Перелік учасників

Прізвище Ім'я По-батькові Навчальний заклад Команда
Gubała Łukasz Stefan Silesian Technical University LINKA
Дужий (тренер) Вячеслав Игоревич National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Desperados
Астахов Василий Вадимович Московский государственный университет имени М. В. Ломоносова МГУ 1
Петрухин (тренер) Владимир Алексеевич Физико-технический навчально-научный центр НАН Украины ftc2
Стеценко (тренер) Антонина Ивановна Dniprovskyi technical lycee ДТЛ
Мамалига Денис Володимирович Dniprovskyi technical lycee ДТЛ
Топорков Кирилл Игоревич Stavropol State University СтавГУ
Gawron (тренер) Piotr Marcin Poznan University of Technology Garbage Collectors
Кащеєв Дмитро Леонідович National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Stakan
Таран Алексей Геннадиевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" F/A/R/T
Чеканов Кирилл Владимирович Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Боян-ОНУ
Петров Олег Александрович Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Боян-ОНУ
Полищук Дмитрий Иванович Физико-технический навчально-научный центр НАН Украины ftc1
Любчич Алексей Николаевич Національний аграрний університет RESTART
Jimsheleishvili Nikoloz Akaky I.Javakhishvili Tbilisi State University Tbilisi SU
Гнатишин (тренер) Олександра Павлівна Lviv National University named in honour of Ivan Franko Scorpions
loeffel
RockWell
Колесник Дмитрий Николаевич Запорожская государственная инженерная академия ЗГИА
Голубь (тренер) Надежда Григорьевна National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Edit
Бобин (тренер) Александр Валерианович Московский государственный институт электроники и математики (ТУ) Заря
Білецький Василь Миколайович Lviv National University named in honour of Ivan Franko Scorpions
Юрченко Иван Владимирович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko IAI
Минин Владимир Андреевич Stavropol State University СтавГУ
Филатова Юлия Евгеньевна Компьютерная Академия "ШАГ" Днепропетровск ITStepDnepr
Ангелюк Станислав Валентинович Московский государственный университет имени М. В. Ломоносова МГУ 1
Моргун Леонид Александрович Физико-технический навчально-научный центр НАН Украины ftc2
Яремчук Леонід Анатолійович Dniprovskyi technical lycee ДТЛ
Коркуна Остап Олегович Lviv National University named in honour of Ivan Franko RockWell
Куп'як Ярослав Юрійович Lviv National University named in honour of Ivan Franko loeffel
Gawarkiewicz Adam Poznan University of Technology Garbage Collectors
Неспірний (тренер) Виталий Николаевич Donetsk National University MathFac
Яворский (тренер) Константин Эдуардович Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University PNTU.Team_2007
PNTU.Team_2006
Бабіля Руслан Васильович Lviv National University named in honour of Ivan Franko loeffel
Трегубенко Антон Сергеевич Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko IAI
Лукін Олексій Валерійович Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького Random
Nikitsin Dzmitry Anatolievich Belarus State University of Informatics and Radioelectronics BSUIR_k5
Безменов (тренер) Микола Иванович National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Stakan
Белинский Дмитрий Игоревич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" BASH
Олифиров (тренер) Константин Леонидович Московский государственный строительный университет FOKx-2
Майкович Михайлo Петрович Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Боян-ОНУ
Обухов (тренер) Петро Геннадійович Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ОНУ2
Ливинский Иван Владимирович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko IAI
Жеребко (тренер) Валерій Анатолійович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Fig@se!
Бондаренко Наталья Павловна Саратовский государственный университет имени Н.Г. Чернышевского Saratov SU#1
Левенец Кирилл Анатольевич Odessa National Polytechnical University ONPU-1
Кожевник Валентин Вікторович Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University PNTU.Team_2007
Мікос Кирило Юрійович Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University PNTU.Team_2007
Смєлов Валерій Вікторович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Exploited
Можаровський Павло Федорович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Fig@se!
Шеремет Роман Степанович Компьютерная Академия "ШАГ" Киев ITStep_Kiev
Лобур Мар'ян Михайлович National University "Lvivska Politekhnika" NULP-PRIME
Євчинець Ігор Петрович Lviv National University named in honour of Ivan Franko RockWell
Жданова (тренер) Ирина Валерьевна National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Физтех - 1
Юрчук Андрій Миронович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу NUNG
Устименко Денис Сергеевич Компьютерная Академия "ШАГ" Киев ITStep_Kiev
Власов Андрей Юрьевич Физико-технический навчально-научный центр НАН Украины ftc2
Коренев Александр Юрьевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" BASH
Сенина Анна Викторовна Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ОНУ2
Броновський (тренер) Ігор Васильович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу NUNG
Пономаренко Александр Григорьевич Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ОНУ2
Кушнір Павло Вікторович Lviv National University named in honour of Ivan Franko loeffel
Шельпук Александр Юрьевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" BASH
Зорин (тренер) Иван Андреевич Московский государственный горный университет САПР МГГУ
Котов Федор Михайлович Московский государственный строительный университет FOKx-2
Матов Дмитрий Олегович Саратовский государственный университет имени Н.Г. Чернышевского Saratov SU#1
Пак Станислав Олегович Саратовский государственный университет имени Н.Г. Чернышевского Saratov SU#1
Голобородько Михайло Миколайович National University "Lvivska Politekhnika" NULP_ETERNALS
Тиханський Сергій Михайлович National University "Lvivska Politekhnika" NULP_ETERNALS
Чура (тренер) Ігор Іванович National University "Lvivska Politekhnika" NULP_ETERNALS
Infinity
NULP-PRIME
mMasters
Дибров Борис Александрович Sumy State University SumduTeam
Руденко Александр Борисович Sumy State University SumduTeam
Старов Алексей Александрович National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Desperados
Герасименко Михаил Сергеевич Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ОНУ2
Патрушев Сергей Сергеевич Donetsk National Technical University АТБАЙТ
Саверченко (тренер) Василь Григорович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Orion
Деркач Володимир Васильович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Orion
Vecgailis Dmitrijs J. Riga Technical University RTU
Симоненко (тренер) Светлана Ивановна National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" BASH
Дзюма Дмитро Володимирович Lviv National University named in honour of Ivan Franko RockWell
Равилов Дамир Исмаилович Donetsk National Technical University АТБАЙТ
Шахов Дмитрий Сергеевич Donetsk National Technical University АТБАЙТ
Вечур (тренер) Александр Владимирович Kharkiv National Radioelectronics University KhNURE young team
Пшеничний Олександр Юрійович National University "Lvivska Politekhnika" mMasters
Челноков Владимир Алексеевич Физико-технический навчально-научный центр НАН Украины ftc2
Шумський Антон Олександрович Dniprovskyi technical lycee ДТЛ
Дяченко Віталій Григорович Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University PNTU.Team_2006
Брус Олександр Анатолійович Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University PNTU.Team_2007
Яцків Дмитро Євгенович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko DAI
Зайцев (тренер) Валентин Евгеньевич Московский авиационный институт MAI#2
Данило Ольга Ярославівна National University "Lvivska Politekhnika" NULP_ETERNALS
Засоба Євген Олександрович National University "Lvivska Politekhnika" NULP-PRIME
Лукомський Лев Юрійович National University "Lvivska Politekhnika" Infinity
Кульпа Оксана Олегівна National University "Lvivska Politekhnika" Infinity
Покотило Олексій Олександрович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Fig@se!
Попивщий Александр Васильевич Запорожская государственная инженерная академия ЗГИА
Цвентарный (тренер) Руслан Сергеевич Кременчугский государственный политехнический университет имени Михаила Остроградского KGPU_team
Мельник Олександр Олександрович National University "Lvivska Politekhnika" Infinity
Гаєвська Олена Олександрівна National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Orion
Амонс (тренер) Александр Анатолиевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" F/A/R/T
Синьогуб Владислав Володимирович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Sun
Zarkua (тренер) Teodore Jason I.Javakhishvili Tbilisi State University Tbilisi SU
Карасюк (тренер) Володимир Васильович Национальная юридическая академия Украины им. Ярослава Мудрого Юрист
Март Богдан Анатолійович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Fig@se!
Соловей Александр Сергеевич National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" KITS
Никитин Константин Сергеевич Московский авиационный институт MAI#2
Бондаренко (тренер) Виталий Викторович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko DDragons
Pointless
Exploited
Яцук Сергей Владимирович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" GHTDTL
Гетьманцев Вячеслав Владимирович Donetsk National University MathFac
Сидорчук Андрій Анатолійович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko DAI
Padalko Alex Borisovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" FoxPros
Bogdanov Eldar Faig I.Javakhishvili Tbilisi State University Tbilisi SU
Оконский Илья Вячеславович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" GHTDTL
Лисин Сергей Николаевич Московский государственный институт электроники и математики (ТУ) Заря
Смирнов (тренер) Алексей Анатольевич Кіровоградський національний технічний університет КНТУ
Gajda Bartek Bartłomiej Інститут комп'ютерних наук Технічного Університету м. Лодзь Ftimsiaki
Moliński Daniel Adam Інститут комп'ютерних наук Технічного Університету м. Лодзь Ftimsiaki
Петрухин (тренер) Владимир Алексеевич Физико-технический навчально-научный центр НАН Украины ftc1
Кузнецов Александр Викторович Московский государственный горный университет САПР МГГУ
Орлов Владимир Андреевич Московский государственный институт электроники и математики (ТУ) Заря
Поважная Нина Сергеевна National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Another way
Monastyrsky Paul Gennadiyovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" FoxPros
Бадмараев Андрей Николаевич Московский государственный горный университет САПР МГГУ
Котов (тренер) Владимир Михайлович Belarus State University BSU
Райчук Антон Володимирович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko DDragons
Лях Анастасия Викторовна Физико-технический навчально-научный центр НАН Украины ftc1
Фаттахов Марат Уралович Московский государственный горный университет САПР МГГУ
Голуб (тренер) Белла Львівна Національний аграрний університет Fire-fly
RESTART
Suhorukovs (тренер) Aleksandrs V. Riga Technical University RTU
Мазур Сергей Михайлович Кіровоградський національний технічний університет КНТУ
Znovyak Yuriy Vladimirovich Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko DDragons
Кысса Вадим Павлович Московский авиационный институт MAI#2
Приймак Юрій Володимирович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу NUNG
Федотов Александр Андреевич Московский авиационный институт MAI#2
Нейтер Даниил Юлиевич Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Pointless
Гриненко Андрей Андреевич Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Pointless
Мухин Сергей Леонидович National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" KITS
Мелкумян (тренер) Катерина Юріївна National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Sun
Jojczyk Konrad Krysztof Інститут комп'ютерних наук Технічного Університету м. Лодзь Ftimsiaki
Lekveishvili Giorgi David I.Javakhishvili Tbilisi State University Tbilisi SU
Закипный Юрий Николаевич Кременчугский государственный политехнический университет имени Михаила Остроградского KGPU_team
Галуза (тренер) Алексей Анатолиевич National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" IF
Зайцев (тренер) Валентин Евгеньевич Московский авиационный институт MAI#6
Медведєв (тренер) Михайло Геннадійович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko TAB
Терехов (тренер) Олег Владимирович Московский государственный институт радиотехники, электроники и автоматики (технический университет) МИРЭА
Лёзин Артём Сергеевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Another way
Джулгаков Дмитрий Виталиевич National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" IF
Фокша (тренер) Константин Сергеевич Компьютерная Академия "ШАГ" Днепропетровск ITStepDnepr
Пелин Ален Игоревич Компьютерная Академия "ШАГ" Днепропетровск ITStepDnepr
Малышко (тренер) Виктор Васильевич Московский государственный университет имени М. В. Ломоносова МГУ 1
Максименко Иван Михайлович Московский государственный университет имени М. В. Ломоносова МГУ 1
Bayrak (тренер) Ali Galip Middle East Technical University METU
Яценко Кирилл Владимирович Odessa National Polytechnical University ONPU-1
Кузнецов Василий Алексеевич Физико-технический навчально-научный центр НАН Украины ftc1
Бачериков Александр Игоревич Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Exploited
Leschov (тренер) Alexey Yevgenievich Belarus State University of Informatics and Radioelectronics BSUIR_CrAn
BSUIR_k5
Tkachenka Andrei Georgievich Belarus State University of Informatics and Radioelectronics BSUIR_k5
Molla Eray - Middle East Technical University METU
Вознюк Олександр Миколайович Національний аграрний університет Fire-fly
Yushkevich Siarhei Vitalievich Belarus State University of Informatics and Radioelectronics BSUIR_k5
Прокіпчин Степан Васильович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу NUNG
Опейда (тренер) Андрій Володимирович Transcarpathian State University Hardcode
Симоненко Владислав Евгеньевич Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Pointless
Манойло Юрий Евгеньевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ТВ
Шашин Фёдор Сергеевич Московский авиационный институт MAI#6
Погляд Святослав Федорович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Sun
Штыков Юрий Сергеевич Московский авиационный институт MAI#6
Гузій Юрій Володимирович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko TAB
Макаров Никита Константинович Московский авиационный институт MAI#6
Gusach Vitaliy Yuriyovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Физтех - 1
Dwornik Artur - Poznan University of Technology Garbage Collectors
Коваль Сергій Володимирович Transcarpathian State University Hardcode
Иванова Анастасия Вадимовна Московский государственный институт электроники и математики (ТУ) Заря
Альянов Денис Сергеевич Херсонський національний технічний університет IT-KAF
Рябченко Олексій Олексійович Національний аграрний університет Fire-fly
Карпинская Анастасия Михаиловна Kharkiv National Radioelectronics University KhNURE young team
Герасимчук Назар Олегович Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka Everest
Проценко Алексей Геннадиевич National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Desperados
Horishnyy (тренер) Oleh Volodymyrovych Ternopil National Economic University TNEU
Пархоменко Олександра В’ячеславівна Національний аграрний університет Fire-fly
Полосухин Илья Дмитриевич National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" IF
Турченко Сергій Васильович Національний аграрний університет RESTART
Тыщенко Роман Иванович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Exploited
Пасько (тренер) Віктор Петрович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" VOID
Goremikins Aleksejs V. Riga Technical University RTU
Бочаров Александр Николаевич Запорожская государственная инженерная академия ЗГИА
Khivrenko Evgeniy Igorevich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Физтех - 1
Paramonov (тренер) Anton Ivanovich Donetsk National University VIP
Скорик Александр Анатольевич Kharkiv National Radioelectronics University KhNURE young team
Арман Андрій Романович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko TAB
Таран Дмитро Сергійович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko TAB
Зарубова (тренер) Татьяна Анатольевна Херсонський національний технічний університет IT-KAF
Кулик Олександра Василівна Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University PNTU.Team_2006
Пронин Филипп Валерьевич Belarus State University BSU
Рудоль Дмитрий Евгеньевич Belarus State University BSU
Тихон Сергей Александрович Belarus State University BSU
Ongan Murat - Middle East Technical University METU
Zurkowski Tomasz - Poznan University of Technology Garbage Collectors
Лесик Євген Юрійович Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University PNTU.Team_2006
Темеров Максим Анатольевич Херсонський національний технічний університет IT-KAF
Ягодкин Юрий Николаевич Херсонський національний технічний університет IT-KAF
Мельник Антоній Сергійович National University "Lvivska Politekhnika" mMasters
Гулаков Вадим Володимирович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" FoxPros
Кусков Иван Вячеславович Donetsk National University MathFac
Акуренко Александр Александрович Donetsk National University MathFac
Костиркін Максим Андрійович National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Stakan
Kuzovkov Maksim Sergeevich Donetsk National University VIP
Котлярський Олександр Олександрович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" VOID
Дзінько Ростислав Ігорович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" VOID
Домашевський Дмитро Сергійович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Sun
Карбачевський Олексій Ілліч National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Физтех - 1
Колесников Алексей Викторович Московский государственный строительный университет FOKx-2
Антонов Макс Сергеевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" F/A/R/T
Чепрасова (тренер) Тетяна Іванівна Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka Everest
Смаковський (тренер) Денис Сергійович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ТВ
Ярмола Віктор Віталійович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ТВ
Медвідь Андрій Ярославович National University "Lvivska Politekhnika" NULP-PRIME
Ризванов Роман Рафаэлович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko DDragons
Дегтярук Дмитро Леонідович Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka Everest
Гайдін Віктор Анатолійович National University "Lvivska Politekhnika" mMasters
Koliškins Pāvels A. Riga Technical University RTU
Перов Борис Геннадиевич National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" GHTDTL
Никифоров Максим Дмитриевич Московский государственный институт радиотехники, электроники и автоматики (технический университет) МИРЭА
Садиков Михаил Григорьевич Московский государственный институт радиотехники, электроники и автоматики (технический университет) МИРЭА
Семёнов Антон Александрович Московский государственный институт радиотехники, электроники и автоматики (технический университет) МИРЭА
Петрусь Андрей Сергеевич Кременчугский государственный политехнический университет имени Михаила Остроградского KGPU_team
Фомін Антон Станіславович Transcarpathian State University Hardcode
Lomonos Anton Gennadiyovich Donetsk National University VIP
Timchuk Oleg Sergiyovych Donetsk National University VIP
Бабенко (тренер) Михаил Григорьевич Stavropol State University СтавГУ
Красильников Константин Игоревич National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" KITS
Ковальчук Юрий Михайлович Кіровоградський національний технічний університет КНТУ
Лисниченко Дима Иванович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Another way
Гарькуша Антон Андрійович National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Stakan
Пищаева (тренер) Наталья Николаевна National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" GHTDTL
Rogowski (тренер) Jan Witalij Інститут комп'ютерних наук Технічного Університету м. Лодзь Ftimsiaki
Marszałek (тренер) Zbigniew Franciszek Silesian Technical University LINKA
Кайдалов Антон Константинович National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Edit
Дрюк Олександр Дмитрович Kharkiv National Radioelectronics University KhNURE young team
Голодюк Дмитро Андрійович Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka Everest
Федорова (тренер) Антонина Гавриловна Саратовский государственный университет имени Н.Г. Чернышевского Saratov SU#1
Падалка (тренер) Андрей Анатольевич Компьютерная Академия "ШАГ" Киев ITStep_Kiev
Ковальчук Дмитро Петрович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" VOID
Межерицький (тренер) Сергій Геннадійович National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" KITS
Струбицький Ростислав Павлович Ternopil National Economic University TNEU
Коломийчук (тренер) Александр Викторович Odessa National Polytechnical University ONPU-1
Регент Костянтин Валерійович Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького Random
Сирник Андрій Олегович Ternopil National Economic University TNEU
Коваленко (тренер) Євгенія Геннадіївна Donetsk National Technical University АТБАЙТ
Панасюк Володимир Валерійович Национальная юридическая академия Украины им. Ярослава Мудрого Юрист
Волошин Артем Владимирович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" F/A/R/T
Обухов (тренер) Петро Геннадійович Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Боян-ОНУ
Саверченко (тренер) Василь Григорович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Another way
Куликов Сергей Вячеславович Stavropol State University СтавГУ
Kurzyk Dariusz Łukasz Silesian Technical University LINKA
Петров (тренер) Сергей Александрович Sumy State University SumduTeam
Пирожников Алексей Викторович Компьютерная Академия "ШАГ" Днепропетровск ITStepDnepr
Євтушок Олег Ярославович National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" ТВ
Иващенко Виталий Анатолиевич Sumy State University SumduTeam
Яроменко Ігор Теодосійович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko DAI
Медведєв (тренер) Михайло Геннадійович Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko DAI
IAI
Воєца Олександр Олександрович Lviv National University named in honour of Ivan Franko Scorpions
Завгородний Евгений Юрьевич National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Edit
Никонов Эрнест Александрович Odessa National Polytechnical University ONPU-1
Дидук Кирилл Сергеевич National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Edit
Бігус Анатолій Вікторович Ternopil National Economic University TNEU
Ковтун Ярослав Витальевич National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Desperados
Веселов (тренер) Андрей Игоревич Запорожская государственная инженерная академия ЗГИА
Черный Николай Васильевич Кіровоградський національний технічний університет КНТУ
Саламатов Денис Дмитрович Transcarpathian State University Hardcode
Кириенко Евгений Иванович Кременчугский государственный политехнический университет имени Михаила Остроградского KGPU_team
Порубльов (тренер) Ілля Миколайович Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького Random
Ковальчук Роман Вадимович Национальная юридическая академия Украины им. Ярослава Мудрого Юрист
Ковалюк (тренер) Тетяна Володимирівна National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" FoxPros
Черненко Роман Вячеславович Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького Random