Перелік команд

- Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом

Команда Навчальний заклад Учасники команди Статус
Qwerty
Murmansk State Technical University Возженников Андрей Петрович (тренер)
Вольф Вячеслав Юрьевич
Безуглый Валерий Алексеевич
Запорожцев Иван Федорович
Link
Silesian University of Technology Marszałek Zbigniew Franciszek (тренер)
Sporysz Przemysław Waldemar
Zarzecki Dominik Piotr
Jęda Łukasz Tomasz
Akai
(поза конкурсом)
Таврический национальный университет им. В.И. Вернадского Козлов Александр Иванович (тренер)
Мангилёв Александр Юрьевич
Миланин Александр Альбертович
Винц Александр Борисович
Automatics
Московский государственный технический университет «Московский автомеханический институт» Popovkin Alexandr Viktorovich (тренер)
Фишер Денис Владимирович
Кудрин Антон Дмитриевич
Филоненко Александр Валерьевич
Format C:
Київський національний університет будівництва та архітектури Красовская Анна Валерьевна (тренер)
Деревянко Иван Владимирович
Васильев Александр Александрович
Климов Мар’ян Віталійович
IF
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Lyubchik Leonid Mikhailovych (тренер)
Джулгаков Дмитрий Витальевич
Бичурин Игорь Анатольевич
Лисичкин Владислав Валерьевич
MSUSB1
Sevastopol Branch of Moscow State University Мистряну Иван Леонидович (тренер)
Ходак Максим Олегович
Бурдаков Даниил Олегович
Чистякова Ксения Юрьевна
MSUSB2
Sevastopol Branch of Moscow State University Мистряну Иван Леонидович (тренер)
Пышнограев Ефим Юрьевич
Орехов Егор Геннадьевич
Попов Андрей Викторович
SSU Team 1
Sumy State University Petrov Sergey Aleksondrovich (тренер)
Дибров Борис Александрович
Мисник Андрей Николаевич
Руденко Александр Геннадиевич
SSU Team 2
Sumy State University Petrov Sergey Aleksondrovich (тренер)
Токан Алексей Олегович
Опара Александр Александрович
Третяк Андрей Александрович
KITOS
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Межерицький Сергій Геннадійович (тренер)
Соловей Александр Сергеевич
Горбоконь Андрей Михайлович
Демедецкий Алексей Олегович
Edit
National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Голубь Надежда Григорьевна (тренер)
Чечельницкий Андрей Валерьевич
Клещев Игорь Олегович
HardCode
Kharkiv National Radioelectronics University Вечур Александр Владимирович (тренер)
Шваченко Алексей Игоревич
Сергеенков Егор Александрович
KNURE_Team
Kharkiv National Radioelectronics University Вечур Александр Владимирович (тренер)
Кожевин Дмитрий Анатолиевич
Скорик Александр Анатольевич
Дрюк Александр Дмитриевич
Алгоритм-1
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Іванченко Геннадій Федорович (тренер)
Блінов Олексій Андрійович
Бех Марина Олексіївна
Іванова Надія Василіївна
Team-72
Sevastopol National Technical University Хоролич Владимир Николаевич (тренер)
Гриценко Иван Михайлович
Кузьменко Дмитрий Евгеньевич
Игнатьев Иван Игоревич
Stirlitz
Московский государственный технологический университет "Станкин" Исаев Сергей Александрович (тренер)
Михеев Николай Владимирович
Терлецкий Станислав Сергеевич
Чумовицкий Александр Александрович
NUFT
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Чупіль Олександр Ярославович
Александров Олександр Сергійович
Струзік Владислав Анатолійович
Алгоритм-2
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Іванченко Геннадій Федорович (тренер)
Оселедько Андрій Михайлович
Тарасенко Анастасія Андріївна
Ременюк Аліна Сергіївна
БПО61
Ufa State Petroleum Technological University Гиниятуллин Вахит Мансурович (тренер)
Насибуллин Руслан Рамазанович
Габитов Рустам Наилович
ChNU_APM
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича Дудницький Павло Миколайович (тренер)
Осипов Іван Олександрович
Рожко Іван Олександрович
Рудник Роман Петрович
Coffee'n'Code
Житомирський державний технологічний університет Данильченко Анна Васильович (тренер)
Громыко Юлий Александрович
Колодяжный Сергей Константинович
Есипенко Николай Сергеевич
DELPHIни-ЛНУ
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Довгаль Олександр Юрійович (тренер)
Боцян Володимир Володимирович
Козак Михайло Іванович
Демчук Іван Сергійович
NUNG
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу Bronovsky Igor Vasyl'ovych (тренер)
Бойчук Ярослав Васильович
Пашковський Богдан Васильович
Мандзій Андрій Іванович
Корабел
Admiral Makarov National University of Shipbuilding Беркунский Евгений Юрьевич (тренер)
Кузин Виталий Геннадиевич
Фахритдинов Денис Равильевич
BrainHack
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Жолткевич Григорий Николаевич (тренер)
Коростий Денис Владимирович
Звездин Станислав Сергеевич
БНТУ #1
Белорусский национальный технический университет Мазаник Константин Игоревич (тренер)
Гук Марк Эрнестович
Вяльцев Виталий Николаевич
Колпаков Денис Михайлович
БНТУ #2
Белорусский национальный технический университет Мазаник Константин Игоревич (тренер)
Фролов Олег Михайлович
Сергей Алексей Анатольевич
CUBE
Государственный университет информатики и искусственного интеллекта Nekrashevych Sergiy Petrovych (тренер)
Naukovych Grygory Andtiyouvych
Tchirka Dmytro Sergiyovych
Сборная школьников
Южно-Российский Государственный Технический Университет Куприянов Дмитрий Сергеевич (тренер)
Старостенко Валерия Александровна
Ирковская Виктория Эдуардовна
Повод Борис Юрьевич
DNU2
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Хижа Артем Александрович
Фурсенко Артем Сергеевич
Магас Алексей Сергеевич
ЮРГТУ
Южно-Российский Государственный Технический Университет Филиппенко Георгий Георгиевич (тренер)
Старостенко Марина Александровна
Чернышев Иван Владимирович
Бондаренко Андрей Борисович
DNU3
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Горбунов Александр Васильевич
Оробець Артем Ігорович
Двойнишников Максим Викторович
1024
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Назарчук Ірина Василівна (тренер)
Костєєв Євген Євгенович
Слюсаренко Олексій Олександрович
Колесник Андрій Вікторович
Hedgehogs
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Назарчук Ірина Василівна (тренер)
Полозов Олександр Євгенович
Могильний Сергій Сергійович
Мельник Володимир Володимирович
Deprecated
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Бондаренко Віталій Вікторович (тренер)
Сімоненко Владислав Євгенович
Різванов Роман Рафаелович
Максим Карета Станіславович
Izhevsk STU
Izhevsk State Technical University Кузяков Евгений Викторович (тренер)
Жуйков Богдан Леонидович
Гатин Руслан Музахитович
Бурлаков Никита Александрович
БПО62
Ufa State Petroleum Technological University Дружинская Елена Владимировна (тренер)
Носков Сергей Константинович
Талипов Вадим Робертович
Exploitless
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Бондаренко Віталій Вікторович (тренер)
Нейтер Даніїл Юлійович
Бачеріков Олександр Ігорович
Коротков Андрій Сергійович
Подол
Київський ліцей №100 "Поділ" Потиенко Валентина Александровна (тренер)
Свинаренко Дмитрий Анатольевич
Марковский Евгений Владиславович
Петриченко Илья Андреевич
FKN
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича Лазорик Василь Васильович (тренер)
Полиняк Олег Володимирович
Качуляк Віктор Васильович
Івасюк Олексій Васильович
VIP
Donetsk National University Парамонов Антон Иванович (тренер)
Суровский Алексей Эдуардович
Федоров Алексей Константинович
Ломонос Антон Геннадиевич
ONPU1
Odessa National Polytechnical University Кириленко Тимур Адгамович (тренер)
Сичов Евгений Александрович
Котовенко Дмитрий Борисович
Кисилёв Максим Юрьевич
Math.h
Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля Полупан Юлия Викторовна (тренер)
Порошенко Алексей Игоревич
Цапко Антон Васильевич
Гришин Андрей Владимирович
ELTE Larks
Eötvös Loránd University Borsi Zsolt Richard (тренер)
Szalkai Balázs
Nagy Gergely Gábor
Korándi Dániel József
FCIT
Ternopil National Economic University Манжула Володимир Іванович (тренер)
Сирник Андрій Олегович
Мельник Михайло Вікторович
Мачула Володимир Ярославович
KEP
Odessa National Polytechnical University Кириленко Тимур Адгамович (тренер)
Яценко Кирилл Владимирович
Охрименко Евгений Витальевич
Ильин Павел Александрович
Студень
Московский государственный университет печати Шурыгин Владимир Николаевич (тренер)
Елисеев Евгений Владимирович
Маликова Таисия Сергеевна
Криштун Роман Михайлович
TKS
Donetsk National Technical University Яремко Игорь Николаевич (тренер)
Мозоль Александр Валериевич
Бонебрюх Константин Константинович
Равилов Дамир Исмаилович
МАИ10
Moscow Aviation Institute (National Research University) Зайцев Валентин Евгеньевич (тренер)
Колесник Сергей Сергеевич
Кирилишин Алексей Валерьевич
Зернин Василий Игоревич
MathFac
Donetsk National University Nespirnyy Vitaliy Nikolaevich (тренер)
Хохлов Сергей Александрович
Эксауров Никита Михайлович
Длугоборский Ярослав Игоревич
МіФ
Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Власій Олег Дмитрович (тренер)
Плясун Андрій Володимирович
Савчук Павло Олегович
Цуцман Віталій Мирославович
МАИ9
Moscow Aviation Institute (National Research University) Зайцев Валентин Евгеньевич (тренер)
Чечеринда Семен Вячеславович
Аржников Анатолий Анатольевич
Талалай Никита Владимирович
MISIS-1
ФГАОУ ВПО “Национальный исследовательский технологический университет «МИСиС»” Соколов Валерий Владимирович (тренер)
Иванова Елена Игоревна
Кофман Валентин Олегович
Волков Алексей Геннадьевич
MISIS-2
ФГАОУ ВПО “Национальный исследовательский технологический университет «МИСиС»” Соколов Валерий Владимирович (тренер)
Анисимов Иван Сергеевич
Булатов Константин Булатович
Черников Владимир Витальевич
MSUCE
Московский государственный строительный университет Колесников Алексей Викторович (тренер)
Белых Александр Сергеевич
Негрозов Олег Александрович
Савенков Алексей Владимирович
DSTU
Don State Technical University Dolgov Vasily V. (тренер)
Ковалев Вячеслав Валерьевич
Акименко Вадим Геннадьевич
Прокопенко Александр Сергеевич
Градиент
Don State Technical University Шпигун Андрей Владимирович (тренер)
Митрин Борис Игоревич
Рябущенко Алиса Юрьевна
Мартынов Вадим Андреевич
BSUIR #4
Belarus State University of Informatics and Radioelectronics Leschov Alexey Yevgenievich (тренер)
Ропан Алексей Витальевич
Брюков Игорь Сергеевич
Левкевич Вероника Игоревна
PNTU Writers
Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University Кучеренко Андрій Валерійович (тренер)
Антощенко Виталий Владимирович
Лесик Євген Юрійович
ForesT
Національний лісотехнічний університет України Дендюк Михайло Володимирович (тренер)
Дель Ріо Альбречет Алєхандро Мігелевич
Купар Борис Іванович
Когут Тарас Петрович
ITStep
Компьютерная Академия "Шаг" Корсаков Кирилл Александрович (тренер)
Андрущенко Дмитрий Павлович
Сулицкий Ростислав Игоревич
Долгий Николай Владимирович
mirea-team1
Московский государственный институт радиотехники, электроники и автоматики (технический университет) Никифоров Максим Дмитриевич (тренер)
Парамонов Евгений Анатольевич
Станкевич Сергей Алексеевич
VNTU [wRabbits]
Vinnytsia National Technical University Месюра Володимир Іванович (тренер)
Невідомий Віталій Петрович
Стах Олексій Сергійович
Гранік Михайло Олександрович
BSU
Belarus State University Kotov Vladimir Mihailovich (тренер)
Удовиченко Роман Александрович
Писарчик Юрий Владимирович
SoftEng-TNTU
Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University Ясній Олег Петрович (тренер)
Брунець Юрій Романович
Вітрук Роман Вікторович
Орлов Богдан Олександрович
CompEng-TNTU
Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University Ясній Олег Петрович (тренер)
Кравець Олег Павлович
Мороз Ростислав Ігорович
Козицький Віталій Сергійович
CSFNAU
National aviation university Дишлевий Олексій Петрович (тренер)
Горохов Євген Миколайович
Курятник Олексій Валерійович
Старовий Сергій Миколайович
CSFNAU team 2
National aviation university Нечай Олександр Сергійович (тренер)
Перегончук Віталій Дмитрович
Талько Антон Болеславович
Бакуменко Євген Григорович
Epsilon
Ужгородський національний університет Млавець Юрій Юрійович (тренер)
Кочан Золтан Петрович
Соколович Іван Володимирович
Копинець В'ячеслав Василоьвич
MPFC
Севастопольський національний університет ядерної енергії і промисловості Михнев Сергей Сергеевич (тренер)
Пешкуров Роман Олегович
Пугач Виталий Иванович
Скороход Максим Юрьевич
Deduction
Черкаський державний технологічний університет Дробот Ірина Володимирівна (тренер)
Тарасенко Віталій Петрович
Мигаленко Михайло Іванович
Нестеренко Дмитро Юрійович
EVEREST
Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka Чепрасова Тетяна Іванівна (тренер)
Герасимчук Назар Олегович
Скороход Олександр Сергійович
Карпевич Олександр Юрійович
RTU-2010
Riga Technical University Nazaruks Vladislavs Ivana d. (тренер)
Gorbiks Oļegs Sergeja d.
Gusarovs Konstantīns Aleksandra d.
Umanovskis Daniels Aleksandrovičs
?: (Elvis)
Миколаївський державний університет імені В.О.Сухомлинського Тихонова Тетяна Валентинівна (тренер)
Барбул Дмитрий Сергеевич
Филатов Евгений Сергеевич
Бабанков Максим Алексеевич
JMP $
Odessa State Environmental University Bojtsova Irina Arkad'evna (тренер)
Титов Александр Альбертович
Соколов Владимир Борисович
Калинич Андрей Александрович
МИЭМ-ЗАРЯ
Московский государственный институт электроники и математики (ТУ) Панфилов Петр Борисович (тренер)
Лисин Сергей Николаевич
Жегуня Сергей Георгиевич
Евтюшкин Дмитрий Геннадьевич
Технари
Дагестанский государственный технический университет Адельшинов Эльдар Рамильевич (тренер)
Курамагомедов Шамиль Саадулаевич
Мирзаев Гусен Гасанович
Гаджиев Камиль Курбанович
Garbage Collectors
Poznan University of Technology Gawron Piotr Marcin (тренер)
Kuszczak Adam
Krakowiak Łukasz
Baumgart Konrad
Shift
Національний університет біоресурсів і природокористування України Голуб Белла Львівна (тренер)
Константінова Наталія Павлівна
Ковтун Павло Володимирович
Німець Олександр Вікторович
NULP-PRIME
National University "Lvivska Politekhnika" Semchyshyn Yuriy Bohdanovych (тренер)
Лобур Марян Михайлович
Медвідь Андрій Ярославович
Тиханський Сергій Михайлович
VALINOR
National University "Lvivska Politekhnika" Boychuk Petro Volodymyrovych (тренер)
Beznosyuk Artur Olehovych
Danylo Nazar Ihorovych
Melnyk Oleksandr Oleksandrovych
PAG
Київський національний торговельно-економічний університет Краснощок Віктор Миколайович (тренер)
Мусійчук Євген Іванович
Небога Катерина Олександрівна
Поліщук Денис Олегович
SoftTech
Національний університет біоресурсів і природокористування України Голуб Белла Львівна (тренер)
Каландирець Владислав Анатолійович
Берник Богдан Орестрович
Tbilisi SU
I.Javakhishvili Tbilisi State University Zarkua Teodore Jason (тренер)
Lutsenko Andrey Andrey
Gabisonia Nikoloz George
Lekveishvili Giorgi David
mirea-team2
Московский государственный институт радиотехники, электроники и автоматики (технический университет) Рогов Алексей Викторович
Карякин Дмитрий Вячеславович
Никифоров Максим Дмитриевич (тренер)

- Команда Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Команда Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом