Перелік команд

- Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом

Команда Навчальний заклад Учасники команди Статус
Chernomorets
Odessa national academy of food technologies Antonova Alfiya Raisovna (тренер)
Proydenko Alexsandr Alexsandrovich
Bodnia Alexsandr Sergeyevich
Drozd Evgeniy Anatolievich
RGBa
(поза конкурсом)
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Marchenko Igor Ivanovich (тренер)
Lutsenko Danil Igorevich
Serduk Igor Jurovuch
Marchenko Aleana Oleksandrovna
Taxman 1
National University of State Tax Service of Ukraine Kozhevnikov Ivan Grigorovich (тренер)
Lutsyuk Taras Maksymovych
Ivanska Oksana Vladimirovna
Taxman 2
National University of State Tax Service of Ukraine Kozhevnikov Ivan Grigorovich (тренер)
Romanenko Yaroslav Mykolayovich
Marchenko Artem Oleksandrovich
AutoCoders
(поза конкурсом)
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Kononov Mikhail Vladimirovich (тренер)
Zagariya Alexandr Mykolayovych
Kolezhuk Lev Oleksiyovich
Lapchevskyy Konstantin Volodymyrovych
Three_Dots
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasylivna (тренер)
Fatenko Vladyslav Vasyliovych
Shybyryn Igor Olegovych
Stepanov Denis Sergijovych
AIR
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasylivna (тренер)
Mykhaylovskyy Volodymyr Vitaliyovich
Husiev Olexandr Andriyovich
Dulskyi Dmytro Sergijovych
TheBigBangTheoory
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Litvinov Dmitriy Nikolaevich (тренер)
Stebaiev Dmytro Ihorovich
Makarenko Ivan Vladimirovich
Razumovskii Pavel Andreevich
iddqd
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Lyubchik Leonid Mikhailovych (тренер)
Vasilets Roman Viktorovich
Bichurin Igor Anatoliyovych
Yakovlev Alexander Vladymirovich
bicycle
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasylivna (тренер)
Pogribnyi Yevgen Oleksandrovich
Rzhepishevskiy Andrey Leonidovich
Kondratiev Igor Ivanovych
BSS112
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Litvinov Dmitriy Nikolaevich (тренер)
Kolhatin Andrii Oleksandrovich
Martynov Anton Jurievich
Talalaev Bogdan Grygorovych
NUS_Gaida
Admiral Makarov National University of Shipbuilding Berkunsky Eugeny Yurievich (тренер)
Bessonov Bogdan Oleksandrovich
Rudchenko Andey Oleksandrovich
Berkunskyi Oleksii Yevhenovych
ZSU
Житомирский государственный университет имени Ивана Франка Zhukovskiy Sergey Stanislavovich (тренер)
Grishko Arkadiy Viktorovich
Butyk Ruslan Vasylovyc
Kulikovska Oksana Volodimirovna
iids14_1
Институт информационно-диагностических систем Piskunov Oleksiy Germanovitch (тренер)
Sorokopud Vladislav Igorovich
Martuk Bogdan Igorovich
Dranovskiy Dmutro Sergeevich
ZNTU_SetUp
Zaporizhzhya National Technical University Nelasa Ganna Viktorivna (тренер)
Bezsonov Andrey Georgivich
Zadorozhniy Evgeniy Vitaliyevich
Kosarenko Victoria Gennadiyivna
NAU-ICIT2
National aviation university Artamonov Ievgen Borisovich (тренер)
Stepanov Vladislav Dmitrievich
Lyakhovetsky Bogdan Viktorovich
Komnatna Anna Nikolayevna
Triforce
Класичний приватний університет Shumada Roman Yaroslavovich (тренер)
Siryk Evgen Alexandrovich
Trotsko Andriy Kostyantinovich
Romanchuk Vladislav Olegovich
KhNURE_United
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Driuk Oleksandr Dmytrovych
Pozharsky Bogdan Andreevich
Balganbaiev Sergii Arstanbekovich
MIPT Banana Motel
ГОУ ВПО "Московский физико-технический институт (государственный университет)" MALEEV ALEXEY Viktorovich (тренер)
Zhuk Artem Sergeevich
Turbin Maxim Dmitrievich
Pershakov Nikolay Mihaylovich
Grinchenkovec
Київський міський педагогічний університет імені Б.Д. Грінченка Abramov Vadim Alekseevich (тренер)
IO22
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Volokita Artem Nikolaevich (тренер)
Bas Andriy Vasylovych
Sagach Yaroslav Igorevitch
Scherbina Nikita Valerievich
BayWatch
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Kovalyuk Tetyana Vladimirovna (тренер)
Shehet Gregory Oleksandrovich
Ganzha Vladislav Valeriovich
Blazhko Ignat Olegovich
TNTU::IamCoder
Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University Brevus Vitaly M. (тренер)
Mykoliuk Iryna Volodymyrivna
Stefaniv Andriy Mihalovich
Trush Serg Volodymyrovych
CIT
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Mezheritsky Sergy Gennadiyovych (тренер)
Leibenko Hennadii Yuriyovych
Bondarchuk Victor Kostyantynovych
Olshevskaya Darya Sergiivna
DNU-1
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Sharavara Volodymyr Volodymyrovych
Krishik Evgeniya Petrovna
Khabarlak Kostiantyn Sergeevich
DNU-Razor
(поза конкурсом)
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Kodak Marina Sergeevna
Shvayka Aleksey Aleksandrovich
Samuskov Aleksandr Dmitrievich
DNU-Cifeidion
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Radchenko Evgen Vyacheslavovych
Babkin Vladislav Volodymyrovich
Sharavara Victor Volodymyrovych
IS-11
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Kovalyuk Tetyana Vladimirovna (тренер)
Petrenko Ivan Ivan
Keller Raymond Viktorovich
Ivanov Alexey Igorevich
Flawless
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Medvedyev Mykhaylo Gennadyevich (тренер)
Furko Roman Volodymyrovych
Ihnatenko Dmytro Sergiyovych
Mostovyi Andrii Volodymyrovych
SuperMario
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Medvedyev Mykhaylo Gennadyevich (тренер)
Zdomsky Ivan Volodymyrovych
Shevchuk Eugene Mykolayovich
NTUU_KPI_Rara
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Malchykov Volodymyr Viktorovich (тренер)
Dutchak Ihor Olehovych
Sakharov Sergiy Yuriyovych
Borysenko Pavlo Borysovych
INVISIBLE_WEB
Донецкий государственный университет управления Kirichenko Victor Victorovich (тренер)
Zalunin Andrey Sergeevich
Taran Nikolay Nikolaevich
Zalunin Sergey Sergeevich
Trinity Force
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Malchykov Volodymyr Viktorovich (тренер)
Lubenets Illia Oleksandrovich
Klimenko Vladislav Volodimirovich
Karvatsky Sergiy Sergijovych
NAU olymp
Національний авіаційний університет Chebanyuk Elena Viktorivna (тренер)
Lastivka Olexander Ivanovych
Shestakov Kyryl Olexandrovych
Stepovy Vladislav Vladimirovich
Coffee
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Litvinov Dmitriy Nikolaevich (тренер)
RTN2
(поза конкурсом)
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Litvinov Dmitriy Nikolaevich (тренер)
Chistyakov Aleksandr Vladimirovich
Man'ko Alexander Petrovich
Gurov Maksim Vladimirovich
PTI-2
(поза конкурсом)
Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" Tkach Volodymyr Mykolayovych (тренер)
Rybak Bohdan Serhiyovich
Pekarchuk Nikita Yurijevich
Horbenko Vladimir Olegovich
Everest_1
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Cheprasova Tetyana Ivanivna (тренер)
Kushnir Olexandr A.
Voloshyn Michaylo V.
Borsuk Bogdan M.
Grinchenkovcy
Borys Grinchenko Kyiv University Abramov Vadim Alekseevich (тренер)
Ligus Sergey Andreevich
Gonchar Maksym Sergeevich
Horbatovskyi Dmytro Volodymyrovych
SE14Team
National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Turkin Igor Borisovich (тренер)
Dronov Michael Evgenievich
Silin Stanislav Olegovich
Sokolov Iliya Sergeevich
TOP-SE
Chernigiv State Technology University Moyseenko Oleg Petrovich (тренер)
Legkobyt Yana Alexandrovna
Kulyk Lena Evgenevna
Ertman Kristina Romanovna
Stream
National University of Water Management and Nature Resources Use Zhukovskyy Viktor Volodymyrovich (тренер)
Chui Yurii Vasiliovich
Krylovets Viktor Petrovych
Onyshchuk Andrew Volodimirovich
TNTU_BraveHedgehogs
Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University Petryk Oksana Yulianivna (тренер)
Barmak Igor Mykolayovych
Zaiats Volodymyr Borysovych
Srohiy Yuriy Pavlovych
Everest_2
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Cheprasova Tetyana Ivanivna (тренер)
Semeniuk Alexander P.
Korniyk Vasyl L.
Khomyak Andriy V
ONU 1 2/3
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Petrov Oleg Alexandrovich (тренер)
Poliakov Fedor Alexandrovich
Monastyrshyn Yurii Sergeevich
Sklianichenko Sergii Igorovich
IT-ONE
Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Kisil Nazar Orestovych (тренер)
Poremsky Mikhailo Vasilyovich
Smirnov Yevgen Vladimirovich
Pritoluk Maksim Grigorovich
UIPA
Украинская инженерно-педагогическая академия Yaschun Tatjana Victorovna (тренер)
Dragun Vladimir Vladimirovich
Derzhspecnaz
Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Mitin Sergey Vyacheslavovich (тренер)
Kisilenko Ivan Pavlovich
Kulikivskiy Igor Mihaylovich
Dariy Ivan Vasilyevich
FireFox
(поза конкурсом)
National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Duzhyi Viacheslav Igorevich (тренер)
Letavska Kateryna Evgenivna
Shalygin Oleg Oleksandrovich
Lalayan Sergiy Eduardovish
KNTU
Херсонський національний технічний університет Peretiatyi Andrii Vadymovych (тренер)
Holubkov Oleksiy Hennadiyovych
Smolyak Aleksey Sergeevich
Zavatskiy Denis Victorovich
Su-7B
National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Duzhyi Viacheslav Igorevich (тренер)
Revenko Dmitryi Mykolayovych
Sabelnikov Ivan Viktorovych
Porunov Oleksandr Volodymyrovych
Yosemite
Національний аграрний університет Golub Bella Lev (тренер)
Trokhymenko Viktor Yuriyovuch
Boiko Mykola Michailovich
Mazurenko Daniil Oleksandrovich
ONU_cat_POWER
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Petrov Oleg Alexandrovich (тренер)
Tcherkes Sergei Victorovich
Chmilenko Stanislav Maksimovich
Voronov Kondrat Sergeevich
Writers
Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Kucherenko Andrey Valeriyovych (тренер)
Gaydar Valeriy Mykholayovych
Gnitiy Sergiy Dmytrovych
Zadyraka Volodymyr Gennadiyovych
Class B
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nevdashchenko Maksym Valentynovych (тренер)
Buhai Bogdan Andreevich
Tsushko Ruslan Gennadievich
Seriy Sergey Alexandrovich
CoolCoders
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nevdashchenko Maksym Valentynovych (тренер)
Franchuk Roman Pavlovych
Shmalko Oleksiy Oleksandrovich
Nuft
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitaliivech (тренер)
Oliynik Anna Viktorivna
Chernenko Dmitro Valentynovych
Rymarchuk Yevgeniya Olegivna
Big Bang
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitaliivech (тренер)
Kalynchuk Roman Valentynovych
Gukalov Alexander Vasilievich
Kostenko Svyatoslav Volodumurovuch
ONPU_Compote
Odessa National Polytechnical University Ruvinskaya Victoria Michailovna (тренер)
Kholovchuk Aleksey Olegovich
Mshanetskiy Vladimir Sergeevich
Molchanov Maxim Nikolaevich
ONPU_Compote
Odessa National Polytechnical University Ruvinskaya Victoria Michailovna (тренер)
Stingray
National University "Lvivska Politekhnika" Shakhovska Natalya Bogdanivna (тренер)
Prach Yuliya Oleksandrivna
Pankiv Yaroslav Orestovuch
Vislotskiy Andrian Olegovych
TheShining
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Litvinov Dmitriy Nikolaevich (тренер)
Starushko Artem Vitalievich
Efimchikova Veronika Aleksandrovna
Pokotilov Vladimir Olegovich
IIDS14_2
Institute of Information and Diagnostic Systems Piskunov Oleksiy Germanovitch (тренер)
Tronichev Denis Eduardovich
Migda Artyom Vadimovich
Gorbatenko Bogdan Alekseevich
Ukraine University 2014
Open International University of Human Development ‘Ukraine’ Zubko Roman Anatoliyovich (тренер)
Myronov Myron Valeriyovych
Serdyuk Evgen Yuriyovich
Balandin Rodion Evgenovych
Bugs
Державний університет телекомунікацій Yaskevych Vladyslav Oleksandrovych (тренер)
Savchuk Vlad Sergeyevish
Parubets Yevhen Mikolayovich
Tihiy Oleksandr Leonidovich
Natus Vincere
ГВУЗ "Криворожский национальный университет" Burnasov Pavel Viktor (тренер)
Mikitin Alex Valerij
Guk Dmitrij Sergey
Tokhtar Jury Alex
DNUZT-1
Дніпропетровський нац. університет зал. транспорту Andriushchenko Vadym Oleksandrovych (тренер)
Andriushchenko Maxym Vadymovych
Grishchenko Ivan Dmitrovich
Levchenko Igor Anatolievich
TNEU_FCIT#2
Ternopil National Economic University Pigovsky Yuriy Romanovych (тренер)
Popovych Bogdan Mykolaiyovych
Bayursky Andriy Rostyslavovych
Petryk Andriy Igorovych
LNU Penguins
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Biletskyy Vasyl Mykolaiovych (тренер)
Herasymiv Vitalii Igorovych
Melnyk Vitalii Olexandrovych
Bilyi Roman Ihorovych
KhNURE_Atlantis
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Yerokhin Maxim Andreevich
Abdi Reidan Muhamed Ali
Volchanetskiy Ilya Sergeyevich
ELTE Calmare
Eötvös Loránd University Lengyel Zsolt (тренер)
Shamans
(поза конкурсом)
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Kuzmin Alexey Vladimirovich (тренер)
Antoniuk Vasyl Tarasovich
Popovich Yevgeny Alexandrovich
Shchetinin Kirill Vladimirovich
ELTE Deers
Eötvös Loránd University Borsi Zsolt Richard (тренер)
Bora Eszter Szilvia
Varga Laszlo
Szabo Daniel
ELTE Calmare
Eötvös Loránd University Borsi Zsolt Richard (тренер)
Schaum Bela
Vegh Matyas
Kucsma Andras
MIPT
ГОУ ВПО "Московский физико-технический институт (государственный университет)" Podlesnykh Dmitry Arturovich (тренер)
Bagno Bogdan Vladimirovich
Tallinn University of Technology
Tallinn University Of Technology Loobas Ivor (тренер)
Kuurberg Karmo
Krosing Aleksander
Krosing Hans Gustav
PTI-1
Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" Tkach Volodymyr Mykolayovych (тренер)
Orlov Yuriy Igorovich
Voronkova Elizaveta Sergiivna
Gulchuk Danilo Serhiyovych
KNUKIM
Київський національний університет культури і мистецтв Tkachenko Olga Ivanivna (тренер)
Chetvak Ostap Bogganovich
Myhailenkov Mykola Konstyantionovich
Denys Guk Petrovich
DonNU ACArts
Donetsk National University Paramonov Anton Ivanovich (тренер)
Stoliarov Artyom Gennadievich
ddddd ddd ddd
Polishchuk Ilya Nikolaevich

- Команда Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Команда Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом