Перелік команд

- Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом

Команда Навчальний заклад Учасники команди Статус
SevNTU_Triumvirate
Sevastopol National Technical University Kudryavchenko Ivan Vladimirovich (тренер)
Burkov Aleksandr Yurjevich
Baliasniy Nikita Valerievich
Antonov Evgeniy Sergeevich
SSU_United
Sumy State University Petrov Sergey Aleksondrovich (тренер)
Sokolov Mikhail Mikhailovich
Golyshevskyi Bogdan Volodymyrovych
Voronova Olesya Olegivna
SevNTU_Rabidus_team
Sevastopol National Technical University Kudryavchenko Ivan Vladimirovich (тренер)
Anistratenko Nikita Vitalyevich
Michailov Andrey Andreevich
Levchenko Artem Eugeniyevich
DSTU-2013
Don State Technical University Dolgov Vasily V. (тренер)
Tyurin Kai A.
Timokhov Yevgeniy V.
Mazurenko Alexander .
SSU_BOMBANOOLO
Sumy State University Petrov Sergey Aleksondrovich (тренер)
Marchenko Igor Oleksandrovich
Rudenko Roman Oleksandrovych
Pidkuiko Anton Andriyovych
QWERAS
Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ilyash Yurij Yurijovuch (тренер)
Melnyk Igor Tarasovych
Boichuk Michael Evgeniyovich
Mykytsei Volodymyr Sergijovych
MIET
National Research University of Electronic Technology Koldaev Victor Dmitrievich (тренер)
Bogolyubskiy Alexey Konstantinovich
Zheglov Ilya Vasylievich
Sergeev Pavel Alekseevich
CEPU
Crimean Engineering Pedagogical University Ablyalimova Elzara Izetovna (тренер)
Halilov Arlen Ahtemovich
Ramazanov Eskender Rushenovich
Mirzapulatov Ruslan Useyinovich
ONU 1 2/3
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Petrov Oleg Alexandrovich (тренер)
Monastyrshyn Yury Sergejevich
Sklianichenko Sergii Igorovich
Polyakov Fedor Alexandrovich
ONU_Antananarivu
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Petrov Oleg Alexandrovich (тренер)
Kats Anna Volodymyrivna
Kats Sofiya Volodymyrivna
Romanova Tetyana Oleksiivna
VNTU [wRabbits]
Vinnytsia National Technical University Mesyura Volodymyr Ivanovych (тренер)
Granik Mykhailo Oleksandrovych
Kashubin Sergii Gennadiyovych
Morfiianets Oleh Oleksiyovich
VNTU [rWabbits]
Vinnytsia National Technical University Mesyura Volodymyr Ivanovych (тренер)
Zelenska Yevhenia horivna
Polhul Tetiana Dmytrivna
Mateichuk Maksym Serhiyovych
Bonch1
Санкт-Петербургский государственный университет телекоммуникаций им. проф. М.А.Бонч-Бруевича Petrova Olga Borisovna (тренер)
Orlov Konstantin Sergeevich
Sholokhov Artem Andreevich
Veselov Artem Sergeevich
Bonch2
Санкт-Петербургский государственный университет телекоммуникаций им. проф. М.А.Бонч-Бруевича Petrova Olga Borisovna (тренер)
Kiselev Vladimir Anatolyevich
Tarasov Dmitry Alexandrovich
Yastrebov Egor Evgen'evich
iddqd
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Lyubchik Leonid Mikhailovych (тренер)
Bichurin Igor Anatoliyovych
Lysychkin Vladyslav V.
Vasilets Roman Viktorovich
ITEEN
Crimean Engineering Pedagogical University Ablyalimova Elzara Izetovna (тренер)
Medvedev Nikita Anatolyevich
Samsonov Evgeniy Sergeevich
Nelyubin Evgeniy Sergeevich
NUS_Long
Admiral Makarov National University of Shipbuilding Berkunsky Eugeny Yurievich (тренер)
Berkunsky Alexey Yevhenovich
Erofeev Artem Vladimirovich
Khodiakova Nathalie Vadimovna
ZSU_HyperCube
Житомирский государственный университет имени Ивана Франка Zhukovskiy Sergey Stanislavovich (тренер)
Gorpynych Valentyna Volodymyrivna
Yemets Anatolii Vadimovich
Grishko Arkadiy Viktorovich
Boun1
Bogazici University Ari Ismail (тренер)
Aka Osman
Sahin Bugrahan
Tekelioglu Kaan Bulut
Boun2
Bogazici University Ari Ismail (тренер)
Onaldi Abdullah Hanefi
Yasar Mehmet Bilal
Altunbulak Ufuk
SPF_MGUPI_Zero-dev
Филиал Московского государственного университета приборостроения и информатики в г. Сергиев Посад Yakusheva Irina Alexandrovna (тренер)
Mazko Yury Alexandrovich
Khokhlov Ivan Olegovich
Poddubniy Eugeniy Igorevich
TFHP
Харьковский патентно-компьютерный коледж Gordon Natalia Borisovna (тренер)
Voloshin Denis Mikolayovich
Syzrantsev Maksym Glibovych
Zotik Mariia Volodymyrivna
ONPU_MMF
Odessa National Polytechnical University Ruvinskaya Victoria Michailovna (тренер)
Molchanov Maxim Nikolaevich
Fedorenko Dmitry Andreevich
Mshanetskiy Vladimir Sergeevich
AbsoluteDominance
Российский Университет Дружбы Народов Kulkova Lyudmila Ivanovna (тренер)
Sabirzyanov Fail Ilshatovich
Bokovoy Andrey Valeryevich
Ovcharenko Roman Igorevich
NULP_Sacred_Sourses
National University "Lvivska Politekhnika" Zasoba Ievgenii Olexandrovych (тренер)
Danylo Nazar Igorovich
Basalkevych Olexander Andrijovych
Havdio Myroslav Ihorovych
MSUSB1
Branch of the Moscow State University named in honour of M.V. Lomonosov in Sevastopol Artamonov Sergey Yurievich (тренер)
Shishov Dmitry Andreevich
Ablyaev Ilimdar Rustemovich
Chistyakova Kseniya Yur'evna
MSUSB2
Branch of the Moscow State University named in honour of M.V. Lomonosov in Sevastopol Artamonov Sergey Yurievich (тренер)
Pyshnograev Efim Yurievich
Popov Andry Viktorovich
Kazakov Alexander Nikolaevich
Su-7B
National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Duzhyi Viacheslav Igorevich (тренер)
Revenko Dmitryi Mykolayovich
Sabelnikov Ivan Viktorovich
Porunov Oleksandr Volodymyrovich
Donetsk NU - KT
Donetsk National University Paramonov Anton Ivanovich (тренер)
Stolyarov Artem Gennadiyovich
Tkachuk Vlad Anatolievich
Moskvin Sergey Vladimirovich
Taxman
National University of State Tax Service of Ukraine Kozhevnikov Ivan Grigorovich (тренер)
Romaniuk Andriy Valeriyovych
Ivanskaya Oksana Vladimirovna
Luchyuk Taras Maksymovych
UzhNU_Brainiacs
Ужгородський національний університет Mitsa Oleksandr Volodymyrovich (тренер)
Melnyk Roman Grygorovich
Dudka Andriy Arkadiyovich
Rak Oleg Igorovich
Writers
(поза конкурсом)
Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Kucherenko Andriy Valeriyovich (тренер)
Gaydar Valeriy Mykholayovych
Gnitiy Sergey Dmitrievich
Bublik Oleg Vadimovich
Limitless
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Medvedyev Mykhaylo Gennadyevich (тренер)
Ihnatenko Dmytro Sergiyovych
Palamarchuk Stepan Michailovich
Korotkov Andriy Sergijovych
SuperMario
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Medvedyev Mykhaylo Gennadyevich (тренер)
Zdomsky Ivan Volodymyrovych
Shevchuk Eugene Mykolayovich
Stoliarchuk Ostap Rostyslavovych
Falcon
ГВУЗ "Криворожский национальный университет" Stryuk Andrey Nikolaevich (тренер)
Bigar Ivan Ivanovich
Dudya Alexey Sergeevich
Kuz Andrey Aleksandrovich
iTeam2
Компьютерная Академия "ШАГ" Киев Popov Vladimir Ivanovich (тренер)
Zakrzewskiy Vadim Vladislavovich
Skalytska Lidiia Volodymyrivna
Pikhota Sergei Petrovich
iTeam
Компьютерная Академия "ШАГ" Киев Popov Vladimir Ivanovich (тренер)
BSUIR #1
Belarus State University of Informatics and Radioelectronics Leschov Alexey Yevgenievich (тренер)
Astashkevich Mikhail Hennadzievich
Tanasiuk Aleh Alehavich
Berezhnov Daniil Evgenievich
KhNTU-IT
Херсонський національний технічний університет Levitsky Viktor Nikolaevich (тренер)
Smolyak Alexey Sergievich
Zheleznyak Igor Olegovich
Golubkov Alexey Gennadievich
BSUIR#2
Belarus State University of Informatics and Radioelectronics Leschov Alexey Yevgenievich (тренер)
Posazhennikov Maksim Sergeevich
Safonov Anatoliy Anatolyevich
Karnienko Vitaly Olegovich
DonNU 78
Donetsk National University Nespirnyy Vitaliy Nikolaevich (тренер)
Kravtsov Dmitriy Vitalievich
Gruver Eugenij Yurievich
Dlugoborskyy Yaroslav Igorevich
Nuft_1
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Medvedenko Andrei N.
Pinchuk Alexander A.
Kalashnyk Andriy Pavlovich
Nuft_2
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Nesvitaylo Daria Volodimirovna
Ignatyev Boris Alexandrovich
Mudrak Yuriy Yurievich
BBC
ГОУ ВПО "Московский физико-технический институт (государственный университет)" Podlesnykh Dmitry Arturovich (тренер)
Volodin Sergey Evgen'evich
Solomatin Ivan Andreevich
Vinogradov Georgiy Alexandrovich
SPBMU
National Mineral Resources University Kosovtseva Tatyana Reonaldovna (тренер)
Iudin Ivan Dmitrievict
Dzheriyev Roman Alikhanovich
Vykhodcev Jaroslav Nicolaevich
TNTU_FIS_Avengers
Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University Brevus Vitaly M. (тренер)
Maksymets Oleh Myroslavovych
Moroz Natalija Ihorivna
Tsushko Oksana Volodumurivna
hfrb
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Yaroshko Sergiy Adamovuch (тренер)
Nazar Svyatoslav Igorovuch
Lytvyn Roman Olegovych
Pryshchenko Bohdan Olehovych
LNU_Hallo_World
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Yaroshko Sergiy Adamovuch (тренер)
Savitskyi Taras Mykhailovych
Radyuk Volodymyr Myronovych
Manchur Marta Zynoviyivna
bmstu-1
Московский Государственный Технический Университет им. Н.Э.Баумана Yakusheva Nadejda Aleksandrovna (тренер)
Kirsanov Denis Olegovich
Bulatov Alexander Jurevich
Haperskaya Faith Jurevna
Stream
National University of Water Management and Nature Resources Use Zhukovskyy Viktor Volodymyrovich (тренер)
Chuy Yuriy Vasiliovich
Kushnir Igor Oleksandrovich
Krylovets Viktor Petrovych
NCFU 2
North Caucasus Federal University Pomazanov Sergey Nickolaevich (тренер)
Okulov Nikolay Sergeevich
Magomedov Magomedrasul Ilyasovich
Dunin Andrey Valeryevich
NCFU 1
North Caucasus Federal University Pomazanov Sergey Nickolaevich (тренер)
Khokhlov Ilia Evgenevich
Tertishnikov Andrey Viktorovich
Moskvitin Maxim Alexandrovich
bmstu-2
Московский Государственный Технический Университет им. Н.Э.Баумана Atroshchenko Yury Anatolievich
Mavrina Marina Vitalyevna
Gudkov Oleg Vladimirovich (тренер)
Bolshakov Alexander Konstantinovich
NUWM_GC
(поза конкурсом)
National University of Water Management and Nature Resources Use Zhukovskyy Viktor Volodymyrovich (тренер)
Borysyuk Victor Yuriyovych
Denysyuk Michail Michaylovich
Lychak Yuri Vladimirovich
SPF_MGUPI_BITCRAFT
Филиал Московского государственного университета приборостроения и информатики в г. Сергиев Посад Yakusheva Irina Alexandrovna (тренер)
Smirnov Andrew Sergeevich
Belov Dmitri Vitalyevich
Tsiganok Ilya Sergeevich
!goto
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу Bronovsky Igor Vasyl'ovych (тренер)
Parada Roman Ivanovych
Kosmirak Volodymyr Tarasovych
Tiagun Danylo Yaroslavovych
prostir
National aviation university Chebanyuk Elena Viktorivna (тренер)
Pristoinyi Vasyl Anatoliyovych
Skavulyak Dmytro Oleksandrovych
MAMI cybernetics&IT-2
Московский государственный машиностроительный университет (МАМИ) Popovkin Alexandr Viktorovich (тренер)
Ganina Aleksandra Igorevna
Khromaya irina Andreevna
Galkin Michael Aleksandrovich
MAMI cybernetics&IT-1
Московский государственный машиностроительный университет (МАМИ) Popovkin Alexandr Viktorovich (тренер)
Isakov Artur Andreevich
Varakushin Sergey Aleksandrovich
Kusmarova Alina Andreevna
KhNURE_United
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Balganbaiev Sergii Arstanbekovich
Pozharsky Bogdan Andreevich
Driuk Oleksandr Dmytrovych
MIPT The Sun
ГОУ ВПО "Московский физико-технический институт (государственный университет)" Zhukov Dmitry Ivanovich (тренер)
Rukhovich Filipp Dmitrievich
Chebanov Georgy Igorevich
IASA1
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Shvachko Galina Georgeevna (тренер)
Mykhaylovskyy Volodymyr Vitaliyovich
Husiev Olexandr Andriyovich
Dulskyi Dmytro Sergijovych
IASA2
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Shvachko Galina Georgeevna (тренер)
Pogribnyi Yevgen Oleksandrovich
Rzhepishevskiy Andrey Leonidovich
Mostovenko Mykola Sergiyovich
TNTU_Random
Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University Brevus Vitaly M. (тренер)
Kifer Viktor Mykhailovych
Nazarchuk Vitalij Yurijovych
Cheverda Dmytro Myroslavovych
NUWM_Sky
National University of Water Management and Nature Resources Use Zhukovskyy Viktor Volodymyrovich (тренер)
Babanov Sergey Olegovitch
Turbal Mariana Yurivna
Borysyuk Victor Yuriyovych
ELTE Swifts
Eötvös Loránd University Lengyel Zsolt (тренер)
Varga Laszlo
Englert Peter
Bencs Ferenc
ELTE Sparrows
Eötvös Loránd University Lengyel Zsolt (тренер)
Weisz Agoston
Meszaros Andras
Dankovics Attila
KPI_FIOT1
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Volokyta Artem Mykolayovych (тренер)
Sherbina Nikita Valerievich
Sagach Yaroslav Igorevich
Vergun Pavel Sergeevich
geek miners
Московский государственный горный университет Zorin Ivan Andreevich (тренер)
Golyshev Demyan Vadimovich
Kireenko Maria Alexandrovna
Chudinov Denis Sergeevich
KHNU_power
Хмельницький національний університет Kovalchuk Sergiy Stanislavovych (тренер)
Kashtanov Oleg Oleksandrovych
Lischuk Sergiy Volodymyrovych
Kondakov Oleksandr Volodymyrovych
RGB
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Litvinov Dmitriy Nikolaevich (тренер)
Stebaev Dima Igorevich
Iarko Vitalii Victorovich
Kostencko Semen Victorovich
USMTeam
State University of Moldova Croitor Mihail Vasile (тренер)
Lahtarin Alexandr Serghei
Potiomkin Sergei V
Vazdautsan Andrei A
Eject_brain
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Litvinov Dmitriy Nikolaevich (тренер)
Razumovskyi Pavlo Andriyovich
Chistyakov Alexandr Vladimirovich
Makarenko Ivan Volodumirovich
MEGATRON OF DEATH 4000
Murmansk State Technical University Lebedev Alexey Andreevich (тренер)
Golovina Evgeniya Aleksandrovna
Bolshov Sergey Andreevich
Lebedev Alexey Andreevich
j3qq4
Южный федеральный университет Steinberg Roman Borisovitch (тренер)
Konenko Artem Sergeevitch
Glukhova Maria Ilinichna
Popova Anastasia Vladislavovna
RUDN
Российский Университет Дружбы Народов Kulkova Lyudmila Ivanovna (тренер)
Valda Vasquez Ludwig Freddievich
Kazenova Natalia Sergeevna
Sklar Ilia Borisovich
Tomsk PU: teen_sux
Томский политехнический университет Khaustov Pavel Alexandrovich (тренер)
Sannikov Maxim Alekseevich
Savvinov Dmitry Kimovich
Tyo Dmitry Yurievich
Tallinn UT
Tallinn University Of Technology Loobas Ivor (тренер)
Sved Alexandr
Kambla Martin
Randjarv Arthur
PAN
Московский государственный университет печати Shurygin Vladimir Nikolaevich (тренер)
Dranichnikov Pavel Sergeevich
Kurkov Nikita Vladimirovich
Chaplinskiy Alexander Alexandrovich
SNUNEI [holy grail]
Севастопольський національний університет ядерної енергії і промисловості Mikhnev Sergey Sergeevich (тренер)
Peshkurov Roman Olegovich
Avdoshkin Artyom Sergeevich
SNUNEI [spanish inquisition]
Севастопольський національний університет ядерної енергії і промисловості Mikhnev Sergey Sergeevich (тренер)
Zhuchkov Dmitriy Aleksandrovich
Bezhenyan Sergey Igorevich
CIT
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Mezheritsky Sergy Gennadiyovych (тренер)
Kutya Nikita Vasilievich
Burlachenko Heorhiy Valentinovich
Sheverdin Illya Valentinovich
MISIS-1
ФГАОУ ВПО “Национальный исследовательский технологический университет «МИСиС»” Pritula Natalia Evgenevna
Skoryukina Natalia Sergeevna
Chernov Timofey Sergeevich
Belova Anna Nikolaevna (тренер)
UWr
Wroclaw University Dudek Bartlomiej (тренер)
Dudek Bartlomiej
Golebiewski Mateusz
Michalak Pawel
MISIS-2
ФГАОУ ВПО “Национальный исследовательский технологический университет «МИСиС»” Lopukhov Andrey Yur'evich
Manzhikov Temudzhin Valer'evich
Savel'ev Boris Igorevich
Belova Anna Nikolaevna (тренер)
Bob
Berdyansk State Pedagogical University Genov-Steshenko Aleksey Viktorovich (тренер)
Turkedjy Anatoliy Petrovich
Tkachenko Alex Sergiyovich
Uzyakov Oleksandr Mikolajovich
Everest
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Cheprasova Tetyana Ivanivna (тренер)
Tkachuk Ludmyla Grygorivna
Cherleniyk Sergiy Ivanovych
Borsuk Bogdan Mykolayovych
NAU640KB
National aviation university Artamonov Ievgen Borisovich (тренер)
Katyuhov Bogdan Igorovich
Levchenko Roman Igorovich
Tymoshchuk Olexiy Vitaliyovich
Class B
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nevdashchenko Maksym Valentynovych (тренер)
Buhai Bogdan Andreevich
Tsushko Ruslan Gennadievich
Seriy Sergey Alexandrovich
FITR BNTU
Белорусский национальный технический университет Ivanchenko Viktor Viktorovich (тренер)
Komar Dmitry A.
Kruklinski Andrew S.
Ralcevich Dmitry V.
NTUU_KPI_Rara
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Malchykov Volodymyr Viktorovich (тренер)
Sakharov Sergiy Yuriyovych
Borysenko Pavlo Borysovych
PTI-1
Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" Tkach Volodymyr Mykolayovych (тренер)
Horbenko Volodymyr Olehovych
Kyseliuk Anton Olehovych
Melnyk Ivan Oleksandrovych
CoolCoders
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nevdashchenko Maksym Valentynovych (тренер)
Franchuk Roman Pavlovych
Sochka Oleksandr Oleksandrovich
Shmalko Oleksiy Oleksandrovich
Circumflex
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Shvachko Galina Georgeevna (тренер)
Pikozh Andrey Vitaliyovich
Myselyuk Artur Urijovich
Chasovskoy Dmitriy Borisovich
ZNTU_SetUp
Zaporizhzhya National Technical University Nelasa Ganna Viktorivna (тренер)
Bezsonov Andrey Georgievich
Zadorozhniy Evgen Vitalievich
Kosarenko Victoriya Gennadievna
Shift
Національний університет біоресурсів і природокористування України Golub Bella Lvovna (тренер)
Borysov Nikita Sergeyvich
Gudz Oleksandr Volodymirovich
Gavlovich Maxim Volodimirovich
KhNURE_Atlantis
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Yerokhin Maksym Andreevich
Abdi Reidan Muhamed Ali
Volchanetskiy Ilya Sergeyevich
Ukraine University
Open International University of Human Development ‘Ukraine’ Zubko Roman Anatoliyovich (тренер)
Ziritovskiy Oleksandr Anatoliyovich
Serduk Evgen Yuriyovich
Balandin Rodion Evgenovich
DNU-Cifeidion
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Babkin Vladyslav Volodymyrovych
Radchenko Evgen Vyacheslavovych
Sharavara Viktor Volodymyrovych
MESI
Московский государственный университет экономики, статистики и информатики (МЭСИ) Konopelkin Denis Evgenyevich (тренер)
Alborov Marat Alanovich
Vasilev Maxim Aleksandrovich
Konopelkin Denis Evgen'evich

- Команда Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Команда Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом