_Atlantis
KhNURE_United
KhNURE_Atlantis
KhNURE_United
DeterminedTeam
KNURE_Team
Kozhevnikov (тренер) Ivan Grigorovich National University of State Tax Service of Ukraine Taxman 2
Taxman 1
Taxman 2
Taxman 1
Taxman 2
Taxman 1
Taxman 2
Taxman 1
Taxman
Taxman