Перелік команд

- Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом

Команда Навчальний заклад Учасники команди Статус
DuoProg
National University "Lvivska Politekhnika" Andreyiv Andriy Volodymyrovych (тренер)
Datskiv Oleg Lubomirovuch
Kaminskyi Bohdan Volodymyrovych
KNUKiM-1
Київський національний університет культури і мистецтв Tkachenko Olga Ivanivna (тренер)
Myhalenkov Mykola Kostiantynovych
Koval Maxym Viktorovich
Tarasov Andrii Andreevich
Looksery Solvers_Of_Fortune
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Petrov Oleg Alexandrovich (тренер)
Ivanov Viacheslav Volodymyrovych
Illarionova Mariia Valeriievna
Bronfen-Bova Roman Andriyovich
RedZerg
Borys Grinchenko Kyiv University Yaskevych Vladyslav Oleksandrovych (тренер)
Kravchenko Oleksandr Volodymyrovych
Kornya Pavlo Vitaliyovych
Chernenko Roman Mykolaiovych
KNEU_Binary
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Sylantyev Sergiy Oleksyovich (тренер)
Zhukovska Lyudmila Sergeevna
Mekhed Bohdan Vasilievich
Bochkovskyi Bohdan Oleksandrovich
ThreeBricks
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Marchenko Igor Ivanovich (тренер)
Vilhovy Igor Viktorovich
Vladymyrov Viacheslav Yuriyovych
Petrov Jurij Michailovich
KNEU_Qteam
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Sylantyev Sergiy Oleksyovich (тренер)
Prysyazhnyuk Alexandr Aleksandrovich
Mysiuk Oksana Anatoliivna
Gavrilyuk Evgenii Sergeyevich
KNU knu
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Bondarenko Vitalii Viktorovych (тренер)
Shevchuk Eugene Mykolayovych
Mikhno Mark Gennadiyovych
Kachur Roman Volodymyrovych
Polar Bears
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Bondarenko Vitalii Viktorovych (тренер)
Chornyi Mykhailo Grygorovych
Kuzmin Alexey Vladimirovich
Shchetinin Kirill Vladimirovich
waterdrop
The University of Hong Kong Derun Gu N/A (тренер)
Undefined Behavior
Компьютерная Академия "ШАГ" Киев Popov Vladimir Ivanovich (тренер)
Kostrukov Dmitriy Vladimirovich
Kononenko Kostiantyn Volodymyrovych
haz'kery
National University "Lvivska Politekhnika" Vovk Olena Borysivna (тренер)
Voznichka Sviatoslav Olehovych
Gromovyi Dmytro Maksimovych
Hrytsyshyn Viktor Yaroslavovych
Avega
Державний університет телекомунікацій Yaskevych Vladyslav Oleksandrovych (тренер)
Solodkyi Vladyslav Dmytrovych
Movchan Pavel Ivanovich
Shagoviy Alexsander Vitaliyovich
DNU_Ducks
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Krishchik Eugenia Petrivna
Sharavara Volodymyr Volodymyrovych
Selivanov Andrii Andrijovych
DNU_Cifeidion
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Radchenko Eugene Vyacheslavovych
Sharavara Victor Volodymyrovych
Babkin Vladyslav Volodymyrovych
DNU_Dodger
(поза конкурсом)
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Pidvolotska Violetta Yuriivna
Kovalchuk Alexandr Sergeevich
Rachko Denis Oleksiyovych
VU MIF
Vilnius University Tumasonis Vladas (тренер)
Klimavičius Justas
Jadenkus Domantas
Butkevičius Dariuš
Morituri
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Lyubchyk Leonid Michailivith (тренер)
Mats Vladislav Igorevich
Stepanov Andrii Vyacheslavovich
Stepanova Maria Vyacheslaivna
iids16_3
(поза конкурсом)
Институт информационно-диагностических систем Piskunov Oleksiy Germanovitch (тренер)
Kovdrya Vlad Yur'yevich
Fedorenko Taras Vladimirovich
His Dmytro Ihorovych
NUS_VDM
Admiral Makarov National University of Shipbuilding Berkunsky Eugeny Yurievich (тренер)
Vitinnik Dmytro Serhiyovych
Dyachenko Inna Rostislavіvna
Modestov Maksym Oleksiyovych
ClassB
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Volokyta Artem Mykolayovych (тренер)
Tsushko Ruslan Hennadiyovych
Siryi Serhii Olexandrovych
Buhay Bohdan Andreevich
NTUU_KPI_AIR
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasylivna (тренер)
Mykhaylovskyy Volodymyr Vitaliyovich
Dulskyi Dmytro Sergijovych
Shevchenko Taras Petrovich
DonNTU_CSTF_United
Donetsk National Technical University Zolotukhina Oksana Anatoliivna (тренер)
Nhuien Min An -
Safronov Yaroslav Viktorovich
Khomenko Mykyta Oleksandrovych
EENU_Everest_Alpha
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Cheprasova Tetyana Ivanivna (тренер)
Semeniuk Alexandr Petrovich
Trofimov Andrew Alexandrovich
Kushnir Oleksandr Oleksandrovych
EENU_Everest_Beta
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Cheprasova Tetyana Ivanivna (тренер)
Palii Andrii Uriyovich
Voloshyn Mikhaylo Volodimirovich
Daniluk Alex O.
KNEU_SCOPE
Коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ Sylantyev Sergiy Oleksyovich (тренер)
Belenok Ihor Viacheslavovich
Dudka Rostislav Anatolievich
Tyshchenko Roman Volodymyrovich
TNTU_HollyShift
Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University Petryk Oksana Yulianivna (тренер)
Kifer Viktor Mykhaylovych
Zaiats' Volodymyr Borysovych
Barmak Ihor Mykolayovych
iids16_1
Институт информационно-диагностических систем Piskunov Oleksiy Germanovitch (тренер)
Zdota Dmitriy Vladimirovich
Titenko Dmitriy Sergeevich
Misuna Oleg Sergeevich
#timeless
Національний аграрний університет Golub Bella Lvivna (тренер)
Trokhymenko Viktor Y.
Mazurenko Daniil Oleksandrovich
Yaremenko Mukola Mukolayovich
ONPU_LightSCribe
Odessa National Polytechnical University Ruvinskaya Victoria Michailovna (тренер)
Cherneha Kyrylo Sergiyovych
Bondarenko Daria Dmitrievna
Misko Dima Andreevich
ONPU_Tux
Odessa National Polytechnical University Ruvinskaya Victoria Michailovna (тренер)
Sadovyi Dmytro Volodymyrovych
Maliarozov Pavlo Olexandrovych
Mirzaieva Asal Tulkinzhonivna
ZNTU_SetUp
Zaporizhzhya National Technical University Myronova Natalia Alekseyevna (тренер)
Bezsonov Andrii Georgievich
Zadorozhnii Yevhen Vitalyevich
Kosarenko Viktoriia Gennadivna
KTU#1
Kaunas University of Technology Vasiljevas Mindaugas Stanislovas (тренер)
Garbonis Lukas Lukas
Narusis Mindaugas Mindaugas
Naucius Vytautas Vytautas
fixies
Національний аграрний університет Golub Bella Lvivna (тренер)
Chonka Kirill Myhaylovych
Khomych Dariia Valeriyvna
Nastenko Bogdan Tarasovich
iids16_2
Институт информационно-диагностических систем Piskunov Oleksiy Germanovitch (тренер)
Podlesny Maxim Dmitrievich
Pasichnyk Maksym Andriyovych
Grinchenko Constantine Mykolaevich
LNU Penguins
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Biletskyy Vasyl Mykolayovych (тренер)
Bilyi Roman Igorovych
Herasymiv Vitalii Igorovych
Chaika Taras Bohdanovich
NTUU_KPI_EvilCompiler
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasylivna (тренер)
Husiev Olexandr Andriyovich
Fatenko Vladyslav Vasyljovych
Shybyryn Igor Olegovych
NTUU_KPI_Schmetterlinge
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasylivna (тренер)
Shyshkov Oleg Mykolajovych
Shulikov Arsenii Vladislavovich
Melentyeva Ada Denysina
MagiC++
(поза конкурсом)
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Bondarenko Vitalii Viktorovych (тренер)
Katrychuk Dmytro Oleksandrovych
Oprishko Iraida Kostyantynivna
Prokopenko Vladyslav Oleksandrovych
LNU Clouds
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Biletskyy Vasyl Mykolayovych (тренер)
Makar Andrii Romanovych
Radiuk Volodymyr Myronovych
Savitskyi Taras Mykhailovich
ONU_Luckomotive
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Antonenko Alexander Sergeevich (тренер)
Taran Tatiana Yuryevna
Sploshnov Kyrylo Dmitrovych
Kolomeiets Alexander Vitaliyovych
ONAFT_С++In14days
Odessa national academy of food technologies Antonova Alfiia Raisovna (тренер)
Proydenko Alexsandr Alexsandrovich
Shanovskiy Bogdan Evgeniyovuch
Bogdanov Artem Sergeevich
KhNUE_K.O.S.
Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця Shcherbakov Oleksandr Vsevolodovich (тренер)
Obideyko Vitaliy Vladimirovich
Smerchinskiy Dmitriy Genadievich
Kanivets Evgenii Alekseevich
Donetsk_NU_FTF
Donetsk National University Paramonov Anton Ivanovich (тренер)
Isaienkov Konstantin Alexandrovich
Isaienkov Yaroslav Alexandrovich
Batsinko Maksim Igorevich
ONPU_FireFly
(поза конкурсом)
Odessa National Polytechnical University Oleshchuk Oleg Vladislavovich (тренер)
Yarmolenko Andy Sergeevich
Mateichuck Roman Oleksandrovich
Devuatkov Vlad Vladimirovich
Top Secret
Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Kuchinska Nataliia Viktorivna (тренер)
Goroholsky Alexander Sergeevich
Efremov Alexander Mikolayovich
Kudlenok Bogdan Volodymyrovicg
LNU Dreamteam
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Biletskyy Vasyl Mykolayovych (тренер)
ONAFT_ Three_Stars
Odessa national academy of food technologies Antonova Alfiia Raisovna (тренер)
Stukalenko Ann Alexsandrovna
Bartkova Svetlana Alexsandrovna
Nekhliudova Anna Dmitrievna
UWr Vegetables
Wroclaw University Serafin Radoslaw - (тренер)
Serafin Radoslaw -
Moszkowski Jacek Jakub
Michalak Pawel
Roots 2016
Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Kulikov Vasiliy Mikhailovich (тренер)
Kulykivskuy Ihor Myhaylovuch
Donyuk Roman Yurievich
Horniychuk Ivan Viktorovich
Mandelbrot
Tallinn University Of Technology Loobas Ivor (тренер)
Tamm Rasmus
Tüür Taaniel
Düüna Siim
UPJS
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach Krivos-Bellus Rastislav (тренер)
Bak Patrik
Opiela Marián
Szepesiová Patrícia
Single Space
Tallinn University Of Technology Loobas Ivor (тренер)
Düüna Kristjan
Jaakson Kenn
Aasaväli Sander
ONU_The_Big_Coding_Theory
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Antonenko Alexander Sergeevich (тренер)
Naumova Elena Alexandrovna
Lukyanova Mariya Vyacheslavovna
Osetsymskyi Anatolyi Vadimovich
DSTU_PM
Dniprovsk State Technical University Nadrygaylo Tatyana Zhumabaevna (тренер)
Zyuz Alexey Vladimirovich
Kravets Mykhailo Yuriyovych
Derets Sergey Aleksandrovich
NUFT_Mandelbrot's_children
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Rymarchuk Yewgeniya Olegivna
Orlyuk Maxim Ivanovich
Ivashchenko Vitaliy Grygorovych
NUFT_Chernysh
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Chernenko Dmytro Valentynovych
Yeroshenko Alexander Andrijovych
Gorily Volodymir Uriyovich
NUFT_Hobgoblin
(поза конкурсом)
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Trush Artem Yuryevich
Turbal Oleksandr Sergiyovich
Balachevskiy Vladislav Sergiyovich
NUFT_Pink_Unicorn
(поза конкурсом)
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Starnavskyi Ihor Ihorovych
Davydenko Nick Yehorovych
Tikhonovskij Andrei Valeriiovych
MYM-S
Вінницький національний аграрний університет Klochko Oksana Vitaliivna (тренер)
Verteletskyi Mike Volodimirovitch
Garnyk Yaroslav Leonidovich
Plahotniuk Maks Evgeniovich
NTUU_KPI_Yenoty
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasylivna (тренер)
Halka Dmitry Romanovich
yevsyuhov Yevhen Ihorovich
Kharchenko Dmitro Oleksandrovich
ST703
Вінницький національний аграрний університет Klochko Oksana Vitaliivna (тренер)
Melnichuk Mike Seriyovych
Balabuh Sergiy Vasylovych
Taxman 1
Університет державної фіскальної служби України Kozhevnikov Ivan Grigorovich (тренер)
Shvets Irina Valerievna
Balan Igor Serhiyovych
Remenyak Damian Yuriyovych
Taxman 2
Університет державної фіскальної служби України Kozhevnikov Ivan Grigorovich (тренер)
Romanenko Yaroslav Mykolayovych
Ripak Albert Dmytrovych
JuniorMONOLIT
Компьютерная Академия "ШАГ" Киев Popov Vladimir Ivanovich (тренер)
Anisimov Kyrylo Andriiovych
Alekseev Yuriy Vitalievich
DNURT_USERS
Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту Andriushchenko Vadym Oleksandrovych (тренер)
Ivanov Sasha Ivanovich
Yakovchenko Sasha Nikolayovich
Lesovnikov Evgeniy Yuriyovich
ONU_Rabid_Pandas
(поза конкурсом)
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Petrov Oleg Alexandrovich (тренер)
Kartashov Denis Gennadiyovich
Marchenko Philip Alexandrovich
Vustyanyuk Igor Dmitrievich
ChePohavat?
Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Kulikov Vasiliy Mikhailovich (тренер)
Bezruchko Andrew Dmitrievich
Yanenko Peter Sergeevich
Kornishev Nikita Evgenyevich
Rednecks
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Kuznietsova Nataliia Volodimirivna (тренер)
Komisarenko Viacheslav Igorovych
Bondar Bogdan Serafimovich
Bondarenko Mykola Mykolayovych
DNURT_AVM
Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту Andriushchenko Vadym Oleksandrovych (тренер)
Zavhorodnii Andrii Dmitrievich
Kolodka Vladyslav Andreevych
Zinevych Maxim Sergeevich
TNTU::IamCoder
Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University Brevus Vitaly M. (тренер)
Dolinsky Taras Mihailovich
Shmahay Volodymyr Volodymyrovych
dolіnsky Andriy Mihaylovich
Garbage Collectors
Poznan University of Technology Wasik Szymon - (тренер)
Krasuski Adam Krzysztof
Sternal Tomasz
Wolarz Szymon Wojciech
Kazakh-British TU 1
Kazakh-British Technical University Akshabayev Askar Kurmanalievich (тренер)
Aitzhan Askar Arnuruly
Bekbolatuly Bekzhan Bekbolatuly
Nurmash Aidos Myrzagabyluy
Kazakh-British TU 2
Kazakh-British Technical University Akshabayev Askar Kurmanalievich (тренер)
Amanov Alan Serikzhanuly
Bolatbekov Zhandos Abylaiuly
Ahanov Nurdaulet Kairbekovich
Whiskey Spice & OpenSource
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Mukha Irina Pavlivna (тренер)
Yadelsky Rostislav Igorovich
Lysenko Kostyantyn Vadymovysh
Zarichkovyi Sasha Anatolievich
PonyIsland
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Litvinov Dmitriy Nikolaevich (тренер)
Krivich Maxim Vitalevich
Naumenko Danylo Sergiyovich
Shkvarok Volodymyr Olegovych
VNTU_TreeS
Vinnytsia National Technical University Mesyura Vladimir Ivanovych (тренер)
Spazhev Oleksandr Mykolaiovych
Shmerchuk Yurii Igorovych
Scherbina Evgeniy Sergeevich
ScarletCrusade
Chernigiv State Technology University Moyseenko Oleg Petrovich (тренер)
Zhurko Dmitry Olegovich
Sokolenko Yurii Mikhaylovich
Kupriienko Vladyslav Igorovich
Daddies
(поза конкурсом)
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Bondarenko Vitalii Viktorovych (тренер)
Omelianenko Andrii -
Chemerys Pavlo -
Martyniuk Illia -
SmiKoff
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Kabalyants Petr Stepanovich (тренер)
Smirnov Denys Olegovich
Shchypeleva Yevheniia Denysivna
Kofman Phillip Olegovich
BayWatch
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Kovaliuk Tetiana Volodymyrivna (тренер)
Blazhko Ignat Olegovich
Fomenko Vladimir Andreevich
Ganzha Vladislav Valerievich
namedTeam
University of Tartu Oliver-Matis Lill (тренер)
Järvsoo Johanna Adele
ELTE IK
Eötvös Loránd University Nagy Barnabas (тренер)
Gyorgyi Csaba
Vegvari Zalan
Schwarcz Tamás Bence
KhNURE_Ties
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Vallas Oleg Stanislavovych
Popovych Ivan Dmytrovych
Shanin Andrey Alexandrovich
KhNURE_LLUN
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Nazarenko Dmytro Sergiyovych
Yevchenko Bohdan Olegovych
Andrey Logvin Yurievich
KhNURE_KG
(поза конкурсом)
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Batuchenko Vitalii Andreivich
Baidak Vadim Eugenovich
Yaroviy Mykyta Volodymyrovych
VNTU_Trees
Vinnytsia National Technical University Mesyura Vladimir Ivanovych (тренер)
VNTU_Destructor
Vinnytsia National Technical University Voytko Victoria Volodymyrivna (тренер)
Yavorovych Oleh Yuriyovych
Mazurok Sergii Vіktor
Havryliuk Petro Oleksiiovych
UNIVERSE
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Mukha Irina Pavlivna (тренер)
Bulatov Dmytro Egorovich
Kanivets Dmytro Volodymyrovych
Ivankov Valentym Yuriyebich
Yellowsubmarine
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Malchykov Volodymyr Viktorovich (тренер)
Polshchak Oleksiy Serhiyovych
Drabchuk Denis Vitaliyovych
Symotiuk Mykola Andriyovych
Looksery cat_POWER
(поза конкурсом)
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Antonenko Alexander Sergeevich (тренер)
Maksymova Yevheniia Arturivna
Gvozdev Valery Dmitrovych
Voronov Kondrat Sergeevich
KRogKNU
ГВУЗ "Криворожский национальный университет" Striuk Andrii Mykolaiovych (тренер)
Korzhovskiy Sergei Aleksandrovich
Smirnov Vadym Eduardovych
Ovsiienko Mykhailo Olexandrovych
Giggle Dead Rat
Хмельницький національний університет Roberts Julia Balyshyn (тренер)
Giggle Dead Rat
Хмельницький національний університет Roberts Julia Balyshyn (тренер)
Yellowsubmarine
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Malchykov Volodymyr Viktorovich (тренер)
BSPU
Berdyansk State Pedagogical University Genov-Steshenko Aleksey Viktorovich (тренер)
Zavoloka Еvgen Eduardovich
Veneckiy Dmitro Serhiyovych
Tronin Ruslan Oleksandrovich
Irbe
Ventspils University College Vitola Estere Vitola (тренер)
Kalnins Martins Kalnins
Kalnejs Klavs Kalnejs
Linde Oskars -
VNTU_[figTree]
(поза конкурсом)
Vinnytsia National Technical University Voytko Victoria Volodymyrivna (тренер)
Adnreyev Andriy Oleksandrovich
Kavka Oleksii Oleksandrovich
Charikov Sergiy Volodymyrovych
Moscow IPT Jinotega
Московский физико-технический институт (государственный университет) Maleev Alexey Victorovich (тренер)
Smirnov Ivan Fedorovich
Zhuk Artsem Sergeevich
Semenov Konstantin Borisovich
Compilation Error
Хмельницький національний університет Bedratyuk Leonid P. (тренер)
Panchuk Dmytro Valentynovich
Tymofiev Andriy Anatoliyovich
Trofanyuk Oleksiy Bogdanovich
Giggle of Dead Rat
Хмельницький національний університет Bedratyuk Leonid P. (тренер)
Balyshyn Olexander Olexandrovych
Gremechevsky Ruslan Vasyliovych
Starenky Volodymyr Vasyliovych
KNEU_Junta
Коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ Sylantyev Sergiy Oleksyovich (тренер)
Barabolia Igor Yuriyovich
Miroshnichenko Dmytro Vadimovich
Posvistak Valeriy Sergiyovich
KNTEU_SAD_BOYS
Київський національний торговельно-економічний університет Krasnoshtshok Viktor Mikolaevitch (тренер)
Bashtoviy Evgeniy Andreevich
Zinchuk Alexander Viktorovich
Yaremych Valentyn Romanovych
ICIT-NAU
National aviation university Artamonov Evgeniy Borisovich (тренер)
Lyakhovetsky Bohdan Victorovich
Stepanov Vladislav Dmitrievich
Svyatnenko Roman Stanislavovich
ia_51
(поза конкурсом)
Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" Mart Bogdan Anatoliyovych (тренер)
Semchenko Yaroslav Oleksandrovych
Kryvosheyeva Viktoriya Oleksandrivna
Omelchenko Vitaliy Viktorovych
Georgian TU
Georgian Technical University Zarkua Teodore Jason (тренер)
Madzgharashvili Dachi Archil
Arveladze Olga George
Gasanov Ravil Intigam
KPteam
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Valerievich Eugene Kazmin (тренер)
Georgievich Vadym Prokopets
Valerievich Eugene Kazmin

- Команда Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Команда Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом