Перелік команд

- Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом

Команда Навчальний заклад Учасники команди Статус
MSUSB2
Branch of the Moscow State University named in honour of M.V. Lomonosov in Sevastopol Artamonov Sergey Yurievich (тренер)
Pyshnograev Efim Yurievich
Kazakov Alexander Nykolaevych
Chernova Maria Valeriivna
MSUSB1
Branch of the Moscow State University named in honour of M.V. Lomonosov in Sevastopol Artamonov Sergey Yurievich (тренер)
Shishov Dmitiy Andreevich
Chistyakova Kseniya Yur'evna
Shishkov Ilya Sergeevich
Fibonacci salad
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Ignatenko Dmytro Sergiyovych
Zdomsky Ivan Volodymyrovych
Maksai Andrii Alexandrovych
Bondarenko Vitalii Viktorovych (тренер)
Motovilov
Donetsk Akademy of Car Transport Dunaev Alexander Alexandrovich (тренер)
Doronin Andrey Aleksandrovich
Shevlaykov Sergey Sergiyovich
Posev Igor Sergeevich
SevNTU_Triumvirate
Sevastopol National Technical University Kudryavchenko Ivan Vladimirovich (тренер)
Antonov Evgeniy Sergeyevich
Baliasniy Nikita Valerievich
Burkov Aleksandr Yurievich
eject_brain
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Litvinov Dmitriy Nikolaevich (тренер)
Goncharova Yulia Vladimirovna
Kuzhym Roman Oleksandrovych
Razumovskiy Pavel Andreevich
Anna Todossienko
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Litvinov Dmitriy Nikolaevich (тренер)
Stebaev Dima Igorovich
Данилець Антон Юліанович
Nad Olga Arturivna
Everest
Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka Shchegelskiy Taras Sergiyovich (тренер)
Syrotyuk Ivan Anatoliyovich
Cherlenyuk Sergiy Ivanovich
Tkachuk Ludmyla Grygorivna
ONU 1 2/3
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Maximov Arthur Leonidovich (тренер)
Petrov Oleg Alexandrovich
Polyakov Fedor Alexandrovich
Monastyrshyn Yuru Sergejevich
ONU_Antananarivu
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Maximov Arthur Leonidovich (тренер)
Kats Anna Volodymyrivna
Kats Sofiya Volodymyrivna
Romanova Tetyana Oleksiivna
KNURE_Team
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Skoryk Oleksandr Anatoliyovych
Driuk Oleksandr Dmytrovych
Shevchenko Ilya Olegovich
OSENU_RND
Odessa State Environmental University Bojtsova Irina Arkad'evna (тренер)
Kalinich Andrey Alexandrovich
Fomenko Vitaliy Victorovich
Gichak Stanislav Evgenjevich
DSTU-2012
Don State Technical University Dolgov Vasily V. (тренер)
Tyurin Kai A.
Kovalev Vyacheslav V.
Prokopenko Aleksandr S.
ONPU_Alpha
Odessa National Polytechnical University Levenets Kirill Anatolievich (тренер)
Zahlenuk Valeriya Vasilivna
Gotsonoga Pavel Valentinovich
ONPU_Simple
Odessa National Polytechnical University Levenets Kirill Anatolievich (тренер)
Fedorenko Dmitry Andreevich
Salivon Vitaliy Victirovich
Mshanetskiy Vladimir Sergeevich
pop corn
National aviation university Chebanyuk Elena Viktorivna (тренер)
Radchykov Alexandr Fedorovich
Buliga Boris Anatolievich
Dovzhenko Dmitriy Ruslanovich
DonNU
Donetsk National University Paramonov Anton Ivanovich (тренер)
Kovalov Oleg Alexander
Kravtsov Dmitry Vitalievich
Dlugoborskyy Yaroslav Igorevich
OK
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Lisovuchenko Oleg Ivanovuch (тренер)
Rezunov Alexander Sergeyevich
Antykov Dmytro Vasilievich
Shmatov Jaroslav Rostislavovich
BDPU-1
Berdyansk State Pedagogical University Genov-Steshenko Aleksey Viktorovich (тренер)
Turkedjy Anatoliy Petrovich
Loparev Pavel Olegovich
Tkachenko Oleksiy Sergiyovich
BDPU-2
Berdyansk State Pedagogical University Genov-Steshenko Aleksey Viktorovich (тренер)
Petkevich Andrey Igorevich
Tkachov Aleksandr Mihajlovich
Fedulov Aleksandr Vladimirovich
ONU_SIS
(поза конкурсом)
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Maximov Arthur Leonidovich (тренер)
Rogovskiy Stanislav Tomovich
Sklianichenko Sergii Igorovych
Shekera Illya Anatoljevich
CCoders
Silesian University of Technology Ziemek Szymon Aleksander (тренер)
Ziemek Szymon Aleksander
Pojda Katarzyna Franciszka
Herb Lukasz Krystian
Unexpected Coders
Silesian University of Technology Ziemek Szymon Aleksander (тренер)
Sulski Marcin Krzysztof
Janiszewska Marzena K.
Lopuszanski Lukasz Tadeusz
Bonch-1
The Bonch-Bruevich Saint-Petersburg State University of Telecommunications Petrova Olga Borisovna (тренер)
Galitskiy Alexander Anatolievich
Baryshnikov Pavel Olegovich
Kononov Sergey Mixailovich
Bonch-2
The Bonch-Bruevich Saint-Petersburg State University of Telecommunications Petrova Olga Borisovna (тренер)
Sholokhov Artem Andreevich
Orlov Konstantin Sergeevich
Shalin Ivan Rodionovich
SSU_Onfire
Sumy State University Petrov Sergey Aleksondrovich (тренер)
Marchenko Igor Aleksandrovich
Pidkuiko Anton Andreevich
Rudenko Roman Aleksandrovich
CSFNAU
National aviation university Dyshlevyy Oleksiy Petrovych (тренер)
Skavulyak Dmytro Oleksandrovych
Makogonyuk Borys Valentinovich
Sinyakov Maksim Vladimirovich
Bredor
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Lyubchik Leonid Mikhailovych (тренер)
Lysychkin Vladyslav Valeriyovich
Bichurin Igor Anatoliyovych
Yakovlev Alexander Vladimirovich
Rara
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Malchykov Vladimir Viktorovich (тренер)
Ponomarchuk Bogdan Sergiyovuch
Mahdenko Ihor Hennadiyovych
Verhun Kostyantyn Valerijovych
MIET
National Research University of Electronic Technology Koldaev Victor Dmitrievich (тренер)
Bogolyubskiy Alexey Konstantinovich
Zheglov Ilya Vasilyevich
Sergeev Pavel Alexeevich
VNTU [wRabbits]
Vinnytsia National Technical University Mesyura Volodymyr Ivanovych (тренер)
Kashubin Sergii Gennadiiovych
Granik Mykhailo Oleksandrovych
Morfiianets Oleh Oleksiiovych
Silicious Men
Donetsk National Technical University Arutyunyan Arsen Rafaelovich (тренер)
Grankovsky Vladimir
Toder Svyatoslav
Merkulov Andrei
Hedgehogs
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Selin Oleksandr Mykolayovych (тренер)
Melnyk Volodymyr Volodymyrovich
Mohylny Serhiy Serhiyovych
Pivnichni Hizhaki
Murmansk State Technical University Volf Vyacheslav Yurievich (тренер)
Volf Vyacheslav Yurievich
Zaporozhtsev Ivan Fedorovich
Yeliseeva Tatyana Sergeevna
VNTU [rWabbits]
Vinnytsia National Technical University Mesyura Volodymyr Ivanovych (тренер)
Mateichuk Maksym Serhiyovych
Dzhadan Roman Victor
Zelenska Yevgeniya Igorivna
Bloody Mary
Murmansk State Technical University Volf Vyacheslav Yurievich (тренер)
Bolshov Sergey Andreevich
Lebedev Alexey Andreevich
Kopytov Eugene Andreevich
mstureateam1
Moscow State Technical University of Radiotechnics, Electronics and Automatics Skvortsova Lyudmila Anatolievna (тренер)
Malashkin Andrey Anatolievich
Katsyuba Alexander S
Boldin Alexey Sergeevich
mstureateam2
Moscow State Technical University of Radiotechnics, Electronics and Automatics Skvortsova Lyudmila Anatolievna (тренер)
Khakimov Bahodir Bahromjonovich
Konev Nikita Dmitrievich
Sidel'nikov Aleksandr Sergeevich
VTiK
Ufa State Petroleum Technological University Gabitov Rustam Nailovich (тренер)
Taysin Rinat Radikovich
Shayakhmetova Aigul Ramilevna
Gabitov Rustam Nailovich
Almost_The_Elephants
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Yaroshko Sergiy Adamovuch (тренер)
Bojko Taras Mykolayovich
Makar Andrij Second Name
Melnyk Vitaly Olexandrovych
LNU_7in4es
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Yaroshko Sergiy Adamovuch (тренер)
Glova Pavlo Andriyovych
Mylyanyk Ivan Andrijovuch
Bilyi Roman Igorovych
USMTeam
State University of Moldova Croitor Mihail Vasile (тренер)
Lahtarin Alexandr Serghei
Vanovski Alexandr Valeri
StavSU #1
Stavropol State University Toporkov Kirill Igorevich (тренер)
Belkin Alexey Alexandrovich
Kalashov Eugene Vladimirovich
Okulov Nikolay Sergeyevich
StavSU #2
Stavropol State University Toporkov Kirill Igorevich (тренер)
Talalaev Ivan Aleksandrovich
Magomedov Magomedrasul Ilyasovich
Komarova Julia Andreevna
SubMix
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Bondarenko Vitalii Viktorovych (тренер)
Stolyarchuk Ostap Rostyslavovych
Shevchuk Eugene Mykolayovych
Zinchenko Artem Vadymovych
NUS_Inc
Admiral Makarov National University of Shipbuilding Berkunsky Eugeny Yurievich (тренер)
Khodiakova Nathalie Vadimovna
Erofeev Artem Vladimirovich
ONU_Invictus
(поза конкурсом)
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Maximov Arthur Leonidovich (тренер)
Latysh Andriy Olexandrovich
Pluysnov Dmytro Sergeevich
Fedrik Leonid Volodimirovich
CTU Prague FIT Coders
Czech Technical University in Prague Kacer Martin M (тренер)
Kuzela Ondrej K.
Zalesky David D
Kubista Petr P
TNTU-RTFM
Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University Mykhalyk Dmytro Mykhailovych (тренер)
Bakhurynskyy Oleksandr Oleksandrovych
Lesyk Roman Volodymyrovych
Yarosh Andriy Petrovych
TNTU_CS
Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University Piontko Nazarii Volodymirovich (тренер)
Maksymets Oleh Miroslavovich
Moroz Natalya Ihorivna
Tsushko Oksana Volodymyrivna
Taxman
National University of State Tax Service of Ukraine Kozhevnikov Ivan Grigorovich (тренер)
Galaka Alexander Alexandrovich
Ivanskaya Oksana Volodymyrivna
Lutsyuk Taras Maksimovich
FTI-01
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Skakun Sergii Vasyliovych (тренер)
Burdun Viacheslav Viktorovych
Tkachenko Vladyslav Vadymovych
Grushevskiy Dmytro Fedorovych
CEPU
Crimean Engineering Pedagogical University Useinov Eldar Alievich (тренер)
Bykov Vladimir Alexandrovich
Seytmambetov Enver Edimovich
Shamratov Asan Ayvasovich
SPB Mining
National Mineral Resources University Kosovtseva Tatyana Reonaldovna (тренер)
Iudin Ivan Dmitrievict
Dzheriyev Roman Alikhanovich
Vykhodcev Jaroslav Nicolaevich
Bronze team
Belarus State University Kotov Vladimir Mihailovich (тренер)
Kolesau Aliaksei Vladimirovich
Kalinnikov Pavel Vladimirovich
Hrytskevich Yauheni Marianovich
NUFT
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Alexsandrov Alexsandr Sergiovuch
Shinkarenko Andrey Olexsandrovuch
Oliynik Anna Victorivna
ZakDU
Transcarpathian State University Petrichkovich Alexander Anatoljevich (тренер)
Pokrytuk Vitalij Alexandrovich
Kopchak Taras Sergiyovich
Popovich Mykola Petrovich
CynepMyTaHTbl
Izhevsk State Technical University Kamashev Victor Alexandrovich (тренер)
Gatin Ruslan Muzakhitovich
Bannikov Aleksandr Aleksandrovich
Zhujkov Bogdan Leonidovich
NCFU1
North Caucasus Federal University Pomazanov Sergey Nickolaevich (тренер)
Khokhlov Ilia Evgenevich
Tertishnikov Andrey Viktorovich
Dunin Andrey Valeryevich
NCFU2
North Caucasus Federal University Pomazanov Sergey Nickolaevich (тренер)
Moskvitin Maxim Alexandrovich
Gostev Dmitriy Vladilenovich
Shevchenko Alexei Vladimirovich
Belarusian SUIR 1
Belarus State University of Informatics and Radioelectronics Leschov Alexey Yevgenievich (тренер)
Ropan Aliaksei Vitalievich
Brukau Ihar Sergeevich
Berezhnov Daniil Yevgenievich
PU MIF
Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Vlasii Oleg Dmytrovych (тренер)
Karabinovych Vasyl' Andriyovych
Shpakovsky Bogdan Rostyslavovych
Mykytsei Volodymyr Sergijovuch
ICS
Chernigiv State Technology University Moyseenko Oleg Petrovich (тренер)
Melnichenko Galina Alekseevna
Bogdanenko Kirill Sergeevych
Burdiuh Victor Alexandrovich
PU MIF++
Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Vlasii Oleg Dmytrovych (тренер)
Zahorodnuyk Vasyl Andriy
Zarichnyi Andrew Borysovych
Boichuk Michael Evgeniyovich
ELTE Sparrows
Eötvös Loránd University Borsi Zsolt Richard (тренер)
Meszaros Andras A.
Weisz Agoston A.
Dankovics Attila J.
NOP
Donetsk National Technical University Sereda Andriy Oleksandrovich (тренер)
Kebikov Evgeniy Valerievich
Luckianencko Vitaliy Volodymyrovych
Kudryavcev Anton Denisovich
MAI #3
Moscow Aviation Institute (National Research University) Zaytsev Valentin Evgenievich (тренер)
Volushkova Alexandra Yurievna
Krasheninnikov Konstantin Gennadievich
Morozov Alexandr Yurievich
ISZZI
Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Kulikov Vasiliy Mihailovich (тренер)
Dushkevych Sergii Ivanovich
Dubchyk Igor Igorevich
Protsenko Zhenya Romanovich
ISZZI2
Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Kulikov Vasiliy Mihailovich (тренер)
Zodov Alexander Valerievich
Tkachenko Ivan Victorovich
Viznyak Roman Bogdanovich
MISiS-2
National University of Science and Technology «MISiS» Chernov Timofey Sergeevich
Mukovozov Arseniy Aleksandrovich
Krohina Darja Alekseevna
Faradjev Igor Alexandrovich (тренер)
FTI-02
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Skakun Sergii Vasyliovych (тренер)
Orlov Yurii Igorovych
Desperados
National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Duzhyi Viacheslav Igorevich (тренер)
Dmitrenko Anastasiya Yuriivna
Starov Oleksii Oleksandrovich
KiBiBit
National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Duzhyi Viacheslav Igorevich (тренер)
Revenko Dmitryi Nikolaevich
Sabelnikov Ivan Viktorovich
Saatsazov Bagrat Georgievich
donnu78
Donetsk National University Nespirnyy Vitaliy Nikolaevich (тренер)
Pryadko Anton Anatoliyevich
Gruver Eugenij Yurievich
FCIT#3
Ternopil National Economic University Pigovsky Yuriy Romanovych (тренер)
Zelenko Yevgen Stanislavovych
Shkliarenko Dmytro Olegovych
Mostivskiy Vitaliy Leonidovych
IASA1.61803
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Tymoshchuk Oxana Leonidovna (тренер)
Rzhepishevskiy Andrey Leonidovych
Kovalenko Roman Olegovych
Lykhovyd Eugene Oleksijovych
DeterminedTeam
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Balganbaiev Sergii Arstanbekovich
Pozharsky Bogdan Andreevich
Andrushchak Eugene Igorevich
NTUKhPI-CIT-1
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Mezheritsky Sergy Gennadiyovych (тренер)
Lejbenko Gennadiy Yuriyovych
Alexandrova Alina Stanislavivna
Lagoda Oleksandr Dmytrovych
MAI #1
Moscow Aviation Institute (National Research University) Zaytsev Valentin Evgenievich (тренер)
Safronov Alexey Andreevich
Belousov Stepan Leonidovich
Zhuravlev Andrey Andreevich
MAI #5
(поза конкурсом)
Moscow Aviation Institute (National Research University) Zaytsev Valentin Evgenievich (тренер)
Dubikov Alexandr Fedorovich
Zhigireva Alexandra Nikolaevna
Ridley Mihail Kristoforovich
RadioActive#1
Ryazan State Radioengeneering University Kutakov Dmitry Valer'evich (тренер)
Kutakov Dmitry Valer'evich
Os'kin Nikolay Anatol'evich
Ushenkin Victor Andreevich
RadioActive#2
Ryazan State Radioengeneering University Kutakov Dmitry Valer'evich (тренер)
Yukina Anastasia Aleksandrovna
Astakhov Nikita Valerievich
Nazarov Nikita Olegovich
MISiS-1
National University of Science and Technology «MISiS» Faradjev Igor Alexandrovich (тренер)
Bulatov Konstantin Bulatovich
Kofman Valentin Olegovich
Pritula Natalia Evgenevna
Writers
Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Kucherenko Andriy Valeriyovich (тренер)
Kruglikova Anastasiya Kruglikova
Zaporozhets Oksana Yurivna
Snigyr Konstantin Sergeevich
NUWM_Stream
National University of Water Management and Nature Resources Use Zhukovskyy Viktor Volodymyrovich (тренер)
Kushnir Igor Oleksandrovich
Onyshchuk Andrew Vladimirovich
Chuy Yura Vasiliovich
mpei
Moscow Power Engineering Institute Shagraev Alexey Galimovitch (тренер)
Abasov Akif Rauf ogly
Yudin Dmitry Sergeevich
Rekarchuk Alexander Mikhailovich

- Команда Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Команда Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом