Перелік команд

- Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом

Команда Навчальний заклад Учасники команди Статус
DSTU_Strike
Dneprodzerzhinsk State Technical University Nadrygaylo Tatyana Zhumabaevna (тренер)
Boris Bohdana Andreevna
Novytskyi Yevhen Olehovych
Kravets Mykhailo Yuriyovych
GeekTeam
Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Kulikov Vasiliy Mikhailovich (тренер)
Kulykivskyi Ihor Myhailovych
Humeniuk Nazar Alexeyevich
Horniychyk Ivan Viktorovich
hzu_GG
Huizhou University Li Liu (тренер)
NosovArt
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Baklan Igor Vsevolodovych (тренер)
Bilochub Mykola Mykhailovych
Dziuba Vlad Volodymyrovych
Nosov Kostiantyn Serhiiovych
DSTU_Prime
Dneprodzerzhinsk State Technical University Nadrygaylo Tatyana Zhumabaevna (тренер)
Kharchenko Yelena Sergeevna
Marin Nikita Valentinovich
Saboters
National University "Lvivska Politekhnika" Khudoba Bohdan Petrovych (тренер)
Shakhovska Khrystyna Romanivna
Khudoba Bohdan Petrovych
Agoritm
Tallinn University Of Technology Luberg Ago (тренер)
Mere Karl-Andero
Kossas Tanel
Karniol Charlie
flame
National University "Lvivska Politekhnika" Vovk Olena Borysivna (тренер)
Veselivskyy Nazar Yuriyovych
Lys Stepan Yuriyovych
Fedorov Maksym Olesovych
Duhi
National University "Lvivska Politekhnika" Vovk Olena Borysivna (тренер)
Gromovyi Dmytro Maxymovych
Voznichka Sviatoslav Olegovich
Hrytsyshyn Viktor Yaroslavovych
fish
National University "Lvivska Politekhnika" Vovk Olena Borysivna (тренер)
NULP_Disciples
National University "Lvivska Politekhnika" Tsymbal Yurii Viktorovych (тренер)
Gultaichuk Roman Dmytrovych
Tropets Maksym Volodymyrovych
Voloshyn Ivan Ivanovich
Top Secret_2017
Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Kuchinska Nataliia Viktorivna (тренер)
Kudlenok Bogdan Volodymyrovich
Efremov Alexander Mikolayovich
Goroholsky Alexander Sergeevich
iids17_3
Институт информационно-диагностических систем Piskunov Oleksiy Germanovitch (тренер)
Vorontsov Vitaliy Ihorovich
Poluianov Viktor Vadymovych
Storchak Maksym Evgeniyovych
Tream deam
Tallinn University Of Technology Luberg Ago (тренер)
Düüna Siim
Pung Britta
Rebase Ragnar
NULP_Nerdasaurus
National University "Lvivska Politekhnika" Marusenkova Tetyana Anatoliyivna (тренер)
Peleshko Sviatoslav Ivanovych
Vovryn Kateryna Yaroslavivna
Butsa Yurii Stepanovych
SuperCustom
University of customs affairs and finance Kabak Leonid Vital (тренер)
Kropivnaya Julia Eduardovna
Babenko Sofia Alexandrovna
Maksimchuk Sergii Oleksiyovich
Encryptors_KUBG
Borys Grinchenko Kyiv University Yaskevych Vladyslav Oleksandrovych (тренер)
ONU_Rabid_Pandas
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Antonenko Alexander Sergeevich (тренер)
Vustianiuk Igor Dmytrievich
Naumova Elena Alexandrovna
Kartashov Denis Gennadievich
NUS_Long
Admiral Makarov National University of Shipbuilding Berkunsky Eugeny Yurievich (тренер)
Berkunskyi Oleksii Yevhenovich
Rudchenko Andrii Oleksandrovich
Raevsky Oleksandr Oleksandrovich
NUS_DDOSers
Admiral Makarov National University of Shipbuilding Berkunsky Eugeny Yurievich (тренер)
Korol Valerii Kostyantynovych
Amelicheva Anna Viktorivna
Bagrij Margarita Yuriivna
iids17_2
Институт информационно-диагностических систем Piskunov Oleksiy Germanovitch (тренер)
Kovalchuk Taras Ihorovich
His Dmytro Ihorovich
Belyanskaya Lolita Valentinovna
NTUU_KPI_Hindenburg
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasykivna (тренер)
Mykhaylovskyy Volodymyr Vitaliyovich
Melentyeva Ada Denysivna
Shulikov Arsenii Vitalijovych
IDK
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasykivna (тренер)
Zadokhin Dmytro Volodymyrovich
Marchuk Roman Vasyliovich
Lichenko Sergiy Sergiyovych
Challenge Accepted
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasykivna (тренер)
Gerasimenko Artem Pavlovich
Levochko Vladyslav Sergiyovych
Bondar Roman Mykolaiovych
IIDS17_1
Институт информационно-диагностических систем Piskunov Oleksiy Germanovitch (тренер)
Pasichnyk Maksym Andriyovych
Salov Artur Alexandrovich
KISIT_DEV
Коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ Sylantyev Sergiy Oleksyovich (тренер)
Shesterikov Igor Alexandrovich
Shesterikov Vadim Alexandrovich
Gamayunov Nikita Dmitrovich
Donetsk_NU_Fearless
Донецкий национальный университет им. Васыля Стуса Paramonov Anton Ivanovich (тренер)
Isaienkov Yaroslav Alexandrovich
Batsinko Maksim Igorovich
Katsan Misha Romanovich
Zoom
Державний університет телекомунікацій Yaskevych Vladyslav Oleksandrovych (тренер)
Tymkiv Volodymyr Ruslanovych
Sklyarenko Vladyslav Igorevich
Ursol Tamara Sergeivna
Surgeons
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Kabalyants Petr Stepanovich (тренер)
Smirnov Denys Olegovich
Kofman Philipp Olegovich
ONAFT_C++In14days
Odessa national academy of food technologies Antonova Alfiya Raisovna (тренер)
Out of Bounds
Державний університет телекомунікацій Yaskevych Vladyslav Oleksandrovych (тренер)
Gedirli Mikael Mamedovich
Maksymov Yevhenii Sergeevich
Society
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Lyubchyk Leonid Mychailovych (тренер)
Cherevko Andrii Volodimirovich
Mats Vladyslav Igorovich
Babenko Mykhailo Pavlovich
Blase
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Lyubchyk Leonid Mychailovych (тренер)
Mikityanskiy Maxim Anatolyevich
Stepanova Maria Vyacheslavovna
Bakunov Nikita Nikolaevich
NTUU_KPI_Alligators
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasykivna (тренер)
Kleshch Kirill Olegovich
Yakovchuk Oleg Kostyantynovich
Kasyanchuk Igor Vyacheslavovich
BLS
Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" Tkach Volodymyr Mykolayovych (тренер)
Rozhko Bogdan Sergio
Kovalchuk Oleksiy Serhiyovych
Madyak Sergey Petrovich
ZNTU_ToAcme
Zaporizhzhya National Technical University Myronova Natalia Alekseyevna (тренер)
Khokhlova Varvara Sergeevna
Shinkaryov Andrey Alekseyevich
Universe
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Golovchenko Maxim Mikolayovich (тренер)
CodeUp
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Golovchenko Maxim Mikolayovich (тренер)

- Команда Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Команда Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом