Перелік команд

- Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом

Команда Навчальний заклад Учасники команди Статус
!goto
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу Bronovsky Igor Vasyl'ovych (тренер)
Kosmirak Volodymyr Tarasovych
Agile developers
Національний авіаційний університет Chebanyuk Elena Viktorivna (тренер)
Marinskaya Nastia Valeriyivna
Povaliaiev Dmytro Volodymyrovych
11 11 11
Frogs
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Medvedyev Mykhaylo Gennadyevich (тренер)
Zdomskyi Ivan V
Zinchenko Artem Vadimovich
Shevchuk Yevhen Mykolayovich
Flawless
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Medvedyev Mykhaylo Gennadyevich (тренер)
Furko Roman Volodymyrovych
Chornyi Mykhailo Grygorovych
Ihnatenko Dmytro S
Unicon
(поза конкурсом)
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Medvedyev Mykhaylo Gennadyevich (тренер)
Bevza Maksym Volodymyrovych
Vasyliv Yevgen Mykolayovych
KNEU_Godwill
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Sylantyev Sergiy Oleksyovich (тренер)
Korchynskyi Vladislav Viktorovich
Manzhos Maksym Rostislavovich
Maksymenko Yaroslav Sergeevich
KNEU_Binary
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Sylantyev Sergiy Oleksyovich (тренер)
Zhukovska Lyudmila Sergeevna
BOCHKOVSKYI BOHDAN OLEKSANDROVICH
Prysyazhnyuk Alexandr Alexandrovich
ZNTU_SetUp
Zaporizhzhya National Technical University Zadorozhniy Evgeniy Vitalyevich (тренер)
Kosarenko Victoria Gennadevna
Bezsonov Andrey Georgievich
ZNTU_Kappatalize
Zaporizhzhya National Technical University Kovalchuk Angelika Olegovna
Tverdokhleb Eugen Romanovich
Mishchenko Maxim Evgenievich
Zadorozhniy Evgeniy Vitalyevich (тренер)
VU MIF#1
Vilnius University Tumasonis Vladas (тренер)
Butkevicius Darius
Klimavicius Justas
Traskevicius Vytautas
CodeBot
Харьковский патентно-компьютерный коледж Gordon Nataliya Borisovna (тренер)
Safin Karim Ruslanovych
Brizitskiy Bohdan Vitaliyovuch
Olshevskiy Tymur Vadimovich
iids15_1
Институт информационно-диагностических систем Piskunov Oleksiy Germanovitch (тренер)
Tronichev Denis Eduardovich
Dranovskiy Dmitriy Sergeevich
Sorokopud Vladyslav Igorovich
iids15_2
Институт информационно-диагностических систем Piskunov Oleksiy Germanovitch (тренер)
Titenko Dmitry Sergeevich
Pasichnyk Maxim Andriyovych
Kravchyna Evhenij Olegovych
iids15_3
(поза конкурсом)
Институт информационно-диагностических систем Piskunov Oleksiy Germanovitch (тренер)
Zdota Dmitry Vladimirovich
Podlesny Maxim Dmitrievich
Grinchenko Constantine Nikolaevich
ONU_Antananarivu
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Petrov Oleg Alexandrovich (тренер)
Kats Anna Volodymyrivna
Kats Sofiya Volodymyrivna
OLNS
National University "Lvivska Politekhnika" Sakharchuk Oleh Stanislavovych (тренер)
Berezin Pavlo Romanovych
Khudoba Bohdan Petrovych
Krupa Dmytro Vasyl'ovych
PolarBears
(поза конкурсом)
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Medvedyev Mykhaylo Gennadyevich (тренер)
Kuzmin Alexey Vladimirovich
Khotsyn Roman Alekseyevich
Stetsyk Oleksiy Andriyovitch
DNURT_ABV
Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту Andriushchenko Vadym Oleksandrovych (тренер)
Potorochin Bogdan Volodymyrovych
Zavhorodnii Andrij Dmitrovich
Kuchma Vladislav Yuriiovych
DNURT_IDM
Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту Andriushchenko Vadym Oleksandrovych (тренер)
Kibetc Dmitriy Viktorovych
Terletskiy Igor Andriiovych
Davidenko Max Yuriiovych
ONPU_LightSCribe
Odessa National Polytechnical University Ruvinskaya Victoria Michailovna (тренер)
Cherneha Kyrylo Sergiyovich
Lugovskoy Vladislav Andreyevich
Sadovyi Dmytro Volodymyrovych
ONPU_Compote
Odessa National Polytechnical University Ruvinskaya Victoria Michailovna (тренер)
Kholovchuk Aleksey Olegovich
Molchanov Maxim Nikolaevich
Mshanetskiy Vladimir Sergeevich
CHNTU_Easy_Accept
Chernigiv State Technology University Moyseenko Oleg Petrovich (тренер)
Shkurdalov Roman Valerievich
Kusok Vladislav Alexandrovich
Barischpol Vladislav Vasilevich
NUS_Long
Admiral Makarov National University of Shipbuilding Berkunsky Eugeny Yurievich (тренер)
Bessonov Bohdan Oleksandrovych
Berkunskyi Oleksii Yevhenovych
Rudchenko Andrey Oleksandrovych
Bugs
Державний університет телекомунікацій Yaskevych Vladyslav Oleksandrovych (тренер)
Savchuk Vladislav Sergievich
Tihiy Oleksandr Leonidovich
Parubets Yevhen Mikolayovich
Eclipse
Державний університет телекомунікацій Yaskevych Vladyslav Oleksandrovych (тренер)
Lesko Ruslan Anatoliyovych
Shagovyi Alexsander Vitalyevich
Klochko Oleksandr Yuriyovych
VU MIF#2
Vilnius University Tumasonis Vladas (тренер)
Namajunas Ignas
Klimavicius Linas
Kucinskas Donatas
Stingray
National University "Lvivska Politekhnika" Tsymbal Yurii Viktorovych (тренер)
Prach Yuliya Oleksandrivna
Pankiv Yaroslav Orestovuch
Hutii Rostyslav Andriyovuch
ONAFT_C++In14Days
Odessa national academy of food technologies Antonova Alfiia Raisovna (тренер)
Shanovskiy Bogdan Evgeniyovuch
Latishev Andrey Nikolaevich
Proydenko Alexsandr Alexsandrovich
Segmentation_fault
Компьютерная Академия "ШАГ" Киев Popov Vladimir Ivanovich (тренер)
Bezshchasniy Valentin Anatolievich
Shereshovets Alexey Anatolievich
Bakal Andrii Olexandrovych
Hakers
(поза конкурсом)
National University "Lvivska Politekhnika" Oborska Oksana Volodumurivna (тренер)
Kutna Iryna Andriivna
Datckiv Oleg Lybomurovych
Kaminskiy Bogdan Volodumurovuch
T-breakers
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Pechenyi Oleksandr - (тренер)
Pechenyi Oleksandr -
Istrashkin Bogdan -
Nikeenko Oleksandr -
FIN
Національний університет "Києво-Могилянська Академія" Glybovets Andrii Mykolaevich (тренер)
Kurpiak Oleg Myhailovich
Polomani Ivan Volodymirovich
Danilochkina Stacy Oleksandrivna
NTUU_KPI_AIR
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasylivna (тренер)
Mykhaylovskyy Volodymyr Vitaliyovich
Husiev Olexandr Andriyovich
Dulskyi Dmytro Sergijovych
KNUKiM
Київський національний університет культури і мистецтв Tkachenko Olga Ivanovna (тренер)
Mikhalenkov Mikola Kostantinovich
Koval Maxim Viktorovich
Krasnoghon Yaroslav Petrovich
KUK
Київський університет культури Tkachenko Oleksandr Andreevich (тренер)
Mashko Roman Loenidiovich
Proskuryakov Mikola Olegovich
Grechaniy Fedir Volodimirovich
CREW
(поза конкурсом)
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Litvinov Dmitriy Nikolaevich (тренер)
Sahatskyi Serhii Oleksandrovych
Shcherbyna Anna Oleksandrivna
Zemtsova Hanna Romanivna
BattleNerds
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Litvinov Dmitriy Nikolaevich (тренер)
Ryzhkov Vadim Vicktorovich
Salomatin Nick Vladimirovich
Binary rainbow
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Litvinov Dmitriy Nikolaevich (тренер)
Bogdan Roma Igorevich
Perederin Alexander Viktorovich
Sinelnikov Alexandr Vladimirovych
EENU_EVEREST_1
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Cheprasova Tetyana Ivanivna (тренер)
Kushnir Olexandr O.
Borsuk Bogdan M.
Voloshyn Michaylo V.
EENU_EVEREST_2
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Cheprasova Tetyana Ivanivna (тренер)
Semeniuk Alexander P.
Ivanchuk Oleg S.
Khomyak Andriy V.
NTUU_KPI_bicycle
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasylivna (тренер)
Pogribnyi Yevgen Oleksandrovich
Rzhepishevskiy Andrey Leonidovich
Kondratiev Igor Ivanovych
NTUU_KPI_Three_Dots
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasylivna (тренер)
Fatenko Vladyslav Vasylivych
Shybyryn Igor Olegovych
Shevchenko Taras Petrovich
#timeless
Національний університет біоресурсів і природокористування України Golub Bella Lvivna (тренер)
Trokhymenko Viktor Y.
Mazurenko Daniil Oleksandrovich
Yaremenko Mykola Mykolayovich
ONU_cat_POWER
(поза конкурсом)
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Petrov Oleg Alexandrovich (тренер)
Bronfen-Bova Roman Andreyevich
Ivanov Viacheslav Volodymyrovych
Voronov Kondrat Sergeevich
ONU_Rabid_Pandas
(поза конкурсом)
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Petrov Oleg Alexandrovich (тренер)
Illarionova Maria Valerievna
Marchenko Philip Alexandrovich
Vustianiuk Igor Dmitrievitch
Winners
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Miroshnichenko Ivan Vladimirovich (тренер)
Lysianyi Yevhenii Serhiiovych
Pruhlo Mykhailo Oleksiiovych
Lohvin Mykhailo Andriiovych
Yellowsubmarine
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Malchykov Volodymyr Viktorovich (тренер)
Pol'schak Oleksiy Sergeyevich
Drabchuk Denis Vital'evich
Symotyuk Nikolai Andreyevich
Trinity Force
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Malchykov Volodymyr Viktorovich (тренер)
Lubenets Illia Oleksandrovich
Anastasiev Dmytro Vadymovych
Karvatskiy Sergiy Sergiyovich
Shift
Національний університет біоресурсів і природокористування України Golub Bella Lvivna (тренер)
Matiushenko Artem Valentinovich
Popov Yaroslav Sergiyovych
Shelest Oleksandr Victor
Shamans
(поза конкурсом)
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Medvedyev Mykhaylo Gennadyevich (тренер)
Shchetinin Kirill Vladimirovich
Antoniuk Vasyl
Popovych Eugen Alexandrovich
Flareon
(поза конкурсом)
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Medvedyev Mykhaylo Gennadyevich (тренер)
Meleshchenko Anastasia Olexandrivna
Diomidov Yevhenii Oleksijovych
Rudenko Olexandr Vyacheslavovich
TNTU_HollyShift
Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University Petryk Oksana Yulianivna (тренер)
Kifer Victor Mykhaylovych
Barmak Ihor Mykolayovych
Zaiats' Volodymyr Borysovych
IRC
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Khalus Olena Andriivna (тренер)
Bilochub Mykola Mykhailovych
Dziuba Vlad Volodymyrovych
Zinevych Veniamin Veniaminovych
ONAFT_2
Odessa national academy of food technologies Antonova Alfiia Raisovna (тренер)
Drozd Evgen Anatolievich
Bodnia Alexander Sergeevich
Stukalenko Ann Aleksandrovna
BayWatch
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Kovaliuk Tetiana Volodymyrivna (тренер)
Ganzha Vladislav Valerievich
Fomenko Volodymyr Andriyovych
Blazhko Ignat Olegovich
Õueäärne öölõoke
Tallinn University Of Technology Loobas Ivor (тренер)
Kuurberg Karmo
Krosing Aleksander
Krosing Hans Gustav
TUT KKS++
Tallinn University Of Technology Loobas Ivor (тренер)
Duuna Kristjan
Jaakson Kenn
Aasavali Sander
Violent Hamsters
Donetsk National University Paramonov Anton Ivanovich (тренер)
Isaenkov Konstantin Alexandrovich
Fedin Maksim Sergeevich
Stoliarov Artyom Gennadievich
NTUU_KPI_Schmetterlinge
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasylivna (тренер)
Shyshkov Oleg Mykolayovych
Chasovskyi Dmytro Borusovuch
Mostovenko Mykola Serhiyovych
UEPA
Украинская инженерно-педагогическая академия Yaschun Tatjana Victorovna (тренер)
Dragun Vladimir Vladimirovich
Taxman 1
National University of State Tax Service of Ukraine Kozhevnikov Ivan Grigorovich (тренер)
Ivanska Oksana Vladimirovna
Romanenko Yaroslav Nikolaevich
Taxman 2
National University of State Tax Service of Ukraine Kozhevnikov Ivan Grigorovich (тренер)
Chudik Serhii Mykhailovych
Shvets Irina Valerievna
Programming squad
(поза конкурсом)
Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Kulikov Vasiliy Mikhailovich (тренер)
Horniychuk Ivan Viktorovich
Kysylenko Ivan Pavlovich
Dariy Ivan Vasilevich
TNTU::IamCoder
Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University Brevus Vitaly M. (тренер)
Mykoliuk Iryna V
Dolinskii Taras Mykhailovich
Stefaniv Andrew Mikhailovich
roots
(поза конкурсом)
Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Kulikov Vasiliy Mikhailovich (тренер)
Humenuk Nazar Alexeyevich
Doniuk Roman Yuriyovych
Kulykivskuy Ihor Myhaylovuch
Looksery 1 2/3
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Petrov Oleg Alexandrovich (тренер)
Monastyrshyn Yurii Sergeievich
Poliakov Fedir Alexandrovich
Sklianichenko Sergii Igorovich
MAI #1
Moscow Aviation Institute Zaytsev Valentin Evgenyevich (тренер)
Safronov Aleksei Andreevich
Yushchenko Timofey Aleksandrovich
Mingalev Oleg Igorevich
ZSU
Житомирский государственный университет имени Ивана Франка Zhukovskiy Sergey Stanislavovich (тренер)
Dyachenko Maxym Sergiyovich
Bozhenko Roman Anatoliyovoch
Kovalchuk Vitaliy Borisovich
NUWM_Brain_Storm
National University of Water Management and Nature Resources Use Zhukovskyy Viktor Volodymyrovich (тренер)
Moskal Oleg Bogdanovych
Ilchuk Mykhailo Petrovych
Mykhalchuk Oleksandr Anatoliyovych
KHNU_ACM_LOVE
Хмельницький національний університет Kovalchuk Sergiy Stanislavovych (тренер)
Lischuk Sergiy Volodymyrovych
Kashtanov Oleg Oleksandrovych
Fabulous
(поза конкурсом)
Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" Mukha Iryna Pavlivna (тренер)
Miroshnik Alexey Sergiovich
Bulat Andrei Andreevich
Kanivets Dmytro Volodimirovich
KHNU_REVERSE_POLARITY
Хмельницький національний університет Kovalchuk Sergiy Stanislavovych (тренер)
Dytynyuk Volodymyr Oleksandrovych
Kondakov Oleksandr Volodymyrovych
Klimenko Valeriya Igorivna
schb
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Lyubchyk Leonid Mikhailovitch (тренер)
Mats Vladislav Igorevich
Babenko Mikhailo Pavlovich
Stepanov Andriy Vyacheslavovich
Morituri
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Lyubchyk Leonid Mikhailovitch (тренер)
Bakunov Nikita Mykolayovich
Stepanova Maria Vyacheslavovna
Hovcharenko Vadim Dmitrevich
47%vol
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Biletskyy Vasyl Mykolaiovych (тренер)
Makar Andrii Romanovych
Skytyba Sergij Volodymyrovych
Melnyk Vitalii Oleksandrovych
LNU Penguins
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Biletskyy Vasyl Mykolaiovych (тренер)
Herasymiv Vitalii Igorovych
Bilyi Roman Ihorovych
Savitskyi Taras Mikhaylovich
NoName
(поза конкурсом)
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Litvinov Dmitriy Nikolaevich (тренер)
Kharchenko Victoria Yur'yevna
Nikiforova Sofia Romanovna
Semenchenko Alexander Viktorovich
VNTU_SSY
Vinnytsia National Technical University Mesyura Volodymyr Ivanovych (тренер)
Shcherbina Evgeniy Sergiiovych
Iavorovych Oleh Yuri
Shmerchuk Yuriy Igorovych
Writers
Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Kucherenko Andriy Valeriyovich (тренер)
Gaydar Valeriy Mykolayovych
Gnitiy Sergiy Dmytrovich
Bublik Oleg Vadimovych
KhNURE_United
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Balganbaiev Sergii Arstanbekovich
Pozharsky Bohdan Andreevich
Driuk Oleksandr Dmytrovich
PTI
Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" Tkach Volodymyr Mykolayovych (тренер)
Sotnychenko Rostyslav Serhiyovych
Sergeev Dmytro Ruslanovych
Melnyk Vadym Vasylyovych
afof32
Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Iliash Yurii Yurijovych (тренер)
Mykytsei Volodymyr Sergijovych
KNURE_LOG
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Panchenko Dmitry Victorovich
Kalmetyeva Marina Konstantinovna
Hladush Ivan Valeriyevich
Pink Unicorn
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Lytvyn Anna Olehivna
Starnavskyi Ihor Ihorovych
Davydenko Nick Yehorovych
Zayac_nuft
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Rymarchuk Yevgeniya Olehivna
Ivashchenko Vitaliy Grygorovych
Nimenko Maksym Igorovych
Chernysh
(поза конкурсом)
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Chernenko Dmitry Valentinovich
Horilyj Vladimir Yuryevich
Eroshenko Oleksandr Andriyovych
Big Bang
(поза конкурсом)
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Gorbatyuk Dmitry Vladimirovich
Kalinchuk Roman Valentinovich
Kalashnyk Andrei Pavlovich
LNU VVT
(поза конкурсом)
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Biletskyy Vasyl Mykolaiovych (тренер)
Trytsetskyi Wolodja Svjatoslavovych
Chaika Taras Bohdanovich
Chikh Volodymyr Ivanovych
UWr exp
Wroclaw University Syposz Tomasz (тренер)
Syposz Tomasz
Michalak Pawel
Lowicki Michal Stanislaw
UWR Wobbegongs
Wroclaw University Serafin Radoslaw - (тренер)
Moszkowski Jacek Jakub
Pietrzak Piotr Grzegorz
Serafin Radoslaw
BSPU
Berdyansk State Pedagogical University Genov-Steshenko Aleksey Viktorovich (тренер)
Zavoloka Eugen Eduardovich
Veneckij Dmytro Sergijovych
Panchenko Oleksandr Petrovich
DNU-Cifeidion
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Babkin Vladyslav Volodymyrovych
Sharavara Victor Volodymyrovych
Radchenko Evgen Vyacheslavovych
DNU_Ducks
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Krishik Eugenia Petrivna
Sharavara Volodymyr Volodymyrovych
Selivanov Andrii Andrijovich
Team Oliver
University of Tartu Oliver-Matis Lill (тренер)

- Команда Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Команда Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом