Перелік команд

- Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом

Команда Навчальний заклад Учасники команди Статус
Pivnichni Hizhaki
Murmansk State Technical University Volf Vyacheslav Yuryevich (тренер)
Bezugliy Valeriy Alexeevich
Volf Vyacheslav Yuryevich
Zaporozhtsev Ivan Fedorovich
Delta
Murmansk State Technical University Veklenko Alla Eduardovna
Dmitrieva Nino Samsonovna
Kravchenko Darya Alexandrovna
Vozzhenikov Andrey Petrovich (тренер)
Terra
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Kovanev Aleksandr Borisovich (тренер)
Krutikova Margarita Sergeevna
Shevtsov Aleksandr Sergeevich
Malinovskiy Igor Vladimirovich
3D
Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ Chernov Volodymyr Makarovic (тренер)
Rotar Vasya Volodimirovich
Bodnaryuk Maxym Pavlovich
Kovchuk Pavlo Vasulevuch
U238_SNIL-IT#2
Севастопольський національний університет ядерної енергії і промисловості Mikhnev Sergey Sergeevich (тренер)
Kanaev Sergey Valerievich
Zobnin Vladislav Vladimirovich
Karpov Pavel Alexandrovich
U235_SNIL-IT#1
Севастопольський національний університет ядерної енергії і промисловості Mikhnev Sergey Sergeevich (тренер)
Peshkurov Roman Olegovich
Lukjanchikov Bogdan Sergeevich
Chernenko Andrey Mikhaylovich
Mororist
Donetsk Akademy of Car Transport Poletaykin Alexey Nikolayevich (тренер)
Doronin Andrey Aleksandrovich
Dynaev Alexander Alexandrovich
MNU_Informaticz
Николаевский национальный университет им. В.А. Сухомлинского Bronytska Natalya Anatoliivna (тренер)
K R O
Berezhetska Viktoria Gennadiivna
Roskopanska Iryna Gennadiivna
Tbilisi SU All In
I.Javakhishvili Tbilisi State University Bogdanov Eldar Faikovich (тренер)
Saghinadze Giorgi Vanoevich
Mamageishvili Akaki Giorgievich
Varamashvili Levan Nodarovich
TIT SFedU # 1
Технологический институт Южного федерального университета Danilov Igor Gennad'evich (тренер)
Tarasov Sergey Alexandrovich
Lyz Dmitry Alexandrovich
Oleynikov Andrey Vladimirovich
SAPR MGGU
Московский государственный горный университет Rybakov Ivan Vladimirovich (тренер)
Nabiev Vadim Ramilevich
Gussev Daniyar Olegovich
Fattakhov Marat Uralovich
DDragons
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Bondarenko Vitalij Viktorovich (тренер)
Raichuk Anton Volodymyrovych
Simonenko Vladyslav Evgenovych
Rizvanov Roman Raphaelovich
ifdqd
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Lyubchyk Leonid Mihailovych (тренер)
Dzhulgakov Dmytro Vitaliyovych
bichurin igor anatoliyovych
Lisichkyn Vladyslav Valeriyovich
Younglings
Stavropol State University Toporkov Kirill Igorevich (тренер)
GUAP
Государственный университет аэрокосмического приборостроения Suslov Maksim Nikolaevich (тренер)
Lappo Mikle Sergeevich
Kolpachkov Mikle Vasilievitch
Petrin Nikita Andreevich
SevNTU_T-72
Sevastopol National Technical University Хоролич Владимир Николаевич (тренер)
Kuzmenko Dmitrij Evgenievich
Gritsenko Ivan Michailovich
Zhelenkov Oleg Nikolaevich
Silicious Men
Donetsk National Technical University Arutyunyan Arsen Rafaelovich (тренер)
Merkulov Andrei Vladimirovich
Toder Svyatoslav Olegovich
Grankovsky Vladimir Alekseevich
KNTU_KIT
Херсонський національний технічний університет Kiriychuk Dmitriy Leonidovich (тренер)
Koshlo Alexandr Vitalievich
Todosenko Sergey Ivanovich
Leonenko Alexandr Nikolaevich
MSUSB1
Sevastopol Branch of Moscow State University Мистряну Иван Леонидович (тренер)
Khodak Maxim Olegovich
Orekhov Egor Gennadievich
Chistyakova Kseniya Yurievna
MSUSB2
Sevastopol Branch of Moscow State University Мистряну Иван Леонидович (тренер)
Pyshnograev Efim Yurievich
Popov Andrey Victorovich
Kazakov Alexander Nikolaevich
SevNTU_AVT
Sevastopol National Technical University Хоролич Владимир Николаевич (тренер)
Seleznjov Anatolij Igorevich
Molokov Michail Michailovich
Bagrov Dmitrij Michailovich
Exploitless
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Bondarenko Vitalij Viktorovich (тренер)
Neiter Daniil Julijovich
Korotkov Andrii Serhijovych
Bacherikov Oleksandr Igorovych
ONU 1 2/3
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Petrov Oleg Alexandrovich (тренер)
Petrov Oleg Alexandrovich
Monastyrshyn Yury Sergejevich
Polyakov Fyodor Alexandrovich
Desperados
National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Duzhyi Viatcheslav Igorevich (тренер)
Rusin Dmytro Olegovich
Dmitrenko Anastasiya Yuriivna
Starov Oleksii Oleksandrovich
RadioActive
Ryazan State Radioengeneering University Zhukov Roman Yurievich (тренер)
Nesterov Nikolay Igorevich
Eroshkin Igor Evegnievich
Zhukov Roman Yurievich
OSENU_ARA
Odessa State Environmental University Bojtsova Irina Arkad'evna (тренер)
Postovaya Anna Alexandrovna
Bakalov Alexey Andreevich
Stoian Roman Sergeevich
SRSTU(NPI)
Южно-Российский Государственный технический университет (Новочеркасский политехнический институт) Filippenko Georgiy Georgievich (тренер)
Bondarenko Andrey Borisovich
Markina Ekaterina Aleksandrovna
Ahmedov Iskander Gatamovich
OSENU_RANDOM
Odessa State Environmental University Stolyarenko Valentina Vladimirovna (тренер)
Kalinich Andrey Alexandrovich
Zhirkova Janna Alexandrovna
Petrus Evgeniy Alexandrovich
MISiS-BKS
ФГАОУ ВПО “Национальный исследовательский технологический университет «МИСиС»” Соколов Валерий Владимирович (тренер)
Bulatov Konstantin Bulatovich
Kofman Valentine Olegovich
Sladkikh Alexey Igorevich
forritari
Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Кучеренко Андрій Валерійович (тренер)
Babenko Roman Volodymyrovych
Litovka Igor Valerijovich
Vdovenko Vitalij Mykolayovych
DSTU
Don State Technical University Dolgov Vasily V. (тренер)
Shmygal Andrey Igorevich
Akimenko Vadim Gennad'evich
Prokopenko Alexandr Sergeevich
ONU_heks
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Petrov Oleg Alexandrovich (тренер)
Shekera Illya Anatoljevich
Rogovskiy Stanislav Tomovich
Kryvonos Alexander Olegovich
MISI-MGSU
Московский государственный строительный университет Varnikov Valeriy Sergeevich (тренер)
Savenkov Alexey Vladimirovich
Sukneva Louise Valeryevna
Negrozov Oleg Alexandrovich
mirea-team1
Московский Институт Радиотехники, Электроники и Автоматики (технический университет) Skvorcova Ludmila Anatol'evna (тренер)
Paramonov Evgenij Anatol'evich
Marchenko Alexey Andreevich
Begicheva Nadejda Vasilievna
4AKE
Московский государственный университет печати Norin Vladimir Pavlovich (тренер)
Chaplinsky Alexander Alexandovich
Malikova Taisiya Sergeevna
Eliseev Eugene Vladimirovich
mirea-team2
Московский Институт Радиотехники, Электроники и Автоматики (технический университет) Skvorcova Ludmila Anatol'evna (тренер)
Boldin Aleksey Sergeevich
Kacuba Aleksandr Sergeevich
Malashkin Andrey Anatolievich
USUCE
Украинский государственный химико-технологический университет Bezub Vladimir Nikolaevich (тренер)
Kylta Andrew Anatoliecich
Chernyak Andrey Alexandrovich
Shkvarja Sergey Valentinovich
NUS_Inc
Admiral Makarov National University of Shipbuilding Berkunsky Eugeny Yurievich (тренер)
Kuzin Vitaly Gennady
Erofeev Artem Voldymyr
Khodiakova Nathalie Vadymivna
Everest
Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka Shchegelskiy Taras Sergiyovich (тренер)
Yanyk Sergiy Valentinovich
Syrotyuk Ivan Anatoliyovich
Cherlenyuk Sergiy Ivanovich
nanobot
Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля Kushnarev Oleksandr Vyatcheslavovich (тренер)
Dudkin Maksym Sergiyovych
Goncharov Sergiy Mykolayovych
Klochko Makar Olegovich
ELTE Swifts
Eötvös Loránd University Borsi Zsolt Richard (тренер)
Englert Péter
Mészáros András
Gévay Gábor Etele
New4ek school
(поза конкурсом)
Южно-Российский Государственный технический университет (Новочеркасский политехнический институт) Irkovskaya Elena Eduardovna (тренер)
Petrushenko Roman Vadimovich
Ivanchenko Kirill Nikolaevich
Irkovskaya Viktoria Eduardovna
ZNU LLG
Запорожский национальный университет Keberle Natalya Gennadiivna (тренер)
Lapin Sergiy Mykolayovych
Levada Sergiy Viktorovych
Grabova Iuliia Petrivna
ZSU_2
Житомирский государственный университет имени Ивана Франка Zhukovskiy Sergey Stanislavovich (тренер)
Maistrenko Oleksandr Georgievich
Olshevskiy Igor Valeriovich
Mulyar Pavlo Anatoliovich
ZSU_1
Житомирский государственный университет имени Ивана Франка Zhukovskiy Sergey Stanislavovich (тренер)
Veselska Yulia Antonivna
Stoliarchuk Roman Leonidovych
Mihalchuk Volodimir Aleksandrovich
SamGTU-2
ГОУ ВПО Самарский государственный технический университет Zolin Aleksey Georgievich (тренер)
Kamyshov Vyacheslav Aleksandrovich
Golovin Ilya Vladimirovich
Slastenin Ivan Igorevich
ONPU_YaKI
Odessa National Polytechnical University Levenets Kirill Anatolievich (тренер)
Ilin Pavlo Oleksandrovich
Okhrimenko Ievgen Vitalievich
Kisilyov Maksim Yuryevich
ONPU_Simple
Odessa National Polytechnical University Levenets Kirill Anatolievich (тренер)
Mshanetskiy Vladimir Sergeevich
Goldenshteyn Vyacheslav Aleksandrovich
Izhevsk STU 1
Izhevsk State Technical University Tarasov Vladimir Georgievich (тренер)
Gatin Ruslan Muzakhitovich
Zhujkov Bogdan Leonidovich
Filippov Aleksey Nikolaevich
Izhevsk STU 2
Izhevsk State Technical University Tarasov Vladimir Georgievich (тренер)
Alexandrov Pavel Evgenjevich
Kolganov Maxim Valerievich
Bannikov Aleksandr Aleksandrovich
BDPU
Berdyansk State Pedagogical University Genov-Steshenko Aleksey Viktorovich (тренер)
Shegda Mihajlo Mihajlovich
Turkedjy Anatoliy Petrovich
Loparev Roman Olegovich
SunX team
Московский государственный университет приборостроения и информатики Lagunova Anna Dmitrievna (тренер)
Aladeva Ekaterina Igorevna
Alekseeva Liliya Nikolaevna
Mironova Nataliya Sergeevna
SamSTU-1
ГОУ ВПО Самарский государственный технический университет Tsyganov Alexandr Anatolevich (тренер)
Yatulchik Evgeniy Vladimirovich
Muhachev Anton Andreevich
Kraynova Alexiya Vladislavovna
NCSTU1
Северо-Кавказский государственный технический университет Pomazanov Sergey Nickolaevich (тренер)
Khokhlov Ilia Evgenevich
Tertishnikov Andrey Viktorovich
Dunin Andrey Valeryevich
TNTU-SE
Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University Mykhalyk Dmytro Mykhailovych (тренер)
Levyts'kyj Vitaliy Mykolayovych
Kordiak Ihor Volodimirovich
Vitruk Roman Viktorovich
Shift
Національний університет біоресурсів і природокористування України Golub Bella Lvivna (тренер)
Nimets Oleksandr Viktorovych
Konstantinova Natalia Pavlivna
Nazarenko Anatoliyovuch Volodymyr
Students
National aviation university Skavulyak Dmytro Oleksandrovych (тренер)
Skavulayk Dmytro Oleksandrovych
Karpenko Mikhailo Oleksandrovych
Kovalchuk Yaroslav Sergiyovych
MESI DKO
Московский государственный университет экономики, статистики и информатики (МЭСИ) Tsvetkov Victor Evgenjevich (тренер)
Sidorov Dmitry Sergeevich
Skidkova Alena Yurievna
Kondarov Alexander Igorevich
Writers
Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Kozlov Sergij Sergijovich (тренер)
Kruglikova Anastasiya Dmitrievna
Snigyr Konstantin Sergeevich
Sonych Nikolai Alexandrovich
Politexnik
Дагестанский государственный технический университет Dengaev Ahmed Magomedovich (тренер)
Gasanov Zaurbek Zubairovich
Shafiev Selimhan Edikovich
Abdullaev Rasul Magomedrasulovich
Popcorn
National aviation university Dyshlevyy Oleksiy Petrovich (тренер)
Dovzhenko Dmytriy Ruslanovich
Buliga Boris Anatoliyovich
Radchikov Oleksandr Fedorovich
KhNURE_Team
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Skoryk Oleksandr Anatoliyovych
Driuk Oleksandr Dmytrovych
Kozhevin Dmytro Anatoliyovych
NV_team
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Sinkov Vladimir Vladimirovich
Andrushchak Eugeniy Igorevich
Liyko Anastasia Vladimirovna
MISiS-ASV
ФГАОУ ВПО “Национальный исследовательский технологический университет «МИСиС»” Соколов Валерий Владимирович (тренер)
Azizova Leyla Sultanovna
Saprykin German Alexandrovich
Volkov Aleksey Gennagievich
SobolevTeam
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Zholtkevych Grigoriy Nikolaevych (тренер)
Soboliev Ievgen Yakovych
Soboliev Dmytro Yakovych
Chelnokov Arseniy Andreevych
DonNU 78
Donetsk National University Nespirnyy Vitaliy Nikolaevich (тренер)
Dlugoborskyy Yaroslav Igorevich
Pryadko Anton Anatolyevich
Gruver Eugenij Yuryevich
SoftTech
Національний університет біоресурсів і природокористування України Golub Bella Lvivna (тренер)
Kalandyrets Vladyslav Anatolievich
Bernyk Bogdan Orestrovych
Picus Anna Ivanivna
9Bit
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича Lazoryk Vasyl V. (тренер)
Kyryljuk Oleg M.
Kozub Ivan M.
Romanuk Rostislav A.
PU MIF1
Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Vlasii Oleg Dmytrovych (тренер)
Vasylyshyn Taras Vasyl'ovych
Plyasun Andrii Volodymyrovych
Tsutsman Vitalii Myroslavovych
PU MIF2
Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Vlasii Oleg Dmytrovych (тренер)
Honchar Volodymyr Mykolayovych
Karabinovych Vasyl' Andriyovych
Shpakovsky Bogdan Rostyslavovych
UEPA2
Украинская инженерно-педагогическая академия Bondarenko Tatjana Sergeevna (тренер)
Arkusha Ivan Uriyovich
Dragun Vladimir Vladimirovich
Mironenko Evgeniy Viktorovich
Cofee'n'code
Житомирський державний технологічний університет Morozov Andriy Vasylyovytch (тренер)
Hromyko Jule Alexsandrovich
Kolodyazhnyy Sergey Konstantinovich
Yesepenko Nick Sergeevich
Code Patrol
Donetsk National Technical University Jaremko Igor Nikolajevich (тренер)
Ravilov Damir Ismailovych
Mozol Alexandr Valer'evych
Zoomin Sergey Andreevych
NCSTU2
Северо-Кавказский государственный технический университет Kunitsin Ivan Alekseevich (тренер)
Androsov Sergey Vasilyevich
Grankin Vitaliy Vladimirovich
Taranov Roman Vladimirovich
NULP-Someones
National University "Lvivska Politekhnika" Zasoba Yevhen Olexandrovych (тренер)
Medvid' Andriy Yaroslavovych
Danylo Nazar Igorovych
Teslyuk Taras Vasilovych
What about Bob?
Donetsk National University Парамонов Антон Иванович (тренер)
Fedorov Oleksiy Kostyantynovych
Surovskiy Alexey Eduardivich
Koval'ov Oleg Oleksandrovich
MMJ
Politechnika Wroclawska Michalska Katarzyna Marta (тренер)
Jędryszek Jakub Marcin
Owoc Marcin Mikołaj
Korżel Mateusz Jan
MAI#12
Moscow Aviation Institute (National Research University) Zaytsev Valentin Evgenyevich (тренер)
Belousov Stepan Leonidovich
Zhuravlev Andrey Andreevich
Safronov Alexey Andreevich
MAI#7
Moscow Aviation Institute (National Research University) Zaytsev Valentin Evgenyevich (тренер)
Dmitrieva Svetlana Mikhajlovna
Medvedev Alexey Andreevich
Ter-Grigoryan Levon Armenovich
Gliwice Team
Silesian University of Technology Suszczanska Nina Fiodorovna (тренер)
Sulski Marcin Krzysztof
Macura Łukasz Łukasz
Łopuszanski Lukasz Tadeusz
Crazy Programmers from Poland
Silesian University of Technology Suszczanska Nina Fiodorovna (тренер)
Ziemek Szymon Aleksander
Babioch Adrian Krystian
Herb Lukasz Krystian
Binary Team
Международный Соломонов Университет Rassokhin Sergei Vladimirovich (тренер)
Zapevalov Eugene Sergeevich
Kazeka Dmitry Vladimirovich
FCIT #2
Ternopil National Economic University Pigovsky Yuriy Romanovych (тренер)
Vynnychuk Andriy Romanovych
Shkliarenko Dmytro Olegovych
Pavliv Andriy Evgeniyovych
AMK Team
Международный Соломонов Университет Rassokhin Sergei Vladimirovich (тренер)
Agryzko Maxim Vitaljevich
Mamchur Markel Sergeevich
Kim Konstantin Urievich
Runtime Error
Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" Lisovichenko Oleg Ivanovich (тренер)
Rezunov Alexander Sergiyovych
Kiriienko Evgen Ivanovich
Slyusarchuk Roman Viktorovych
IASA-1
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Korduban Dmytro Oleksandrovych (тренер)
Sliusarenko Oleksii Oleksandrovych
Kostieiev Ievgen Ievgenovych
Kolesnyk Andriy Viktorovych
BSUIR #1
Belarus State University of Informatics and Radioelectronics Leschov Alexey Yevgenievich (тренер)
Ropan Alexey Vitalievich
Brukau Ihar Serheevich
Berezhnov Daniil Yauhenavich
IASA-2
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Korduban Dmytro Oleksandrovych (тренер)
Mohylnyi Serhiy Serhiyovych
Melnyk Volodymyr Volodymyrovych
RGB
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Litvinov Dmitriy Nikolaevich (тренер)
Nad' Olga Arturovna
Stebaev Dmitriy Igorevich
fghh fghh fghh
NUWM
National University of Water Management and Nature Resources Use Zhukovskyy Viktor Volodymyrovich (тренер)
Sakharuk Maksym Anatoliyovich
Onishchuk Andrew Volodimirovich
Kushnir Igor Oleksandrovich
VNTU [IOTeam]
Vinnytsia National Technical University Mesyura Volodymyr Ivanovych (тренер)
Morfiyanets Oleg Oleksiyovich
Granik Mykhailo Oleksandrovich
Matheychuk Maxim Sergiyovich
VNTU [wRabbits]
Vinnytsia National Technical University Mesyura Volodymyr Ivanovych (тренер)
Nevidomyi Vitalii Petrovich
Stakh Oleksii Sergiyovich
Kashubin Sergii Gennadiyovych
SCS
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Zorin Yury Mikhailovich (тренер)
Petrouk Igor Victorovich
Vasilyeva Irine Vladimirovna
Mentey Denis Anatoliyevich
ISZZI
Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Kylikov Vasilii Mihailovich (тренер)
Kravchuk Vitaly Vladimirovich
Dushkevich Sergii Ivanovich
Misko Vitaliy Nikolayevich
SSU Team:OnFire
Sumy State University Petrov Sergey Aleksondrovich (тренер)
Marchenko Igor Oleksandrovich
Pidkuiko Anton Andreevich
Rudenko Roman Oleksandrovich

- Команда Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Команда Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом