Перелік учасників

Прізвище Ім'я По-батькові Навчальний заклад Команда
Zarichnyi Andrew Borysovych Vasyl Stefanyk Precarpathian National University PU MIF++
Titkov (тренер) Dmytro Valerijovych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт"
Lyubchik (тренер) Leonid Mikhailovych National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" iddqd
iddqd
Bredor
IF
Dankovics Attila Eötvös Loránd University
Moroz Michael Sеrhiyovych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт"
Bereznikova Mariya Evgeniivna Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт"
Weisz Agoston A. Eötvös Loránd University ELTE Sparrows
Dolgov (тренер) Vasily V. Don State Technical University DSTU-2013
DSTU-2012
DSTU
DSTU
Zaremskyj Oleksiy Mykhailovych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт"
Leschov (тренер) Alexey Yevgenievich Belarus State University of Informatics and Radioelectronics BSUIR#2
BSUIR #1
Belarusian SUIR 1
BSUIR #1
BSUIR #4
Kuzela Ondrej K. Czech Technical University in Prague CTU Prague FIT Coders
Krutov Maxim Olexandroivych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт"
Belkin Alexey Alexandrovich Stavropol State University StavSU #1
Khmelyuk (тренер) Volodymyr Sergiyovych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт"
Kozlov (тренер) Sergij Sergij Санкт-Петербургский государственный электротехнический университет «ЛЭТИ» им. В.И. Ульянова
Khripunov (тренер) Mikhail Alexandrovich Don State Technical University
Bogolyubskiy Alexey Konstantinovich National Research University of Electronic Technology MIET
Monastyrshyn Yuru Sergejevich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU 1 2/3
Zalesky David D Czech Technical University in Prague CTU Prague FIT Coders
Komissar (тренер) Dmitry Aleksandrovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"
Kalashov Eugene Vladimirovich Stavropol State University StavSU #1
Kucharev (тренер) Sergej Alexandrovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"
Vanovski Alexandr Valeri State University of Moldova USMTeam
Okulov Nikolay Sergeyevich Stavropol State University StavSU #1
Maksai Andrii Alexandrovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Fibonacci salad
Sabelnikov Ivan Viktorovich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" KiBiBit
Kubista Petr P Czech Technical University in Prague CTU Prague FIT Coders
Vechur (тренер) Oleksandr Volodymyrovych Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_KG
KhNURE_LLUN
KhNURE_Ties
KNURE_LOG
KhNURE_United
KhNURE_Atlantis
KhNURE_United
KhNURE_Atlantis
KhNURE_United
DeterminedTeam
KNURE_Team
Lykhovyd Eugene Oleksijovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"
Skoryk Oleksandr Anatoliyovych Kharkiv national university of Radio Electronics KNURE_Team
Saatsazov Bagrat Georgievich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" KiBiBit
Mykytsei Volodymyr Sergijovuch Vasyl Stefanyk Precarpathian National University PU MIF
Muset Dumitru Unk State University of Moldova
Bondarenko (тренер) Vitalii Viktorovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Daddies
MagiC++
Polar Bears
KNU knu
SubMix
Fibonacci salad
Astakhov Nikita Valerievich Ryazan State Radioengeneering University RadioActive#2
Mesyura (тренер) Volodymyr Ivanovych Vinnytsia National Technical University VNTU [rWabbits]
VNTU [wRabbits]
Driuk Oleksandr Dmytrovych Kharkiv national university of Radio Electronics KNURE_Team
Sidel'nikov Aleksandr Sergeevich Moscow State Technical University of Radiotechnics, Electronics and Automatics mstureateam2
Shyshkov Oleg Mykolajovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"
Maksai (тренер) Andrii Alexandrovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko
Granik Mykhailo Oleksandrovych Vinnytsia National Technical University
Sinyakov Maksim Vladimirovich National aviation university CSFNAU
Shevchenko Alexei Vladimirovich North Caucasus Federal University NCFU2
Kalinich Andrey Alexandrovich Odessa State Environmental University OSENU_RND
Nazarov Nikita Olegovich Ryazan State Radioengeneering University RadioActive#2
Shevchenko Ilya Olegovich Kharkiv national university of Radio Electronics KNURE_Team
Zheglov Ilya Vasilyevich National Research University of Electronic Technology MIET
Shchegelskiy (тренер) Taras Sergiyovich Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka Everest
Fomenko Vitaliy Victorovich Odessa State Environmental University OSENU_RND
Pryadko Anton Anatoliyevich Donetsk National University donnu78
Kashubin Sergii Gennadiiovych Vinnytsia National Technical University
Kucherenko (тренер) Andriy Valeriyovich Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Writers
Writers
Writers
Morfiianets Oleh Oleksiiovych Vinnytsia National Technical University
Gruver Eugenij Yurievich Donetsk National University donnu78
Artamonov (тренер) Sergey Yurievich Branch of the Moscow State University named in honour of M.V. Lomonosov in Sevastopol MSUSB1
MSUSB2
Bakhurynskyy Oleksandr Oleksandrovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University
Magomedov Magomedrasul Ilyasovich Stavropol State University StavSU #2
Kruglikova Anastasiya Kruglikova Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Writers
Gichak Stanislav Evgenjevich Odessa State Environmental University OSENU_RND
Pyshnograev Efim Yurievich Branch of the Moscow State University named in honour of M.V. Lomonosov in Sevastopol MSUSB2
Bakhurynskyy Oleksandr Oleksandrovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU-RTFM
Zaporozhets Oksana Yurivna Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Writers
Arutyunyan (тренер) Arsen Rafaelovich Donetsk National Technical University Silicious Men
Starov (тренер) Oleksii Oleksandrovich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute"
Bannikov Aleksandr Aleksandrovich Izhevsk State Technical University CynepMyTaHTbl
Fedorenko Dmitry Andreevich Odessa National Polytechnical University ONPU_Simple
Grankovsky Vladimir Donetsk National Technical University Silicious Men
Snigyr Konstantin Sergeevich Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Writers
Kazakov Alexander Nykolaevych Branch of the Moscow State University named in honour of M.V. Lomonosov in Sevastopol MSUSB2
Piontko (тренер) Nazarii Volodymirovich Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_CS
Boichuk Michael Evgeniyovich Vasyl Stefanyk Precarpathian National University PU MIF++
Duzhyi (тренер) Viacheslav Igorevich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" KiBiBit
Desperados
Salivon Vitaliy Victirovich Odessa National Polytechnical University ONPU_Simple
Dankovics Attila J. Eötvös Loránd University ELTE Sparrows
Belov (тренер) Sergey Valerevich Астраханский государственный технический университет
Lisovuchenko (тренер) Oleg Ivanovuch National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" OK
Maksai Andrii Alexandrovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko
Kashubin Sergii Gennadiiovych Vinnytsia National Technical University VNTU [wRabbits]
Granik Mykhailo Oleksandrovych Vinnytsia National Technical University VNTU [wRabbits]
Rezunov Alexander Sergeyevich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" OK
Shagraev (тренер) Alexey Galimovitch Moscow Power Engineering Institute mpei
Chebanyuk (тренер) Elena Viktorivna National aviation university pop corn
Antykov Dmytro Vasilievich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" OK
Morfiianets Oleh Oleksiiovych Vinnytsia National Technical University VNTU [wRabbits]
Radchykov Alexandr Fedorovich National aviation university pop corn
Lesyk Roman Volodymyrovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU-RTFM
Abasov Akif Rauf ogly Moscow Power Engineering Institute mpei
Ignatenko Dmytro Sergiyovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Fibonacci salad
Yudin Dmitry Sergeevich Moscow Power Engineering Institute mpei
Buliga Boris Anatolievich National aviation university pop corn
Toder Svyatoslav Donetsk National Technical University Silicious Men
Yarosh Andriy Petrovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU-RTFM
Shmatov Jaroslav Rostislavovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" OK
Gabitov Rustam Nailovich Ufa State Petroleum Technological University VTiK
Zdomsky Ivan Volodymyrovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Fibonacci salad
Shatrov (тренер) Denis Oleksandrovich Академія Митної Служби України
Paramonov (тренер) Anton Ivanovich Donetsk National University Donetsk_NU_Fearless
Donetsk_NU_FTF
Violent Hamsters
DonNU ACArts
Donetsk NU - KT
DonNU
Skakun (тренер) Sergii Vasyliovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" FTI-02
FTI-01
Shishov Dmitiy Andreevich Branch of the Moscow State University named in honour of M.V. Lomonosov in Sevastopol
Zahlenuk Valeriya Vasilivna Odessa National Polytechnical University ONPU_Alpha
Selin (тренер) Oleksandr Mykolayovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Hedgehogs
Volushkova Alexandra Yurievna Moscow Aviation Institute (National Research University) MAI #3
Melnyk Volodymyr Volodymyrovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Hedgehogs
Zaytsev (тренер) Valentin Evgenievich Moscow Aviation Institute (National Research University) MAI #5
MAI #1
MAI #3
Pigovsky (тренер) Yuriy Romanovych Ternopil National Economic University TNEU_FCIT#2
FCIT#3
Chernova Maria Valeriivna Branch of the Moscow State University named in honour of M.V. Lomonosov in Sevastopol MSUSB2
Mohylny Serhiy Serhiyovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Hedgehogs
Burdun Viacheslav Viktorovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" FTI-01
Rekarchuk Alexander Mikhailovich Moscow Power Engineering Institute mpei
Zelenko Yevgen Stanislavovych Ternopil National Economic University FCIT#3
Shishov Dmitiy Andreevich Branch of the Moscow State University named in honour of M.V. Lomonosov in Sevastopol MSUSB1
Shkliarenko Dmytro Olegovych Ternopil National Economic University FCIT#3
Kushnir Igor Oleksandrovich National University of Water Management and Nature Resources Use NUWM_Stream
Useinov (тренер) Eldar Alievich Crimean Engineering Pedagogical University CEPU
Chistyakova Kseniya Yur'evna Branch of the Moscow State University named in honour of M.V. Lomonosov in Sevastopol
Lykhovyd Eugene Oleksijovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"
Mostivskiy Vitaliy Leonidovych Ternopil National Economic University FCIT#3
Bykov Vladimir Alexandrovich Crimean Engineering Pedagogical University CEPU
Chistyakova Kseniya Yur'evna Branch of the Moscow State University named in honour of M.V. Lomonosov in Sevastopol MSUSB1
Volf (тренер) Vyacheslav Yurievich Murmansk State Technical University Bloody Mary
Pivnichni Hizhaki
Lykhovyd Eugene Oleksijovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IASA1.61803
Tymoshchuk (тренер) Oxana Leonidovna National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IASA1.61803
Seytmambetov Enver Edimovich Crimean Engineering Pedagogical University CEPU
Dunaev (тренер) Alexander Alexandrovich Donetsk Akademy of Car Transport Motovilov
Shamratov Asan Ayvasovich Crimean Engineering Pedagogical University CEPU
Galitskiy Alexander Anatolievich The Bonch-Bruevich Saint-Petersburg State University of Telecommunications Bonch-1
Volf Vyacheslav Yurievich Murmansk State Technical University Pivnichni Hizhaki
Maksymets Oleh Miroslavovich Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_CS
Doronin Andrey Aleksandrovich Donetsk Akademy of Car Transport Motovilov
Shalin Ivan Rodionovich The Bonch-Bruevich Saint-Petersburg State University of Telecommunications Bonch-2
Zaporozhtsev Ivan Fedorovich Murmansk State Technical University Pivnichni Hizhaki
Baryshnikov Pavel Olegovich The Bonch-Bruevich Saint-Petersburg State University of Telecommunications Bonch-1
Kudryavchenko (тренер) Ivan Vladimirovich Sevastopol National Technical University SevNTU_Triumvirate
Moroz Natalya Ihorivna Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_CS
Mateichuk Maksym Serhiyovych Vinnytsia National Technical University VNTU [rWabbits]
Onyshchuk Andrew Vladimirovich National University of Water Management and Nature Resources Use NUWM_Stream
Ziemek (тренер) Szymon Aleksander Silesian University of Technology Unexpected Coders
CCoders
Antonov Evgeniy Sergeyevich Sevastopol National Technical University SevNTU_Triumvirate
Tsushko Oksana Volodymyrivna Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_CS
Merkulov Andrei Donetsk National Technical University Silicious Men
Chuy Yura Vasiliovich National University of Water Management and Nature Resources Use NUWM_Stream
Baliasniy Nikita Valerievich Sevastopol National Technical University SevNTU_Triumvirate
Krasheninnikov Konstantin Gennadievich Moscow Aviation Institute (National Research University) MAI #3
Dzhadan Roman Victor Vinnytsia National Technical University
Turkedjy Anatoliy Petrovich Berdyansk State Pedagogical University BDPU-1
Petrov (тренер) Sergey Aleksondrovich Sumy State University SSU_BOMBANOOLO
SSU_United
SSU_Onfire
SSU Team:OnFire
SSU Team 2
SSU Team 1
Kosovtseva (тренер) Tatyana Reonaldovna National Mineral Resources University SPBMU
SPB Mining
Burkov Aleksandr Yurievich Sevastopol National Technical University SevNTU_Triumvirate
Fedulov Aleksandr Vladimirovich Berdyansk State Pedagogical University BDPU-2
Loparev Pavlo Olegovich Berdyansk State Pedagogical University
Atujhov (тренер) Nikola Nikolevis Компьютерная Академия "ШАГ" Днепропетровск
Kulikov (тренер) Vasiliy Mihailovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” ISZZI2
ISZZI
Kozhevnikov (тренер) Ivan Grigorovich National University of State Tax Service of Ukraine Taxman 2
Taxman 1
Taxman 2
Taxman 1
Taxman 2
Taxman 1
Taxman
Taxman
Petkevich Andrey Igorevich Berdyansk State Pedagogical University BDPU-2
Morozov Alexandr Yurievich Moscow Aviation Institute (National Research University) MAI #3
Dzhadan Roman Victor Vinnytsia National Technical University VNTU [rWabbits]
Vykhodtcev Iaroslav Nikolaevich National Mineral Resources University
Borsi (тренер) Zsolt Richard Eötvös Loránd University ELTE Calmare
ELTE Deers
ELTE Sparrows
ELTE Swifts
ELTE Larks
Filjanin Kirill Gennadevich National Mineral Resources University
Tkachov Aleksandr Mihajlovich Berdyansk State Pedagogical University BDPU-2
Dlugoborskyy Yaroslav Igorevich Donetsk National University DonNU
Kotov (тренер) Vladimir Mihailovich Belarus State University Bronze team
Yeliseeva Tatyana Sergeevna Murmansk State Technical University Pivnichni Hizhaki
Bojtsova (тренер) Irina Arkad'evna Odessa State Environmental University OSENU_RND
OSENU_ARA
JMP $
Ivanchenko Elena Petrovna National Mineral Resources University
Shevlaykov Sergey Sergiyovich Donetsk Akademy of Car Transport Motovilov
Loparev Pavel Olegovich Berdyansk State Pedagogical University BDPU-1
Rzhepishevskiy Andrey Leonidovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IASA1.61803
Bolshov Sergey Andreevich Murmansk State Technical University Bloody Mary
Kovalenko Roman Olegovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IASA1.61803
Gotsonoga Pavel Valentinovich Odessa National Polytechnical University ONPU_Alpha
Posev Igor Sergeevich Donetsk Akademy of Car Transport Motovilov
Gribkov (тренер) Sergey Vitalievich National University of Food Technologies NUFT
Genov-Steshenko (тренер) Aleksey Viktorovich Berdyansk State Pedagogical University BSPU
BSPU
Bob
BDPU-2
BDPU-1
BDPU
Tkachenko Oleksiy Sergiyovich Berdyansk State Pedagogical University BDPU-1
Latysh Andriy Olexandrovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Invictus
Kolesau Aliaksei Vladimirovich Belarus State University Bronze team
Koldaev (тренер) Victor Dmitrievich National Research University of Electronic Technology MIET
MIET
Shishkov Ilya Sergeevich Branch of the Moscow State University named in honour of M.V. Lomonosov in Sevastopol MSUSB1
Pluysnov Dmytro Sergeevich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Invictus
Skvortsova (тренер) Lyudmila Anatolievna Moscow State Technical University of Radiotechnics, Electronics and Automatics mstureateam2
mstureateam1
Alexsandrov Alexsandr Sergiovuch National University of Food Technologies NUFT
Lebedev Alexey Andreevich Murmansk State Technical University Bloody Mary
Goncharova Yulia Vladimirovna Kharkiv National University named after V.N.Karazin
Dyshlevyy (тренер) Oleksiy Petrovych National aviation university CSFNAU
Lahtarin Alexandr Serghei State University of Moldova USMTeam
Kopytov Eugene Andreevich Murmansk State Technical University Bloody Mary
Zhukovskyy (тренер) Viktor Volodymyrovich National University of Water Management and Nature Resources Use NUWM_Brain_Storm
Stream
NUWM_Sky
NUWM_GC
Stream
NUWM_Stream
NUWM
Kacer (тренер) Martin M Czech Technical University in Prague CTU Prague FIT Coders
Tyurin Kai A. Don State Technical University DSTU-2012
Goncharova Yulia Vladimirovna Kharkiv National University named after V.N.Karazin eject_brain
Khakimov Bahodir Bahromjonovich Moscow State Technical University of Radiotechnics, Electronics and Automatics mstureateam2
Zhujkov Bogdan Leonidovich Izhevsk State Technical University CynepMyTaHTbl
Stebaev Dima Igorovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin Anna Todossienko
Kalinnikov Pavel Vladimirovich Belarus State University Bronze team
Kovalov Oleg Alexander Donetsk National University DonNU
Kravtsov Dmitry Vitalievich Donetsk National University DonNU
Balganbaiev Sergii Arstanbekovich Kharkiv national university of Radio Electronics DeterminedTeam
Hrytskevich Yauheni Marianovich Belarus State University Bronze team
Данилець Антон Юліанович National University of Water Management and Nature Resources Use Anna Todossienko
Kuzhym Roman Oleksandrovych Kharkiv National University named after V.N.Karazin eject_brain
Ziemek Szymon Aleksander Silesian University of Technology CCoders
Pozharsky Bogdan Andreevich Kharkiv national university of Radio Electronics DeterminedTeam
Petrichkovich (тренер) Alexander Anatoljevich Transcarpathian State University ZakDU
Malashkin Andrey Anatolievich Moscow State Technical University of Radiotechnics, Electronics and Automatics mstureateam1
Nad Olga Arturivna Kharkiv National University named after V.N.Karazin Anna Todossienko
Pojda Katarzyna Franciszka Silesian University of Technology CCoders
Andrushchak Eugene Igorevich Kharkiv national university of Radio Electronics DeterminedTeam
Shinkarenko Andrey Olexsandrovuch National University of Food Technologies NUFT
Levenets (тренер) Kirill Anatolievich Odessa National Polytechnical University ONPU_Simple
ONPU_Alpha
ONPU_Simple
ONPU_YaKI
Sergeev Pavel Alexeevich National Research University of Electronic Technology MIET
Syrotyuk Ivan Anatoliyovich Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka Everest
Sulski Marcin Krzysztof Silesian University of Technology Unexpected Coders
Pokrytuk Vitalij Alexandrovich Transcarpathian State University ZakDU
Mezheritsky (тренер) Sergy Gennadiyovych National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" CIT
NTUKhPI-CIT-1
Cherlenyuk Sergiy Ivanovich Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka Everest
Janiszewska Marzena K. Silesian University of Technology Unexpected Coders
Gabitov (тренер) Rustam Nailovich Ufa State Petroleum Technological University VTiK
Nespirnyy (тренер) Vitaliy Nikolaevich Donetsk National University DonNU 78
donnu78
DonNU 78
MathFac
Tkachuk Ludmyla Grygorivna Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka Everest
Kozlov (тренер) Sergij Sergijovich Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Writers
Zelenska Yevgeniya Igorivna Vinnytsia National Technical University VNTU [rWabbits]
Kopchak Taras Sergiyovich Transcarpathian State University ZakDU
Соколов (тренер) Валерий Владимирович ФГАОУ ВПО “Национальный исследовательский технологический университет «МИСиС»” MISiS-ASV
MISiS-BKS
MISIS-2
MISIS-1
Lopuszanski Lukasz Tadeusz Silesian University of Technology Unexpected Coders
Lejbenko Gennadiy Yuriyovych National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" NTUKhPI-CIT-1
Razumovskiy Pavel Andreevich Kharkiv National University named after V.N.Karazin eject_brain
Herb Lukasz Krystian Silesian University of Technology CCoders
Shekera Illya Anatoljevich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_SIS
Taysin Rinat Radikovich Ufa State Petroleum Technological University VTiK
Popovich Mykola Petrovich Transcarpathian State University ZakDU
Alexandrova Alina Stanislavivna National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" NTUKhPI-CIT-1
Oliynik Anna Victorivna National University of Food Technologies NUFT
Shayakhmetova Aigul Ramilevna Ufa State Petroleum Technological University VTiK
Maximov (тренер) Arthur Leonidovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Invictus
ONU_SIS
ONU_Antananarivu
ONU 1 2/3
Mykhalyk (тренер) Dmytro Mykhailovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU-RTFM
TNTU-SE
Mshanetskiy Vladimir Sergeevich Odessa National Polytechnical University ONPU_Simple
Melnichenko Galina Alekseevna Chernigiv State Technology University ICS
Lagoda Oleksandr Dmytrovych National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" NTUKhPI-CIT-1
Kovalev Vyacheslav V. Don State Technical University DSTU-2012
Fedrik Leonid Volodimirovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Invictus
Katsyuba Alexander S Moscow State Technical University of Radiotechnics, Electronics and Automatics mstureateam1
Kamashev (тренер) Victor Alexandrovich Izhevsk State Technical University CynepMyTaHTbl
Dushkevych Sergii Ivanovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” ISZZI
Petrov Oleg Alexandrovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU 1 2/3
Prokopenko Aleksandr S. Don State Technical University DSTU-2012
Polyakov Fedor Alexandrovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU 1 2/3
Galaka Alexander Alexandrovich National University of State Tax Service of Ukraine Taxman
Bogdanenko Kirill Sergeevych Chernigiv State Technology University ICS
Boldin Alexey Sergeevich Moscow State Technical University of Radiotechnics, Electronics and Automatics
Gatin Ruslan Muzakhitovich Izhevsk State Technical University CynepMyTaHTbl
Konev Nikita Dmitrievich Moscow State Technical University of Radiotechnics, Electronics and Automatics mstureateam2
Kats Anna Volodymyrivna Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Antananarivu
Dovzhenko Dmitriy Ruslanovich National aviation university pop corn
Petrova (тренер) Olga Borisovna The Bonch-Bruevich Saint-Petersburg State University of Telecommunications Bonch-2
Bonch-1
Safronov Alexey Andreevich Moscow Aviation Institute (National Research University) MAI #1
Kats Sofiya Volodymyrivna Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Antananarivu
Sholokhov Artem Andreevich The Bonch-Bruevich Saint-Petersburg State University of Telecommunications Bonch-2
Pomazanov (тренер) Sergey Nickolaevich North Caucasus Federal University NCFU2
NCFU1
Zodov Alexander Valerievich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” ISZZI2
Boldin Alexey Sergeevich Moscow State Technical University of Radiotechnics, Electronics and Automatics mstureateam1
Belousov Stepan Leonidovich Moscow Aviation Institute (National Research University) MAI #1
Marchenko Igor Aleksandrovich Sumy State University SSU_Onfire
Romanova Tetyana Oleksiivna Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Antananarivu
Zhuravlev Andrey Andreevich Moscow Aviation Institute (National Research University) MAI #1
Dubchyk Igor Igorevich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” ISZZI
Khokhlov Ilia Evgenevich North Caucasus Federal University NCFU1
Pidkuiko Anton Andreevich Sumy State University SSU_Onfire
Tertishnikov Andrey Viktorovich North Caucasus Federal University NCFU1
Yaroshko (тренер) Sergiy Adamovuch Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU_7in4es
Almost_The_Elephants
Dubikov Alexandr Fedorovich Moscow Aviation Institute (National Research University) MAI #5
Rudenko Roman Aleksandrovich Sumy State University SSU_Onfire
Glova Pavlo Andriyovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU_7in4es
Zhigireva Alexandra Nikolaevna Moscow Aviation Institute (National Research University) MAI #5
Dunin Andrey Valeryevich North Caucasus Federal University NCFU1
Mylyanyk Ivan Andrijovuch Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU_7in4es
Protsenko Zhenya Romanovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” ISZZI
Moskvitin Maxim Alexandrovich North Caucasus Federal University NCFU2
Ridley Mihail Kristoforovich Moscow Aviation Institute (National Research University) MAI #5
Bilyi Roman Igorovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU_7in4es
Gostev Dmitriy Vladilenovich North Caucasus Federal University NCFU2
Meszaros Andras A. Eötvös Loránd University ELTE Sparrows
Komarova Julia Andreevna Stavropol State University StavSU #2
Skavulyak Dmytro Oleksandrovych National aviation university CSFNAU
Bojko Taras Mykolayovich Lviv National University named in honour of Ivan Franko Almost_The_Elephants
Tkachenko Ivan Victorovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” ISZZI2
Litvinov (тренер) Dmitriy Nikolaevich Kharkiv National University named after V.N.Karazin PonyIsland
NoName
Binary rainbow
BattleNerds
CREW
TheShining
RTN2
Coffee
BSS112
TheBigBangTheoory
Eject_brain
RGB
Anna Todossienko
eject_brain
RGB
Lysychkin Vladyslav Valeriyovich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Bredor
Kutakov (тренер) Dmitry Valer'evich Ryazan State Radioengeneering University RadioActive#2
RadioActive#1
Ropan Aliaksei Vitalievich Belarus State University of Informatics and Radioelectronics Belarusian SUIR 1
Makar Andrij Second Name Lviv National University named in honour of Ivan Franko Almost_The_Elephants
Viznyak Roman Bogdanovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” ISZZI2
Kutakov Dmitry Valer'evich Ryazan State Radioengeneering University RadioActive#1
Bichurin Igor Anatoliyovych National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Bredor
Brukau Ihar Sergeevich Belarus State University of Informatics and Radioelectronics Belarusian SUIR 1
Melnyk Vitaly Olexandrovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko Almost_The_Elephants
Os'kin Nikolay Anatol'evich Ryazan State Radioengeneering University RadioActive#1
Malchykov (тренер) Vladimir Viktorovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Rara
Talalaev Ivan Aleksandrovich Stavropol State University StavSU #2
Croitor (тренер) Mihail Vasile State University of Moldova USMTeam
USMTeam
Ponomarchuk Bogdan Sergiyovuch National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Rara
Ushenkin Victor Andreevich Ryazan State Radioengeneering University RadioActive#1
Berezhnov Daniil Yevgenievich Belarus State University of Informatics and Radioelectronics Belarusian SUIR 1
Dmitrenko Anastasiya Yuriivna National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Desperados
Yakovlev Alexander Vladimirovich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Bredor
Sereda (тренер) Andriy Oleksandrovich Donetsk National Technical University NOP
Ivanskaya Oksana Volodymyrivna National University of State Tax Service of Ukraine Taxman
Faradjev (тренер) Igor Alexandrovich National University of Science and Technology «MISiS» MISiS-2
MISiS-1
Makogonyuk Borys Valentinovich National aviation university CSFNAU
Toporkov (тренер) Kirill Igorevich Stavropol State University StavSU #2
StavSU #1
Lutsyuk Taras Maksimovich National University of State Tax Service of Ukraine Taxman
Bulatov Konstantin Bulatovich National University of Science and Technology «MISiS» MISiS-1
Mahdenko Ihor Hennadiyovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Rara
Kononov Sergey Mixailovich The Bonch-Bruevich Saint-Petersburg State University of Telecommunications Bonch-1
Kofman Valentin Olegovich National University of Science and Technology «MISiS» MISiS-1
Starov Oleksii Oleksandrovich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Desperados
Rogovskiy Stanislav Tomovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_SIS
Revenko Dmitryi Nikolaevich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" KiBiBit
Stolyarchuk Ostap Rostyslavovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko SubMix
Moyseenko (тренер) Oleg Petrovich Chernigiv State Technology University ICS
Kebikov Evgeniy Valerievich Donetsk National Technical University NOP
Vlasii (тренер) Oleg Dmytrovych Vasyl Stefanyk Precarpathian National University PU MIF++
PU MIF
PU MIF2
PU MIF1
Pritula Natalia Evgenevna National University of Science and Technology «MISiS» MISiS-1
Shevchuk Eugene Mykolayovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko SubMix
Luckianencko Vitaliy Volodymyrovych Donetsk National Technical University NOP
Burdiuh Victor Alexandrovich Chernigiv State Technology University ICS
Sklianichenko Sergii Igorovych Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_SIS
Kudryavcev Anton Denisovich Donetsk National Technical University NOP
Karabinovych Vasyl' Andriyovych Vasyl Stefanyk Precarpathian National University PU MIF
Chernov Timofey Sergeevich National University of Science and Technology «MISiS» MISiS-2
Berkunsky (тренер) Eugeny Yurievich Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_DDOSers
NUS_Long
NUS_VDM
NUS_Long
NUS_Gaida
NUS_Long
NUS_Inc
NUS_Inc
Yukina Anastasia Aleksandrovna Ryazan State Radioengeneering University RadioActive#2
Zinchenko Artem Vadymovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko SubMix
Verhun Kostyantyn Valerijovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Rara
Tkachenko Vladyslav Vadymovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" FTI-01
Shpakovsky Bogdan Rostyslavovych Vasyl Stefanyk Precarpathian National University PU MIF
Shkandybin (тренер) Yuriy Aleksandrovitch Луганський національний університет імені Тараса Шевченка
Grushevskiy Dmytro Fedorovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" FTI-01
Zahorodnuyk Vasyl Andriy Vasyl Stefanyk Precarpathian National University PU MIF++
Khodiakova Nathalie Vadimovna Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_Inc
Mukovozov Arseniy Aleksandrovich National University of Science and Technology «MISiS» MISiS-2
Orlov Konstantin Sergeevich The Bonch-Bruevich Saint-Petersburg State University of Telecommunications Bonch-2
Orlov Yurii Igorovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" FTI-02
Erofeev Artem Vladimirovich Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_Inc
Krohina Darja Alekseevna National University of Science and Technology «MISiS» MISiS-2