Перелік учасників

Прізвище Ім'я По-батькові Навчальний заклад Команда
Havrashenko Anton Olegovych Kharkiv national university of Radio Electronics Random_people
Mateichuck Roman Oleksandrovich Odessa National Polytechnical University ONPU_GreenDay
Scherbina Evgeniy Sergeevich Vinnytsia National Technical University VNTU_TreeS
Zashko Bohdan Olehovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_TNT
Popovych Ivan Dmytrovych Kharkiv national university of Radio Electronics Random_people
Yaremenko (тренер) Mukola Mukolayevich Національний університет біоресурсів і природокористування України
Zarytska Viola V. National University of Food Technologies NUFT_Stavr
Sadovyi Dmytro Volodymyrovych Odessa National Polytechnical University ONPU_Compote
Bondarenko (тренер) Vitalii Viktorovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko MagiC++
EjudgeCrashers
KNU KEK
Daddies
MagiC++
Polar Bears
KNU knu
SubMix
Fibonacci salad
Makar Andrii Romanovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU Algotesters
Prokopenko Olexandr I. National University of Food Technologies NUFT_Stavr
Nosov Kostiantyn Serhiiovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NosovArt
Sylantyev (тренер) Sergiy Oleksyovich ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» KNEU_DreamTeam
KNEU_DreamTeam
KISIT_WASDER
KISIT_DEV
KNEU_Junta
KNEU_SCOPE
KNEU_Qteam
KNEU_Binary
KNEU_Binary
KNEU_Godwill
Berkunskyi Oleksii Yevhenovich Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_Long
Skurikhin Roman Vladimirovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin KERNEL_PANIC
Starnavskyi Ihor Ihorovych National University of Food Technologies NUFT_Stavr
Gribkov (тренер) Sergey Vitalievich National University of Food Technologies NUFT_Hobgoblin
NUFT_Small_Bang
NUFT_Stavr
Pink Unicorn
NUFT_Pink_Unicorn
NUFT_Hobgoblin
NUFT_Chernysh
NUFT_Mandelbrot's_children
Big Bang
Chernysh
Zayac_nuft
Pink Unicorn
Nuft_2
Nuft_1
NUFT
Popova Elizabeth Olegivna Kharkiv National University named after V.N.Karazin KERNEL_PANIC
Rudchenko Andrii Oleksandrovich Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_Long
Logvin Andrey Yurievich Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_LLUN
Raevsky Oleksandr Oleksandrovich Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_Long
Shesterikov Igor Alexandrovich Коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ KISIT_DEV
Kharchenko Yelena Sergeevna Dniprovsk State Technical University DSTU_Prime
Shinkaryov Andrey Alekseyevich Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_ToAcme
Ustymuk Ivan V. National University of Food Technologies NUFT_Small_Bang
Havryliuk Petro Oleksiyovych Vinnytsia National Technical University VNTU_Destructor
Tkach (тренер) Volodymyr Mykolayovych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" BLS
PTI
PTI-1
PTI-2
PTI-1
Khudoba (тренер) Bohdan Petrovych National University "Lvivska Politekhnika" Saboters
Kulikov (тренер) Vasiliy Mikhailovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” GeekTeam
ChePohavat?
Roots 2016
roots
Programming squad
Korol Valerii Kostyantynovych Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_DDOSers
Paramonov (тренер) Anton Ivanovich Donetsk National University Donetsk_NU_Fearless
Donetsk_NU_FTF
Violent Hamsters
DonNU ACArts
Donetsk NU - KT
DonNU
Nikolaiev Oleh Romanovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin Surgeons
Luberg (тренер) Ago Tallinn University Of Technology Tream deam
Agoritm
Kasyan Eugene O. National University of Food Technologies NUFT_Small_Bang
Amelicheva Anna Viktorivna Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_DDOSers
Vovk (тренер) Olena Borysivna National University "Lvivska Politekhnika" fish
Duhi
flame
Khizha (тренер) Alexander Leonidovich Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_47th_Bit
DNU-Cifeidion
DNU_Dodger
DNU_MMK
DNU_Ducks
DNU_Dodger
DNU_Cifeidion
DNU_Ducks
DNU_Ducks
DNU-Cifeidion
DNU-Cifeidion
DNU-Razor
DNU-1
DNU-Cifeidion
DNU3
DNU2
Tymkiv Volodymyr Ruslanovych Державний університет телекомунікацій Zoom
Syrota Vlad V. National University of Food Technologies NUFT_Small_Bang
Bagrij Margarita Yuriivna Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_DDOSers
Maksymov Yevhenii Sergeevich Державний університет телекомунікацій Out of Bounds
Balachevskiy Vladislav S. National University of Food Technologies NUFT_Hobgoblin
Gedirli Mikael Mamedovich Державний університет телекомунікацій Out of Bounds
Lys Stepan Yuriyovych National University "Lvivska Politekhnika" flame
Vorontsov Vitaliy Ihorovich Институт информационно-диагностических систем iids17_3
Khokhlova Varvara Sergeevna Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_ToAcme
Nemchenko Anna Volodymyrivna Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця Kernel Panic
Kovtun Matt Yuriyovych Ukrainian Catholic University UCUlele
Fedorov Maksym Olesovych National University "Lvivska Politekhnika" flame
Mats Vladyslav Igorovich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Society
Poluianov Viktor Vadymovych Институт информационно-диагностических систем iids17_3
Shakhovska Khrystyna Romanivna National University "Lvivska Politekhnika" Saboters
Yaskevych (тренер) Vladyslav Oleksandrovych Державний університет телекомунікацій Out of Bounds
Zoom
Encryptors_KUBG
Avega
RedZerg
Eclipse
Bugs
Bugs
Cherevko Andrii Volodimirovich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Society
Basova Kateryna Oleksandrivna Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця Kernel Panic
Kostyuk Kostyantyn Andriiovych Vinnytsia National Technical University Language_Triangle
Mats Vladyslav Igorovich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute"
Kovalchuk Taras Igorovich Институт информационно-диагностических систем
Palash Oleg Olegovich Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_ToAcme
Lisovychenko (тренер) Oleh Ivanovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" 0xDEADBEEF
Misko Dmitriy Andreevich Odessa National Polytechnical University ONPU_LightScribe
Nazarenko Dmytro Serhiyovych Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_LLUN
Khudoba Bohdan Petrovych National University "Lvivska Politekhnika" Saboters
Cheprasova (тренер) Tetyana Ivanivna Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки EENU_Everest_Alpha
EENU_Everest_Beta
EENU_Everest_Alpha
EENU_EVEREST_2
EENU_EVEREST_1
Everest_2
Everest_1
Everest
Nazarchuk (тренер) Iryna Vasykivna National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Alligators
Challenge Accepted
IDK
NTUU_KPI_Hindenburg
Molchanov Maxim Nikolaevich Odessa National Polytechnical University ONPU_Compote
Turbal Oleksandr S. National University of Food Technologies NUFT_Hobgoblin
Pryveda Oksana Volodymyrivna Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_TNT
Katrychuk Dmytro Oleksandrovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko MagiC++
Kovalchuk Taras Ihorovich Институт информационно-диагностических систем iids17_2
Gromovyi Dmytro Maxymovych National University "Lvivska Politekhnika" Duhi
Mikityanskiy Maxim Anatolyevich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Blase
Kasperovich Yaroslav Leonidovich Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця Kernel Panic
Oprishko Iraida Kostyantynivna Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko MagiC++
His Dmytro Ihorovich Институт информационно-диагностических систем iids17_2
Babenko Mykhailo Pavlovich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Society
Trush Artem U. National University of Food Technologies NUFT_Hobgoblin
Mykhaylovskyy Volodymyr Vitaliyovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Hindenburg
Kabalyants (тренер) Petr Stepanovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin KERNEL_PANIC
Surgeons
SmiKoff
Prokopenko Vladyslav Oleksandrovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko MagiC++
Voznichka Sviatoslav Olegovich National University "Lvivska Politekhnika" Duhi
Melentyeva Ada Denysivna National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Hindenburg
Stepanova Maria Vyacheslavovna National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Blase
Bakunov Nikita Nikolaevich National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Blase
Gultaichuk Roman Dmytrovych National University "Lvivska Politekhnika" NULP_Disciples
Tsymbal (тренер) Yurii Viktorovych National University "Lvivska Politekhnika" NULP_Disciples
Stingray
Shulikov Arsenii Vitalijovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Hindenburg
Borivets Bohdan Yaroslavovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_TNT
Bulatov Dmytro Egorovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Universe
Solonenko Bogdan Valentinovich Odessa National Polytechnical University ONPU_LightScribe
Yevchenko Bohdan Olegovich Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_LLUN
Lytvyn Anna O. National University of Food Technologies Pink Unicorn
Zadokhin Dmytro Volodymyrovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IDK
Tropets Maksym Volodymyrovych National University "Lvivska Politekhnika" NULP_Disciples
Kleshch Kirill Olegovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Alligators
Chornobay Katerina U. National University of Food Technologies Pink Unicorn
Voloshyn Ivan Ivanovich National University "Lvivska Politekhnika" NULP_Disciples
Marchuk Roman Vasyliovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IDK
Yakovchuk Oleg Kostyantynovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Alligators
Unt Andres University of Tartu Vertex Cover
Hrytsyshyn Viktor Yaroslavovych National University "Lvivska Politekhnika" Duhi
Zhukovskyy (тренер) Viktor Volodymyrovich National University of Water Management and Nature Resources Use NewTeam123
NUWM_Brain_Storm
Stream
NUWM_Sky
NUWM_GC
Stream
NUWM_Stream
NUWM
Lichenko Sergiy Sergiyovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" IDK
Kasyanchuk Igor Vyacheslavovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NTUU_KPI_Alligators
Fedorov Bohdan Kirilovich Коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ KISIT_WASDER
Zarichkovyi Alexander Anatolievich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Universe
Ripoll Mendez (тренер) Dovier Antonio University of Informatics Sciences
Vallas Oleg Stanislavovych Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_Energy
Gerasimenko Artem Pavlovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Challenge Accepted
Shanin Andrey Aleksandrovich Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_Energy
Aslandukov Matvey Nikolaevich Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_Energy
Levochko Vladyslav Sergiyovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Challenge Accepted
Rizhiy Andriy Ruslanovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" 0xDEADBEEF
Yaremenko Mukola Mukolayevich Національний аграрний університет #timeless
Bondar Roman Mykolaiovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Challenge Accepted
Kuchinska (тренер) Nataliia Viktorivna Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Top Secret_2017
Postolatiy Rozalia S. National University of Food Technologies Pink Unicorn
Kudlenok Bogdan Volodymyrovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Top Secret_2017
Belyanskaya Lolita Valentinovna Институт информационно-диагностических систем iids17_2
Pasichnyk Maksym Andriyovych Институт информационно-диагностических систем IIDS17_1
Novytskyi Yevhen Olehovych Dniprovsk State Technical University DSTU_Strike
Tkachenko (тренер) Olga Ivanivna Київський національний університет культури і мистецтв KNUKiM-2
Efremov Alexander Mikolayovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Top Secret_2017
Oliver-Matis (тренер) Lill University of Tartu Vertex Cover
namedTeam
Team Oliver
Tkachenko (тренер) Olga Ivanivna Київська державна академія водного транспорту ім. гетьмана Петра Коношевича-Сагайдачного
Goroholsky Alexander Sergeevich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Top Secret_2017
Isaienkov Yaroslav Alexandrovich Донецкий национальный университет им. Васыля Стуса Donetsk_NU_Fearless
Marin Nikita Valentinovich Dniprovsk State Technical University DSTU_Prime
Mere Karl-Andero Tallinn University Of Technology Agoritm
Storchak Maksym Evgeniyovych Институт информационно-диагностических систем iids17_3
Batsinko Maksim Igorovich Донецкий национальный университет им. Васыля Стуса Donetsk_NU_Fearless
Volkov Illya Andriyovuch National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Universe
Kossas Tanel Tallinn University Of Technology Agoritm
Smolkin Oleh Vitaliyovych Ukrainian Catholic University UCUlele
Golovchenko (тренер) Maxim Mikolayovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" CodeUp
Universe
Katsan Misha Romanovich Донецкий национальный университет им. Васыля Стуса Donetsk_NU_Fearless
Karniol Charlie Tallinn University Of Technology Agoritm
Rozhko Bogdan Sergio Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" BLS
Trokhymenko Viktor Y. Національний аграрний університет #timeless
Kravets Mykhailo Yuriyovych Dniprovsk State Technical University DSTU_Strike
Grinchenko Constantine Mykolayovich Институт информационно-диагностических систем IIDS17_1
Düüna Siim Tallinn University Of Technology Tream deam
Smirnov Denys Olegovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin Surgeons
Shesterikov Vadim Alexandrovich Коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ KISIT_DEV
Volokyta (тренер) Artem Mykolayovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" LastChance
ClassB
KPI_FIOT1
Sagach Yaroslav Igorovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" LastChance
Pung Britta Tallinn University Of Technology Tream deam
Brevus (тренер) Vitaly M. Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU::Coders
TNTU::IamCoder
TNTU::IamCoder
TNTU::IamCoder
TNTU_Random
TNTU_FIS_Avengers
Rebase Ragnar Tallinn University Of Technology Tream deam
Gamayunov Nikita Dmitrovich Коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ KISIT_DEV
Kofman Philipp Olegovich Kharkiv National University named after V.N.Karazin Surgeons
Sakhniuk Anton Yurievich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" CodeUp
Kovaliuk (тренер) Tetiana Volodymyrivna National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" BayWatch
BayWatch
BayWatch
Marusenkova (тренер) Tetyana Anatoliyivna National University "Lvivska Politekhnika" NULP_Nerdasaurus
Kovalchuk Oleksiy Serhiyovych Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" BLS
Myronyuk Anton Ivanovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" CodeUp
Brusenskiy Vladislav Romanovich Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_Crutch_Stackers
Peleshko Sviatoslav Ivanovych National University "Lvivska Politekhnika" NULP_Nerdasaurus
Maleev (тренер) Alexey Victorovich Московский физико-технический институт (государственный университет) MIPT SBS
Moscow IPT Jinotega
Madyak Sergey Petrovich Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" BLS
Vovryn Kateryna Yaroslavivna National University "Lvivska Politekhnika" NULP_Nerdasaurus
Boris Bohdana Andreevna Dniprovsk State Technical University DSTU_Strike
Sklyarenko Vladyslav Igorevich Державний університет телекомунікацій Zoom
HRYTSEV VLADYSLAV IGOREVICH Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_Crutch_Stackers
(тренер) Li Liu HuiZhou University hzu_GG
Butsa Yurii Stepanovych National University "Lvivska Politekhnika" NULP_Nerdasaurus
Ursol Tamara Sergeivna Державний університет телекомунікацій Zoom
VOITIKH MAKSYM IGOREVICH Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_Crutch_Stackers
Molchanov Maxim Nikolaevich Odessa National Polytechnical University ONPU_Compote
Kulykivskyi Ihor Myhailovych Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” GeekTeam
Kabak (тренер) Leonid Vital University of customs affairs and finance SuperCustom
Lyubchyk (тренер) Leonid Mychailovych National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Blase
Society
Yarovoy Nikita Vladimirovich Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_KG
Humeniuk Nazar Alexeyevich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” GeekTeam
Berkunsky (тренер) Eugeny Yurievich Admiral Makarov National University of Shipbuilding NUS_DDOSers
NUS_Long
NUS_VDM
NUS_Long
NUS_Gaida
NUS_Long
NUS_Inc
NUS_Inc
Horniychyk Ivan Viktorovich Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” GeekTeam
Kropivnaya Julia Eduardovna Академія Митної Служби України SuperCustom
Ushakov (тренер) Dmitry Rostislavovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute"
Baklan (тренер) Igor Vsevolodovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NosovArt
Babenko Sofia Alexandrovna Академія Митної Служби України SuperCustom
Batuchenko Vitalii Adreyvich Kharkiv national university of Radio Electronics KhNURE_KG
Bilochub Mykola Mykhailovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NosovArt
Maksimchuk Sergii Oleksiyovich Академія Митної Служби України SuperCustom
Polianskiy Ilia Oleksandrovich Державний університет телекомунікацій Out of Bounds
Chancev Kirill Sergiyovich Коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ KISIT_WASDER
Kravchenko Alexandr Vladimirovich Borys Grinchenko Kyiv University Encryptors_KUBG
Tumasonis (тренер) Vladas Vilnius University Dummy
AllSubmissionsMatter
VU MIF
VU MIF#2
VU MIF#1
Shrol Andrii Yurjevich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" LastChance
Dykov Oleksii Sergeevich Odessa national academy of food technologies ONAFT_C++In14days
Kornya Pavlo Vitaliyovych Borys Grinchenko Kyiv University Encryptors_KUBG
Ruvinskaya (тренер) Victoria Michailovna Odessa National Polytechnical University ONPU_GreenDay
ONPU_LightScribe
ONPU_Compote
ONPU_Tux
ONPU_LightSCribe
ONPU_Compote
ONPU_LightSCribe
ONPU_Compote
ONPU_Compote
ONPU_MMF
Antonova (тренер) Alfiya Raisovna Odessa national academy of food technologies ONAFT_C++In14days
Chernomorets
Mochernyik Danylo Vladyslavovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU Undead
Serafin (тренер) Radoslaw Wroclaw University UWR Bat-Eared Foxes
Bartkova Svetlana Aleksangrovna Odessa national academy of food technologies ONAFT_C++In14days
Petryk (тренер) Oksana Yulianivna Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU_TNT
TNTU_HollyShift
TNTU_HollyShift
TNTU_BraveHedgehogs
Shanovskiy Bohgdan Evgenyevich Odessa national academy of food technologies ONAFT_C++In14days
Andó Bence Gyula Eötvös Loránd University ELTE FI
Piskunov (тренер) Oleksiy Germanovitch Институт информационно-диагностических систем IIDS17_1
iids17_2
iids17_3
iids16_2
iids16_1
iids16_3
iids15_3
iids15_2
iids15_1
IIDS14_2
iids14_1
Kruppai Gábor - Eötvös Loránd University ELTE FI
Zolotukhina (тренер) Oksana Anatoliivna Donetsk National Technical University DonNTU_OxDEADBEEF
DonNTU_CSTF_United
DonNTU_CSTF_United
Myronova (тренер) Natalia Alekseyevna Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_ToAcme
ZNTU_SetUp
Mészáros Áron Attila Eötvös Loránd University ELTE FI
Golub (тренер) Bella Lvivna Національний аграрний університет #timeless
fixies
#timeless
Antonenko (тренер) Alexander Sergeevich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Luckomotive
ONU_cat_POWER
ONU_Rabid_Pandas
Looksery cat_POWER
ONU_The_Big_Coding_Theory
ONU_Luckomotive
Shmerchuk Yurii Igorovych Vinnytsia National Technical University VNTU_TreeS
Nadrygaylo (тренер) Tatyana Zhumabaevna Dniprovsk State Technical University DSTU_Prime
DSTU_Strike
DSTU_PM
Shcherbakov (тренер) Oleksandr Vsevolodovich Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця Kernel Panic
KhNUE_K.O.S.
Krivos-Bellus (тренер) Rastislav Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach UPJS 2017
UPJS
Ivanov Roman Andriiovych Vinnytsia National Technical University Language_Triangle
Varchenko Vladislav Vasylovych Коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ KISIT_WASDER
Dziuba Vlad Volodymyrovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" NosovArt
Shinkaryov Andrey Alekseyevich Zaporizhzhya National Technical University
Illés (тренер) Zoltán Gábor Eötvös Loránd University ELTE FI
Kartashov Denis Gennadievich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Rabid_Pandas
Veselivskyy Nazar Yuriyovych National University "Lvivska Politekhnika" flame
Lukoševičius (тренер) Mantas Kaunas University of Technology KTU#1
Chernenko Roman Mykolaevich Borys Grinchenko Kyiv University Encryptors_KUBG
Tsushko Rusaln Gennadievich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" LastChance
Jadenkus Domantas Vilnius University AllSubmissionsMatter
Mazurenko Daniil A. Національний аграрний університет #timeless
Klimavičius Justas Vilnius University AllSubmissionsMatter
Strimaitis Vytautas Vilnius University AllSubmissionsMatter
Kuznetsov Leonid Hennadiiovych Vinnytsia National Technical University Language_Triangle
Filishtinskaya Tatyana Nikolayevna Odessa National Polytechnical University ONPU_Compote
Filishtinskaya Tatyana Nikolayevna Odessa National Polytechnical University ONPU_Compote
Yarema Yulian Andriiovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU Undead
Pylypchuk Bohdan Viktorovych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU::Coders
Bondar Sviatoslav Oleksandrovich Київський національний університет культури і мистецтв KNUKiM-2
Pylyp Mykhaylo Васильович Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU Algotesters
Bazhan Yaroslav Vyacheslavovich Днепровский государственный технический университет DSTU_Prime
Mesecha Serhii Andriyovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" 0xDEADBEEF
Serafin Radosław - Wroclaw University UWR Bat-Eared Foxes
Dobosevych (тренер) Oles Marianovych Ukrainian Catholic University UCUIN
UCUlele
Podvolotskaya Violetta Yuryevna Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_Dodger
Legačinskas Aleksas Kaunas University of Technology KTU#1
Krishchik Eugenia Petrivna Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_Ducks
Prityka Mykola Artemovych ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» KNEU_DreamTeam
Lemnaru (тренер) Camelia Ms Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca TUCN_Frunza
Nelasa (тренер) Ganna Viktorivna Zaporizhzhya National Technical University ZNTU_Crutch_Stackers
ZNTU_Crutch_Stackers
ZNTU_SetUp
Vecpuisis Varis Varis Ventspils University College Venta
Zhuk Oleg-Andriy Stepanovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU Undead
Vitola (тренер) Estere Vitola Ventspils University College Venta
Rachko Denis Alekseevich Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_Dodger
Kylymchuk Bohdan Olegovich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" KhAI_Team_Orange
Babkin Vladyslav Volodymorovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU-Cifeidion
Kupriienko Vladyslav Ihorovych Черниговский национальный технологический университет Scarlet Crusade
Janušonis Gvidas Kaunas University of Technology KTU#1
Petruta Andrei Dumitru Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca TUCN_Frunza
Salov Artur Alexandrovich Институт информационно-диагностических систем IIDS17_1
Siver Danylo Serhiyovich Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_47th_Bit
Bolkun Roman Victorovich National University of Water Management and Nature Resources Use
Starnavskyi Ihor Ihorovych National University of Food Technologies
Korol Ivan Vasilevich Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_MMK
Ursul Vladyslav Ihorovych Ukrainian Catholic University UCUIN
Sharavara Volodymyr Volodymyrovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_Ducks
Kaplyar Alexandr Yurievich ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» KNEU_DreamTeam
Uselis Arnas Kaunas University of Technology
Kazakova Anna Dmitrievna Kharkiv national university of Radio Electronics KNURE_T-Sigma
Chasnyk Vasya Anatolijvych Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU::Coders
Serhiienko Vladyslav _ Kharkiv national university of Radio Electronics KNURE_T-Sigma
Bondar Vladyslav Olehovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_47th_Bit
Voitko (тренер) Victoria Volodymyrivna Vinnytsia National Technical University VNTU_Trycatcher
VNTU_Destructor
VNTU_TreeS
Language_Triangle
Stepanov Ilia Daniilovich Московский физико-технический институт (государственный университет) MIPT SBS
Korinchevska Olha Dmitrivna Київський національний університет культури і мистецтв KNUKiM-2
Luchshev (тренер) Pavel Alexandrovich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" KhAI_Team_Orange
KhAI_Gradient
Liashenko (тренер) Olena Mykolaivna Херсонський національний технічний університет KhNTU_KSM
Shumeiko Maksym Volodymyrovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko EjudgeCrashers
Luchsheva Oleksandra Pavlivna National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" KhAI_Gradient
Babčanská Mária Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach UPJS 2017
Prokopets Vadym Giorgievich Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko EjudgeCrashers
Kachur Roman - Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko KNU KEK
Radchenko Evgen Vyacheslavovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU-Cifeidion
Sokolenko Yurii Mikhailovich Черниговский национальный технологический университет Scarlet Crusade
Ivanchuk Oleksii Viktorovich Херсонський національний технічний університет KhNTU_KSM
Devyatkov Vladislav Volodimirovich Odessa National Polytechnical University ONPU_GreenDay
Nitu Doru Constantin Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca TUCN_Frunza
Yavorovych Oleh Yuriyovych Vinnytsia National Technical University VNTU_Destructor
Shkurpelo Alexander Sergeevych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" CodeUp
Moszkowski Jacek Jakub Wroclaw University UWR Bat-Eared Foxes
Zhytnyk (тренер) Oleh Eduardovych Черниговский национальный технологический университет Scarlet Crusade
Zhuravchak Andrii Bohdanovych Ukrainian Catholic University UCUIN
Antentyk Yuriy Mykolayovych Ukrainian Catholic University UCUlele
Getman Vadim Petrovich ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» KNEU_DreamTeam
Belykh Evgenii Aleksandrovich Московский физико-технический институт (государственный университет) MIPT SBS
Matiushchenko Oleh Dmytrovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_MMK
Timkov Yuriy Yurievich Odessa National Polytechnical University ONPU_LightScribe
Repin Denis Olegovich Kharkiv national university of Radio Electronics KNURE_T-Sigma
Yepik Vitaliy Viktorovych National University of Water Management and Nature Resources Use NewTeam123
Chaika Taras Bohdanovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU Algotesters
Balint Florin Lorand Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Kamisevs Felikss Andrejs Ventspils University College Venta
Kazmin Yevhen Valeriyovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko KNU KEK
Piadyk Liubomyr Serhiyovych Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko EjudgeCrashers
Yakushew Denis Aleksandrovich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" KhAI_Team_Orange
Szabari Dávid Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach UPJS 2017
Abramov Den Oleksiyovich Херсонський національний технічний університет KhNTU_KSM
Modan Valentin - Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca TUCN_Snack_Overflow
Balint Florin Lorand Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca TUCN_Snack_Overflow
Yarmolenko Andii Sergeevich Odessa National Polytechnical University ONPU_GreenDay
Andreyev Andriy Aleksandrovich Vinnytsia National Technical University VNTU_TreeS
Kavka Oleksii Oleksandrovych Vinnytsia National Technical University VNTU_Destructor
Cherednichenko Olexandr Olexandrovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" 0xDEADBEEF
Górniak Michał Wroclaw University UWR Bat-Eared Foxes
Dolinskiy Andriy Mikhailovich Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University TNTU::Coders
Zuyev Anton - Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko KNU KEK
Vey Roman Andriyovych Ukrainian Catholic University UCUIN
Oprisa (тренер) Ciprian Pavel Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca TUCN_Snack_Overflow
Selivanov Andrii Andrijovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_Ducks
Krastins Kristaps Kristaps Ventspils University College Venta
Morgunov Dmitro Yevgenovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_MMK
Kovalchuk Alexandr Sergeevich Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_Dodger
Chindris Mihail - Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca TUCN_Snack_Overflow
Sergunin Andrey Vladimirovich Московский физико-технический институт (государственный университет) MIPT SBS
Datskiv Oleh Lyubomyrovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU VDV
Levchenko Anatoliy Vasilyevich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" KhAI_Team_Orange
Safin Karim Ruslanovych National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" KhAI_Gradient
Trushchenko Valentine Vitalyevich Херсонський національний технічний університет KhNTU_Programmers
Lazar Laurentiu Lucian Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca TUCN_Frunza
Trush Pavel Viktorovich Херсонський національний технічний університет KhNTU_Programmers
Procenko Yakov Vadimovich Херсонський національний технічний університет KhNTU_KSM
Tyshchenko Daniil Volodymyrovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU_47th_Bit
Maksymchuk Vlad Vasylovych National University of Water Management and Nature Resources Use NewTeam123
Szepesiová Patrícia Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach UPJS 2017
Zhurko Dmytro Olegovych Черниговский национальный технологический университет Scarlet Crusade
Davydenko Nikita Alekseevich Херсонський національний технічний університет KhNTU_Programmers
Uselis Arnas Kaunas University of Technology KTU#1
Sharavara Victor Volodymyrovych Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара DNU-Cifeidion
Belov Denis Vitalievich National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" KhAI_Gradient
Oryshych (тренер) Serhii Serhiyovych Ужгородський національний університет
Herasymiv (тренер) Vitalii Ihorovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU VDV
LNU Undead
LNU Algotesters
LNU Dreamteam
LNU Clouds
LNU Penguins
LNU VVT
LNU Penguins
47%vol
LNU Penguins
Skrypnyk (тренер) Iryna Anatoliyivna Запорізька державна інженерна академія Random - my home
Vaskiv Andrii Volodymyrovych Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU VDV
Malchykov (тренер) Volodymyr Viktorovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Beda
Shining_tiger
Yellowsubmarine
Yellowsubmarine
Trinity Force
Yellowsubmarine
Trinity Force
NTUU_KPI_Rara
NTUU_KPI_Rara
Vasko Yura Andrijovich Lviv National University named in honour of Ivan Franko LNU VDV
Polshchak Oleksiy Sergiyovuch National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Shining_tiger
Maksymova Yevheniia Arturivna Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_cat_POWER
Voronov Kondrat Sergeevich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_cat_POWER
Gvozdev Valeriy Dmitrievich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_cat_POWER
Taran Tetiana Yuriyivna Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Luckomotive
Sploshnov Kyrylo Dmitriyovich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Luckomotive
Kiriychuk (тренер) Dmitriy Leonidovich Херсонський національний технічний університет KhNTU_Programmers
KNTU_KIT
Naumova Elena Alexandrovna Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Rabid_Pandas
Antonova (тренер) Alfiia Raisovna Odessa national academy of food technologies ONAFT_C++In14days
ONAFT_ Three_Stars
ONAFT_С++In14days
ONAFT_2
ONAFT_C++In14Days
Vustianiuk Igor Dmytrievich Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov ONU_Rabid_Pandas
Karavanova (тренер) Tetiana Petrivna Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Bolkun Roman Victorovich National University of Water Management and Nature Resources Use NewTeam123
Kyian Maksym Evgenyevich Запорізька державна інженерна академія Random - my home
Kyian Stanislav Evgenyevich Запорізька державна інженерна академія Random - my home
Vechur (тренер) Oleksandr Volodymyrovych Kharkiv national university of Radio Electronics Random_people
KhNURE_KG
KNURE_T-Sigma
KhNURE_Energy
KhNURE_LLUN
KhNURE_KG
KhNURE_LLUN
KhNURE_Ties
KNURE_LOG
KhNURE_United
KhNURE_Atlantis
KhNURE_United
KhNURE_Atlantis
KhNURE_United
DeterminedTeam
KNURE_Team
Andrieiev Roman Tarasovich Запорізька державна інженерна академія Random - my home
Nhuien Min An - Donetsk National Technical University DonNTU_CSTF_United
Safronov Yaroslav Viktorovych Donetsk National Technical University DonNTU_CSTF_United
Kuzmenko Andrey Oleksandrovych Donetsk National Technical University DonNTU_CSTF_United
Belomerya Vladislav Al'bertovych Donetsk National Technical University DonNTU_OxDEADBEEF
Mysko Andrii Serhiyovych Donetsk National Technical University DonNTU_OxDEADBEEF
Androsyan Artem Arturovych Donetsk National Technical University DonNTU_OxDEADBEEF
Markovych Andrii Ruslanovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Shining_tiger
Bas Ivan Konstantinovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Shining_tiger
Kurdecha (тренер) Vasyl Vasyliovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" pink Panther
Bakai Andrii Mykolaiovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" pink Panther
Kushch Vitalii Serhiiovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" pink Panther
Ostapenko Maksym Stanislavovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" pink Panther
Kozhevnikov (тренер) Ivan Grigorovich National University of State Tax Service of Ukraine Taxman 2
Taxman 1
Taxman 2
Taxman 1
Taxman 2
Taxman 1
Taxman 2
Taxman 1
Taxman
Taxman
Balan Ihor Serhiyovich National University of State Tax Service of Ukraine Taxman 1
Remenyak Damian Yuriyovich National University of State Tax Service of Ukraine Taxman 1
Yakubovich Serhii Mykhailovych National University of State Tax Service of Ukraine Taxman 2
Petrovskiy Ilya Andriyovich National University of State Tax Service of Ukraine Taxman 2
Nagaev Vladislav Alexandrovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Beda
Simotyuk Kolya Andreevich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Beda
Tarasenko Vadym Oleksandrovich National University of State Tax Service of Ukraine Taxman 1
Shvets Iryna Valeriivna National University of State Tax Service of Ukraine Taxman 2
Blazhko Ignat Olegovich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" BayWatch
Drabchuk Denis Vitaliyovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Beda
Anyshchenko Kyrylo Mykhailovych National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" BayWatch
Ganzha Vladislav Valerievich National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" BayWatch
Kushnir Oleksandr O. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки EENU_Everest_Alpha
Semenyuk Oleksandr P. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки EENU_Everest_Alpha
Palii Andrii Y. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки EENU_Everest_Alpha
Zubko Anton Vasylovych Vinnytsia National Technical University VNTU_Trycatcher
Nikolaichuk Vladyslav Olexandrovich Vinnytsia National Technical University VNTU_Trycatcher
Vosmushko Oleksandr Volodymyrovych Vinnytsia National Technical University VNTU_Trycatcher