Перелік команд

- Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом

Команда Навчальний заклад Учасники команди Статус
Link
Silesian Technical University Marszalek Zbigniew Franciszek (тренер)
Jęda Łukasz Tomasz
Janowski Kamil Grzegorz
Sporysz Przemysław Waldemar
EVEREST
Volyn National University named in honour of Lesya Ukrayinka Чепрасова Тетяна Іванівна (тренер)
Дегтярук Дмитро Леонідович
Голодюк Дмитро Андрійович
Герасимчук Назар Олегович
Edit
National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Голубь Надежда Григорьевна (тренер)
Завгородний Евгений Юрьевич
Сыромятников Артем Владимирович
Соколов Никита Сергеевич
BMO
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича Дудницький Павло Миколайович (тренер)
Бірєв Андрій Георгійович
Марку Олександра Володимирівна
Осипов Іван Олександрович
Физтех-1
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Скакун Сергей Васильевич (тренер)
Огнев Павел Игоревич
Трофимович Сергей Валерьевич
Карбачевский Алексей Ильич
SSU Team
Sumy State University Petrov Sergey Aleksandrovich (тренер)
Dibrov Boris Aleksandrovich
Руденко Александр Геннадиевич
Мисник Андрей Николаевич
Eternals
National University "Lvivska Politekhnika" Zasoba Yevhen Olexandrovych (тренер)
Тиханський Сергій Михайлович
Голобородько Михайло Миколайович
Гайдін Віктор Анатолійович
Фізтех-2
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Жданова Ирина Валериевна (тренер)
Семенов Олександр Віталійович
Гусач Віталій Юрійович
Новохацький Олексій Григорович
VIP
Donetsk National University Paramonov Anton Ivanovich (тренер)
Lomonos Anton Gennadievich
Surovskiy Alexey Eduardovich
Network
Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля Полупан Юлия Викторовна (тренер)
Филиппов Сергей Николаевич
Алексеев Дмитрий Владимирович
Потапов Владислав Игоревич
DDragons
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Бондаренко Віталій Вікторович (тренер)
Райчук Антон Володимирович
Знов'як Юрій Володимирович
Різванов Роман Рафаелович
V:V:V
Donetsk National Technical University Шилинговский Николай Дмитриевич (тренер)
Шахов Дмитрий Сергеевич
Кнерцер Денис Александрович
Чирков Алексей Юрьевич
TNEU
Ternopil National Economic University Горішний Олег Володимирович (тренер)
Мельник Михайло Вікторович
Сирник Андрій Олегович
Гаврилюк Андрій Олександрович
MSU SB
Sevastopol Branch of Moscow State University Mistreanu Ivan Leonidovich (тренер)
Khodak Maxim Olegovich
Burdakov Daniel Olegivoch
Base
Кіровоградський національний технічний університет Доренський Олександр Павлович (тренер)
Загорський Роман Миколайович
Босенко Сергій Юрійович
Цвєтков Євгеній Васильович
Aleser
National aviation university Нечай Александр Сергеевич (тренер)
Дудник Валентин Владимирович
Ткаченко Александр Сергеевич
Старовой Сергей Николаевич
FKN
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича Лазорик Василь Васильович (тренер)
Полиняк Олег Володимирович
Качуляк Віктор Васильович
Новіков Андрій Олександрович
DONTeam
Donetsk National Technical University Арутунян Арсен Рафаелович (тренер)
Карпунов Геннадий Александрович
Бондалетов Александр Юрьевич
Галиакберов Рафаэль Анварович
Pointless
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Бондаренко Віталій Вікторович (тренер)
Нейтер Даниил Юлиевич
Гриненко Андрей Андреевич
Симоненко Владислав Евгениевич
DNU2
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Хижа Александр Леонидович (тренер)
Бовкун Олександр Сергійович
Поляков Алексей Игоревич
Михалев Алексей Александрович
ITStep_Kiev
Компьютерная Академия "ШАГ" Киев Шеремет Роман Степанович (тренер)
Щерба Сергей Владимирович
Чередниченко Андрей Анатолиевич
Хлыбов Сергей Павлович
coolB's
Севастопольський національний університет ядерної енергії і промисловості Мирошниченко Элеонора Владимировна (тренер)
Чувпенюк Евгений Сергеевич
Константинов Антон Сергеевич
Руденок Илья Сергеевич
CUBE
Государственный университет информатики и искусственного интеллекта Некрашевич Сергей Петрович (тренер)
Лащенко Андрей Владимирович
Лебедев Алексей Юрьевич
Наукович Григорий Андреевич
IF
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Галуза Алексей Анатолиевич (тренер)
Джулгаков Дмитрий Витальевич
Бондарев Даниил Геннадьевич
NULP-Prime
National University "Lvivska Politekhnika" Zasoba Yevhen Olexandrovych (тренер)
Lobur Maryan Mykhaylovych
Medvid Andriy Yaroslavovych
Melnyk Olexandr Olexandrovych
StavSU #1
Stavropol State University Бондаренко Елена Александровна (тренер)
Топорков Кирилл Игоревич
Минин Владимир Андреевич
Куликов Сергей Вячеславович
StavSU #2
Stavropol State University Бондаренко Елена Александровна (тренер)
Бондаренко Дмитрий Александрович
Касимов Роман Ибрагимович
Клименко Владислав Вячеславович
Интериоритет
Московский государственный университет печати Арсентьев Дмитрий Андреевич (тренер)
Бочаров Павел Сергеевич
Воронин Никита Павлович
Иванов Александр Дмитриевич
BSU
Belarus State University Котов Владимир Михайлович (тренер)
Пронин Филипп Валерьевич
Иржавский Павел Александрович
Толстиков Алексей Александрович
КТС++
Berdyansk State Pedagogical University Генов-Стешенко Олексій Вікторович (тренер)
Мартинов Олег Володимирович
Фесенко Олександр Володимирович
Лопарєв Роман Олегович
Coffee'n'Code
Житомирський державний технологічний університет Власенко Олег Васильевич (тренер)
Громыко Юлий Александрович
Матущенко Сергей Сергеевич
Колодяжный Сергей Константинович
БНТУ
Белорусский национальный технический университет Мазаник Константин Игоревич (тренер)
Гук Марк Эрнестович
Вяльцев Виталий Николаевич
Чепиков Денис Сергеевич
ffh
Брестский государственный технический университет Лысюк Андрей Николаевич (тренер)
Демин Владимир Владимирович
Никонович Валентин Борисович
Мисюк Сергей Леонидович
КІТОС
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Межерицький Сергій Геннадійович (тренер)
Соловей Олександр Сергійович
Горбоконь Андрій Михайлович
Курлян Валентин Григорович
3D
Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ Чернов Володимир Макарович (тренер)
Цугуй Руслан Георгійович
Улько Дмитро Сергійович
Боревич Уляна Анатоліївна
ONPU->Team[1]
Odessa National Polytechnical University Переверзєв Володимир Олександрович (тренер)
Yatsenko Kirill Vladimirovich
Nikonov Ernest Oleksandrovich
Kotovenko Dmitriy Borisovich
FLASH
Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ Чернов Володимир Макарович (тренер)
Боднарюк Максим Павлович
Ротар Василь Володимирович
Ковчук Павло Васильович
Young Team
Kharkiv National Radioelectronics University Вечур Александр Владимирович (тренер)
Шваченко Алексей Игоревич
Кожевин Дмитрий Анатольевич
ONPU->Team[2]
Odessa National Polytechnical University Переверзєв Володимир Олександрович (тренер)
Sichov Evgeniy Аleksandrovich
Levenets Kirilo Anatoliyovich
Кисилёв Максим Юрьевич
BSUIR #1
Belarus State University of Informatics and Radioelectronics Leschov Alexey Yeugenievich (тренер)
Jlobich Andrey Vitalievich
Ropan Alexey Vitalievich
Vorobjev Alexander Andreevich
MathFac
Donetsk National University Неспирный Виталий Николаевич (тренер)
Кусков Иван Вячеславович
Эксауров Никита Михайлович
Хохлов Сергей Александрович
KhNURE Team
Kharkiv National Radioelectronics University Вечур Александр Владимирович (тренер)
Скорик Александр Анатольевич
Дрюк Александр Дмитриевич
SSU 2
Sumy State University Petrov Sergey Aleksandrovich (тренер)
Третьяк Андрей Александрович
Токан Алексей Олегович
Опара Александр Александрович
mirea-team1
Московский государственный институт радиотехники, электроники и автоматики (технический университет) Халчаев Тимур Султанович (тренер)
Станкевич Сергей Алексеевич
Парамонов Евгений Анатольевич
NUNG IF
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу Бойчук Ярослав Васильович
Мандзій Андрій Іванович
Броновський Ігор Васильович (тренер)
Юрчук Андрій Миронович
Algol
Севастопольський національний університет ядерної енергії і промисловості Кравченко Полина Сергеевна (тренер)
Панкеев Глеб Владимирович
Чужикова Ольга Дмитриевна
Ставертий Александр Петрович
ITStepTwo_Kiev
Компьютерная Академия "ШАГ" Киев Ганзенко Леонид Николаевич (тренер)
Найдёнов Иван Михайлович
Калашник Валерий Юрьевич
Хуторный Вадим Михайлович
Поділ
Київський ліцей №100 "Поділ" Потієнко Валентина Олександрівна (тренер)
Свинаренко Дмитро Анатолійович
Шеремет Євгеній Юрійович
Ярощук Артем Леонідович
LNU United
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Білецький Василь Миколайович (тренер)
Накрийко Андрій Володимирович
Євчинець Ігор Петрович
Кушнір Павло Вікторович
mirea-team2
Московский государственный институт радиотехники, электроники и автоматики (технический университет) Халчаев Тимур Султанович (тренер)
Никифоров Максим Дмитриевич
Карякин Дмитрий Вячеславович
VNTU [Wrabbits]
Vinnytsia National Technical University Mesyura Volodymyr Ivanovych (тренер)
Nevidomy Vitaliy Petrovych
Stakh Oleksii Sergijovych
Schepanovskyy Konstantin Valentinovich
Бриз
Sevastopol National Technical University Тертычный Анатолий Иванович (тренер)
Гриценко Иван Михайлович
Липко Иван Юрьевич
Аметов Эльнур Сабриевич
IASA-1
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Назарчук Ирина Васильевна (тренер)
Кордубан Дмитрий Александрович
Касицкий Алексей Викторович
Слюсаренко Алексей Александрович
TNU-2
Таврический национальный университет им. В.И. Вернадского Козлов Александр Иванович (тренер)
Миланин Александр Альбертович
Мангилев Александр Юрьевич
Винц Александр Борисович
ComboBox
Національний аграрний університет Голуб Белла Львівна (тренер)
Рябченко Олексій Олексійович
Вознюк Олександр Миколайович
Пенцак Тетяна Олегівна
IASA-2
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Назарчук Ирина Васильевна (тренер)
Костеев Евгений Евгеньевич
Колесник Андрей Викторович
Могильный Сергей Сергеевич
USUCE
Украинский государственный химико-технологический университет Бразинская Светлана Викторовна (тренер)
Мозолев Владимир Леонидович
Данилов Кирилл Игоревич
Кондаков Дмитрий Сергеевич
Алгоритм-1
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Іванченко Геннадій Федорович (тренер)
Сіньковський Павло Ярославович
Скицько Федір Васильович
Гусар Ірина Володимирівна
Random
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького Порубльов Ілля Миколайович (тренер)
Черненко Роман Вячеславович
Регент Костянтин Валерійович
Лукін Олексій Валерійович
KNUCA
Київський національний університет будівництва та архітектури Красовская Анна Валерьевна (тренер)
Деревянко Иван Владимирович
Васильев Александр Александрович
Петрушенко Максим Сергеевич
FoResT
Національний лісотехнічний університет України Дендюк Михайло Володимерович (тренер)
Стельмах Роман Петрович
Задорожний Василь Романович
Дель Ріо Альбречет Алєхандро Мігелевич
Rock Steady Crew
Магнитогорский государственный технический университет Вайс Сергей Александрович (тренер)
Дятлов Дмитрий Сергеевич
Лобанов Иван Сергеевич
Сергеев Глеб Сергеевич
ASU1
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Жураковская Оксана Сергеевна (тренер)
Слюсарчук Роман Викторович
Шевченко Константин Юрьевич
ASU2
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Жураковская Оксана Сергеевна (тренер)
Ущаповский Влaдимир Павлович
Ткачук Дмитрий Витальевич
Петренко Сергей Николаевич
ASU3
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Жураковская Оксана Сергеевна (тренер)
Кануников Денис Сергеевич
Мирошниченко Алексей Игоревич
Чемерис Андрей Михайлович
void
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Лисовиченко Олег Иванович (тренер)
Дзинько Ростислав Игоревич
Коваьчук Дмитрий Петрович
Котлярский Александр Александрович
КДБ
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Жеребко Валерий Анатолиевич (тренер)
Оконский Илья Вячеславович
Перов Борис Геннадиевич
Антонов Артем Валериевич
Алгоритм-2
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Іванченко Геннадій Федорович (тренер)
Іванова Надія Василівна
Орленко Костянтин Олександрович
Оселедько Андрій Михайлович
Hello World
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Стіренко Сергій Григорович (тренер)
Поліщук Олег Вікторович
Коханевич Ігор Володимирович
Тригуб Богдан Вікторович
MAI#6
Moscow aviation institute (state technical univercity) Zaytsev Valentin Evgen'evich (тренер)
Makarov Nikita Konstantinovich
Shashin Fedor Sergeevich
Shtykov Yury Sergeevich
MAI#3
Moscow aviation institute (state technical univercity) Zaytsev Valentin Evgen'evich (тренер)
Velitsky Alexander Vladlenovich
Dubova Irina Vladimirovna
Fedotov Alexander Andreevich
ЧДТУTeam
Черкаський державний технологічний університет Заспа Григорій Олександрович (тренер)
Долецький Костянтин Юрійович
Ситник Антон Олександрович
Лук'яненко Андрій Валерійович
Tbilisi SU 1
I.Javakhishvili Tbilisi State University Zarkua Teodore Jason (тренер)
Lekveishvili Giorgi Davit
Bogdanov Eldar Faikovich
Могилянка
Чорноморський державний університет ім. Петра Могили Кошевий Віталій Володимирович (тренер)
Клюс Сергій Сергійович
Марков Вадим Сергійович
Білявський Євген Юрійович
Tbilisi SU 2
I.Javakhishvili Tbilisi State University Zarkua Teodore Jason (тренер)
Saghinadze Giorgi Ivane
Mamageishvili Akaki Giorgi
Rid of Logic
Transcarpathian State University Опейда Андрей Владимирович (тренер)
Микуланинець Олександр Васильович
Бубряк Андрій Андрійович
Пацкун Іван Васильович
SCS
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Сапсай Тетяна Григоровна (тренер)
Петрук Ігор Вікторович
Ментєй Денис Анатолійович
Васильєва Ірина Володимирівна
ZNU
Запорожский национальный университет Кеберле Наталья Геннадьевна (тренер)
Лапин Сергей Николаевич
Бакланов Антон Юрьевич
Борю Юрий Сергеевич
MIPT Refine
ГОУ ВПО "Московский физико-технический институт (государственный университет)" Подлесных Дмитрий Артурович (тренер)
Власов Андрей Юрьевич
Гимадеев Ренат Айратович
Шишкин Павел Алексеевич
ПМА 4
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Сирота Сергій Вікторович (тренер)
Гаврилов Сергій Володимирович
Кудрицький Станіслав Сергійович
Гурт Євгеній Вікторович
F.A.R.T
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Амонс А А (тренер)
Антонов Максим Сергеевич
Волошин Артем Владимирович
Таран Алексей Геннадиевич
ULIM
Universitatea Libera Internationala din Moldova Paduraru Serghei Gherasim (тренер)
Trifan Stanislav Ivan
Buzu Vladimir Fiodor
Nagailic Sergiu Ion

- Команда Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Команда Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом