Перелік учасників

Прізвище Ім'я По-батькові Навчальний заклад Команда
Сыромятников Артем Владимирович National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Edit
Соколов Никита Сергеевич National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Edit
Sporysz Przemysław Waldemar Silesian Technical University Link
Голубь (тренер) Надежда Григорьевна National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Edit
Таран Алексей Геннадиевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" F.A.R.T
Marszalek (тренер) Zbigniew Franciszek Silesian Technical University Link
Дегтярук Дмитро Леонідович Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka EVEREST
Jęda Łukasz Tomasz Silesian Technical University Link
Герасимчук Назар Олегович Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka EVEREST
Никифоров Максим Дмитриевич Московский государственный институт радиотехники, электроники и автоматики (технический университет) mirea-team2
Чепрасова (тренер) Тетяна Іванівна Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka EVEREST
Голодюк Дмитро Андрійович Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka EVEREST
Бірєв Андрій Георгійович Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича BMO
Завгородний Евгений Юрьевич National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Edit
Карбачевский Алексей Ильич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Физтех-1
Жданова (тренер) Ирина Валериевна National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Фізтех-2
Огнев Павел Игоревич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Физтех-1
Новохацький Олексій Григорович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Фізтех-2
Марку Олександра Володимирівна Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича BMO
Скакун (тренер) Сергей Васильевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Физтех-1
Бондаренко (тренер) Віталій Вікторович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Pointless
DDragons
Потапов Владислав Игоревич Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля Network
Трофимович Сергей Валерьевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Физтех-1
Доренський (тренер) Олександр Павлович Кіровоградський національний технічний університет Base
Старовой Сергей Николаевич National aviation university Aleser
Осипов Іван Олександрович Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича BMO
Руденок Илья Сергеевич Севастопольський національний університет ядерної енергії і промисловості coolB's
Воронин Никита Павлович Московский государственный университет печати Интериоритет
Paramonov (тренер) Anton Ivanovich Donetsk National University VIP
Горбоконь Андрій Михайлович National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" КІТОС
Дудницький (тренер) Павло Миколайович Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича BMO
Lomonos Anton Gennadievich Donetsk National University VIP
Кнерцер Денис Александрович Donetsk National Technical University V:V:V
Райчук Антон Володимирович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko DDragons
Новіков Андрій Олександрович Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича FKN
Нечай (тренер) Александр Сергеевич National aviation university Aleser
Ткаченко Александр Сергеевич National aviation university Aleser
Мирошниченко (тренер) Элеонора Владимировна Севастопольський національний університет ядерної енергії і промисловості coolB's
Симоненко Владислав Евгениевич Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Pointless
Бовкун Олександр Сергійович Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU2
Чувпенюк Евгений Сергеевич Севастопольський національний університет ядерної енергії і промисловості coolB's
Melnyk Olexandr Olexandrovych National University "Lvivska Politekhnika" NULP-Prime
Власенко (тренер) Олег Васильевич Житомирський державний технологічний університет Coffee'n'Code
Бондаренко Дмитрий Александрович Stavropol State University StavSU #2
Арутунян (тренер) Арсен Рафаелович Donetsk National Technical University DONTeam
Минин Владимир Андреевич Stavropol State University StavSU #1
Бондарев Даниил Геннадьевич National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" IF
Иванов Александр Дмитриевич Московский государственный университет печати Интериоритет
Клименко Владислав Вячеславович Stavropol State University StavSU #2
Гаврилюк Андрій Олександрович Ternopil National Economic University TNEU
Колодяжный Сергей Константинович Житомирський державний технологічний університет Coffee'n'Code
Карякин Дмитрий Вячеславович Московский государственный институт радиотехники, электроники и автоматики (технический университет) mirea-team2
Лазорик (тренер) Василь Васильович Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича FKN
Загорський Роман Миколайович Кіровоградський національний технічний університет Base
Знов'як Юрій Володимирович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko DDragons
Босенко Сергій Юрійович Кіровоградський національний технічний університет Base
Горішний (тренер) Олег Володимирович Ternopil National Economic University TNEU
Zasoba (тренер) Yevhen Olexandrovych National University "Lvivska Politekhnika" Eternals
NULP-Prime
Михалев Алексей Александрович Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU2
Пронин Филипп Валерьевич Belarus State University BSU
Галиакберов Рафаэль Анварович Donetsk National Technical University DONTeam
Котов (тренер) Владимир Михайлович Belarus State University BSU
Бочаров Павел Сергеевич Московский государственный университет печати Интериоритет
Сирник Андрій Олегович Ternopil National Economic University TNEU
Гук Марк Эрнестович Белорусский национальный технический университет БНТУ
Некрашевич (тренер) Сергей Петрович Государственный университет информатики и искусственного интеллекта CUBE
Кушнір Павло Вікторович Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU United
Бондаренко (тренер) Елена Александровна Stavropol State University StavSU #1
StavSU #2
Пацкун Іван Васильович Transcarpathian State University Rid of Logic
Різванов Роман Рафаелович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko DDragons
Mistreanu (тренер) Ivan Leonidovich Sevastopol Branch of Moscow State University MSU SB
Petrov (тренер) Sergey Aleksandrovich Sumy State University SSU Team
SSU 2
Полиняк Олег Володимирович Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича FKN
Голобородько Михайло Миколайович National University "Lvivska Politekhnika" Eternals
Цвєтков Євгеній Васильович Кіровоградський національний технічний університет Base
Щерба Сергей Владимирович Компьютерная Академия "ШАГ" Киев ITStep_Kiev
Нейтер Даниил Юлиевич Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Pointless
Опейда (тренер) Андрей Владимирович Transcarpathian State University Rid of Logic
Lobur Maryan Mykhaylovych National University "Lvivska Politekhnika" NULP-Prime
Шеремет (тренер) Роман Степанович Компьютерная Академия "ШАГ" Киев ITStep_Kiev
Бондалетов Александр Юрьевич Donetsk National Technical University DONTeam
Касимов Роман Ибрагимович Stavropol State University StavSU #2
Мартинов Олег Володимирович Berdyansk State Pedagogical University КТС++
Матущенко Сергей Сергеевич Житомирський державний технологічний університет Coffee'n'Code
Вяльцев Виталий Николаевич Белорусский национальный технический университет БНТУ
Курлян Валентин Григорович National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" КІТОС
Микуланинець Олександр Васильович Transcarpathian State University Rid of Logic
Шилинговский (тренер) Николай Дмитриевич Donetsk National Technical University V:V:V
Євчинець Ігор Петрович Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU United
Лащенко Андрей Владимирович Государственный университет информатики и искусственного интеллекта CUBE
Khodak Maxim Olegovich Sevastopol Branch of Moscow State University MSU SB
Гайдін Віктор Анатолійович National University "Lvivska Politekhnika" Eternals
Семенов Олександр Віталійович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Фізтех-2
Шахов Дмитрий Сергеевич Donetsk National Technical University V:V:V
Качуляк Віктор Васильович Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича FKN
Гусач Віталій Юрійович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Фізтех-2
Medvid Andriy Yaroslavovych National University "Lvivska Politekhnika" NULP-Prime
Чередниченко Андрей Анатолиевич Компьютерная Академия "ШАГ" Киев ITStep_Kiev
Гриненко Андрей Андреевич Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Pointless
Карпунов Геннадий Александрович Donetsk National Technical University DONTeam
Хижа (тренер) Александр Леонидович Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU2
Джулгаков Дмитрий Витальевич National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" IF
Фесенко Олександр Володимирович Berdyansk State Pedagogical University КТС++
Чепиков Денис Сергеевич Белорусский национальный технический университет БНТУ
Галуза (тренер) Алексей Анатолиевич National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" IF
Лебедев Алексей Юрьевич Государственный университет информатики и искусственного интеллекта CUBE
Paduraru (тренер) Serghei Gherasim Universitatea Libera Internationala din Moldova ULIM
Арсентьев (тренер) Дмитрий Андреевич Московский государственный университет печати Интериоритет
Топорков Кирилл Игоревич Stavropol State University StavSU #1
Trifan Stanislav Ivan Universitatea Libera Internationala din Moldova ULIM
Толстиков Алексей Александрович Belarus State University BSU
Лопарєв Роман Олегович Berdyansk State Pedagogical University КТС++
Боревич Уляна Анатоліївна Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ 3D
Мельник Михайло Вікторович Ternopil National Economic University TNEU
Цугуй Руслан Георгійович Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ 3D
Соловей Олександр Сергійович National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" КІТОС
Чернов (тренер) Володимир Макарович Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ 3D
FLASH
Винц Александр Борисович Таврический национальный университет им. В.И. Вернадского TNU-2
Ганзенко (тренер) Леонид Николаевич Компьютерная Академия "ШАГ" Киев ITStepTwo_Kiev
Голуб (тренер) Белла Львівна Національний аграрний університет ComboBox
Найдёнов Иван Михайлович Компьютерная Академия "ШАГ" Киев ITStepTwo_Kiev
Мазаник (тренер) Константин Игоревич Белорусский национальный технический университет БНТУ
Мисюк Сергей Леонидович Брестский государственный технический университет ffh
Лысюк (тренер) Андрей Николаевич Брестский государственный технический университет ffh
Saghinadze Giorgi Ivane I.Javakhishvili Tbilisi State University Tbilisi SU 2
Лукін Олексій Валерійович Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького Random
Mamageishvili Akaki Giorgi I.Javakhishvili Tbilisi State University Tbilisi SU 2
Buzu Vladimir Fiodor Universitatea Libera Internationala din Moldova ULIM
Сапсай (тренер) Тетяна Григоровна National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" SCS
Переверзєв (тренер) Володимир Олександрович Odessa National Polytechnical University ONPU->Team[1]
ONPU->Team[2]
Улько Дмитро Сергійович Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ 3D
Nagailic Sergiu Ion Universitatea Libera Internationala din Moldova ULIM
Боднарюк Максим Павлович Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ FLASH
Скорик Александр Анатольевич Kharkiv National Radioelectronics University KhNURE Team
Дрюк Александр Дмитриевич Kharkiv National Radioelectronics University KhNURE Team
Рябченко Олексій Олексійович Національний аграрний університет ComboBox
Панкеев Глеб Владимирович Севастопольський національний університет ядерної енергії і промисловості Algol
Кравченко (тренер) Полина Сергеевна Севастопольський національний університет ядерної енергії і промисловості Algol
Вознюк Олександр Миколайович Національний аграрний університет ComboBox
Калашник Валерий Юрьевич Компьютерная Академия "ШАГ" Киев ITStepTwo_Kiev
Бубряк Андрій Андрійович Transcarpathian State University Rid of Logic
Гусар Ірина Володимирівна ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Алгоритм-1
Хуторный Вадим Михайлович Компьютерная Академия "ШАГ" Киев ITStepTwo_Kiev
Mesyura (тренер) Volodymyr Ivanovych Vinnytsia National Technical University VNTU [Wrabbits]
Демин Владимир Владимирович Брестский государственный технический университет ffh
Никонович Валентин Борисович Брестский государственный технический университет ffh
Петрук Ігор Вікторович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" SCS
Ментєй Денис Анатолійович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" SCS
Ковчук Павло Васильович Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ FLASH
Yatsenko Kirill Vladimirovich Odessa National Polytechnical University ONPU->Team[1]
Ротар Василь Володимирович Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ FLASH
Деревянко Иван Владимирович Київський національний університет будівництва та архітектури KNUCA
Nikonov Ernest Oleksandrovich Odessa National Polytechnical University ONPU->Team[1]
Dibrov Boris Aleksandrovich Sumy State University SSU Team
Мисник Андрей Николаевич Sumy State University SSU Team
Schepanovskyy Konstantin Valentinovich Vinnytsia National Technical University VNTU [Wrabbits]
Nevidomy Vitaliy Petrovych Vinnytsia National Technical University VNTU [Wrabbits]
Чужикова Ольга Дмитриевна Севастопольський національний університет ядерної енергії і промисловості Algol
Stakh Oleksii Sergijovych Vinnytsia National Technical University VNTU [Wrabbits]
Ставертий Александр Петрович Севастопольський національний університет ядерної енергії і промисловості Algol
Васильев Александр Александрович Київський національний університет будівництва та архітектури KNUCA
Мангилев Александр Юрьевич Таврический национальный университет им. В.И. Вернадского TNU-2
Костеев Евгений Евгеньевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IASA-2
Колесник Андрей Викторович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IASA-2
Васильєва Ірина Володимирівна National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" SCS
Тертычный (тренер) Анатолий Иванович Sevastopol National Technical University Бриз
Пенцак Тетяна Олегівна Національний аграрний університет ComboBox
Кеберле (тренер) Наталья Геннадьевна Запорожский национальный университет ZNU
Куликов Сергей Вячеславович Stavropol State University StavSU #1
Аметов Эльнур Сабриевич Sevastopol National Technical University Бриз
Кожевин Дмитрий Анатольевич Kharkiv National Radioelectronics University Young Team
Вечур (тренер) Александр Владимирович Kharkiv National Radioelectronics University KhNURE Team
Young Team
Kotovenko Dmitriy Borisovich Odessa National Polytechnical University ONPU->Team[1]
Шваченко Алексей Игоревич Kharkiv National Radioelectronics University Young Team
Третьяк Андрей Александрович Sumy State University SSU 2
Janowski Kamil Grzegorz Silesian Technical University Link
Бразинская (тренер) Светлана Викторовна Украинский государственный химико-технологический университет USUCE
Могильный Сергей Сергеевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IASA-2
Данилов Кирилл Игоревич Украинский государственный химико-технологический университет USUCE
Гриценко Иван Михайлович Sevastopol National Technical University Бриз
Кондаков Дмитрий Сергеевич Украинский государственный химико-технологический университет USUCE
Петрушенко Максим Сергеевич Київський національний університет будівництва та архітектури KNUCA
Подлесных (тренер) Дмитрий Артурович ГОУ ВПО "Московский физико-технический институт (государственный университет)" MIPT Refine
Лапин Сергей Николаевич Запорожский национальный университет ZNU
Борю Юрий Сергеевич Запорожский национальный университет ZNU
Бакланов Антон Юрьевич Запорожский национальный университет ZNU
Власов Андрей Юрьевич ГОУ ВПО "Московский физико-технический институт (государственный университет)" MIPT Refine
Иржавский Павел Александрович Belarus State University BSU
Sichov Evgeniy Аleksandrovich Odessa National Polytechnical University ONPU->Team[2]
Levenets Kirilo Anatoliyovich Odessa National Polytechnical University ONPU->Team[2]
Кисилёв Максим Юрьевич Odessa National Polytechnical University ONPU->Team[2]
Козлов (тренер) Александр Иванович Таврический национальный университет им. В.И. Вернадского TNU-2
Бойчук Ярослав Васильович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу NUNG IF
Юрчук Андрій Миронович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу NUNG IF
Шеремет Євгеній Юрійович Київський ліцей №100 "Поділ" Поділ
Опара Александр Александрович Sumy State University SSU 2
Токан Алексей Олегович Sumy State University SSU 2
Ярощук Артем Леонідович Київський ліцей №100 "Поділ" Поділ
Назарчук (тренер) Ирина Васильевна National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IASA-2
IASA-1
Кордубан Дмитрий Александрович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IASA-1
Мандзій Андрій Іванович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу NUNG IF
Потієнко (тренер) Валентина Олександрівна Київський ліцей №100 "Поділ" Поділ
Свинаренко Дмитро Анатолійович Київський ліцей №100 "Поділ" Поділ
Іванченко (тренер) Геннадій Федорович ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Алгоритм-1
Алгоритм-2
Сирота (тренер) Сергій Вікторович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ПМА 4
Ropan Alexey Vitalievich Belarus State University of Informatics and Radioelectronics BSUIR #1
Шишкин Павел Алексеевич ГОУ ВПО "Московский физико-технический институт (государственный университет)" MIPT Refine
Кусков Иван Вячеславович Donetsk National University MathFac
Jlobich Andrey Vitalievich Belarus State University of Informatics and Radioelectronics BSUIR #1
Станкевич Сергей Алексеевич Московский государственный институт радиотехники, электроники и автоматики (технический университет) mirea-team1
Vorobjev Alexander Andreevich Belarus State University of Informatics and Radioelectronics BSUIR #1
Неспирный (тренер) Виталий Николаевич Donetsk National University MathFac
Leschov (тренер) Alexey Yeugenievich Belarus State University of Informatics and Radioelectronics BSUIR #1
Громыко Юлий Александрович Житомирський державний технологічний університет Coffee'n'Code
Парамонов Евгений Анатольевич Московский государственный институт радиотехники, электроники и автоматики (технический университет) mirea-team1
Слюсаренко Алексей Александрович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IASA-1
Накрийко Андрій Володимирович Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU United
Халчаев (тренер) Тимур Султанович Московский государственный институт радиотехники, электроники и автоматики (технический университет) mirea-team2
mirea-team1
Миланин Александр Альбертович Таврический национальный университет им. В.И. Вернадского TNU-2
Білецький (тренер) Василь Миколайович Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU United
Регент Костянтин Валерійович Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького Random
Касицкий Алексей Викторович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IASA-1
Броновський (тренер) Ігор Васильович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу NUNG IF
Порубльов (тренер) Ілля Миколайович Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького Random
Дендюк (тренер) Михайло Володимерович Національний лісотехнічний університет України FoResT
Кудрицький Станіслав Сергійович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ПМА 4
Гаврилов Сергій Володимирович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ПМА 4
Гурт Євгеній Вікторович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ПМА 4
Амонс (тренер) А А National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" F.A.R.T
Хохлов Сергей Александрович Donetsk National University MathFac
Петренко Сергей Николаевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ASU2
Котлярский Александр Александрович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" void
Лисовиченко (тренер) Олег Иванович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" void
Лобанов Иван Сергеевич Магнитогорский государственный технический университет Rock Steady Crew
Вайс (тренер) Сергей Александрович Магнитогорский государственный технический университет Rock Steady Crew
Кануников Денис Сергеевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ASU3
Сергеев Глеб Сергеевич Магнитогорский государственный технический университет Rock Steady Crew
Задорожний Василь Романович Національний лісотехнічний університет України FoResT
Жураковская (тренер) Оксана Сергеевна National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ASU1
ASU2
ASU3
Мирошниченко Алексей Игоревич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ASU3
Стельмах Роман Петрович Національний лісотехнічний університет України FoResT
Дятлов Дмитрий Сергеевич Магнитогорский государственный технический университет Rock Steady Crew
Чемерис Андрей Михайлович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ASU3
Ущаповский Влaдимир Павлович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ASU2
Слюсарчук Роман Викторович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ASU1
Скицько Федір Васильович ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Алгоритм-1
Шевченко Константин Юрьевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ASU1
Коваьчук Дмитрий Петрович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" void
Дзинько Ростислав Игоревич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" void
Стіренко (тренер) Сергій Григорович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Hello World
Дель Ріо Альбречет Алєхандро Мігелевич Національний лісотехнічний університет України FoResT
Ткачук Дмитрий Витальевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ASU2
Поліщук Олег Вікторович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Hello World
Оконский Илья Вячеславович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" КДБ
Іванова Надія Василівна ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Алгоритм-2
Жеребко (тренер) Валерий Анатолиевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" КДБ
Антонов Артем Валериевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" КДБ
Перов Борис Геннадиевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" КДБ
Сіньковський Павло Ярославович ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Алгоритм-1
Zaytsev (тренер) Valentin Evgen'evich Moscow aviation institute (state technical univercity) MAI#6
MAI#3
Makarov Nikita Konstantinovich Moscow aviation institute (state technical univercity) MAI#6
Shashin Fedor Sergeevich Moscow aviation institute (state technical univercity) MAI#6
Shtykov Yury Sergeevich Moscow aviation institute (state technical univercity) MAI#6
Коханевич Ігор Володимирович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Hello World
Velitsky Alexander Vladlenovich Moscow aviation institute (state technical univercity) MAI#3
Ситник Антон Олександрович Черкаський державний технологічний університет ЧДТУTeam
Dubova Irina Vladimirovna Moscow aviation institute (state technical univercity) MAI#3
Fedotov Alexander Andreevich Moscow aviation institute (state technical univercity) MAI#3
Zarkua (тренер) Teodore Jason I.Javakhishvili Tbilisi State University Tbilisi SU 1
Tbilisi SU 2
Оселедько Андрій Михайлович ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Алгоритм-2
Заспа (тренер) Григорій Олександрович Черкаський державний технологічний університет ЧДТУTeam
Тригуб Богдан Вікторович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Hello World
Орленко Костянтин Олександрович ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Алгоритм-2
Білявський Євген Юрійович Чорноморський державний університет ім. Петра Могили Могилянка
Клюс Сергій Сергійович Чорноморський державний університет ім. Петра Могили Могилянка
Наукович Григорий Андреевич Государственный университет информатики и искусственного интеллекта CUBE
Кошевий (тренер) Віталій Володимирович Чорноморський державний університет ім. Петра Могили Могилянка
Lekveishvili Giorgi Davit I.Javakhishvili Tbilisi State University Tbilisi SU 1
Bogdanov Eldar Faikovich I.Javakhishvili Tbilisi State University Tbilisi SU 1
Волошин Артем Владимирович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" F.A.R.T
Марков Вадим Сергійович Чорноморський державний університет ім. Петра Могили Могилянка
Дудник Валентин Владимирович National aviation university Aleser
Surovskiy Alexey Eduardovich Donetsk National University VIP
Алексеев Дмитрий Владимирович Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля Network
Красовская (тренер) Анна Валерьевна Київський національний університет будівництва та архітектури KNUCA
Тиханський Сергій Михайлович National University "Lvivska Politekhnika" Eternals
Burdakov Daniel Olegivoch Sevastopol Branch of Moscow State University MSU SB
Липко Иван Юрьевич Sevastopol National Technical University Бриз
Полупан (тренер) Юлия Викторовна Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля Network
Чирков Алексей Юрьевич Donetsk National Technical University V:V:V
Филиппов Сергей Николаевич Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля Network
Черненко Роман Вячеславович Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького Random
Константинов Антон Сергеевич Севастопольський національний університет ядерної енергії і промисловості coolB's
Поляков Алексей Игоревич Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU2
Хлыбов Сергей Павлович Компьютерная Академия "ШАГ" Киев ITStep_Kiev
Антонов Максим Сергеевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" F.A.R.T
Эксауров Никита Михайлович Donetsk National University MathFac
Межерицький (тренер) Сергій Геннадійович National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" КІТОС
Руденко Александр Геннадиевич Sumy State University SSU Team
Мозолев Владимир Леонидович Украинский государственный химико-технологический университет USUCE
Долецький Костянтин Юрійович Черкаський державний технологічний університет ЧДТУTeam
Лук'яненко Андрій Валерійович Черкаський державний технологічний університет ЧДТУTeam
Гимадеев Ренат Айратович ГОУ ВПО "Московский физико-технический институт (государственный университет)" MIPT Refine
Генов-Стешенко (тренер) Олексій Вікторович Berdyansk State Pedagogical University КТС++