Перелік команд

- Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом

Команда Навчальний заклад Учасники команди Статус
DSTU_Strike
Dniprovsk State Technical University Nadrygaylo Tatyana Zhumabaevna (тренер)
Boris Bohdana Andreevna
Novytskyi Yevhen Olehovych
Kravets Mykhailo Yuriyovych
GeekTeam
Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Kulikov Vasiliy Mikhailovich (тренер)
Kulykivskyi Ihor Myhailovych
Humeniuk Nazar Alexeyevich
Horniychyk Ivan Viktorovich
hzu_GG
Huizhou University Li Liu (тренер)
NosovArt
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Baklan Igor Vsevolodovych (тренер)
Bilochub Mykola Mykhailovych
Dziuba Vlad Volodymyrovych
Nosov Kostiantyn Serhiiovych
DSTU_Prime
Dniprovsk State Technical University Nadrygaylo Tatyana Zhumabaevna (тренер)
Kharchenko Yelena Sergeevna
Bazhan Yaroslav Vyacheslavovich
Marin Nikita Valentinovich
Saboters
National University "Lvivska Politekhnika" Khudoba Bohdan Petrovych (тренер)
Shakhovska Khrystyna Romanivna
Khudoba Bohdan Petrovych
Agoritm
Tallinn University Of Technology Luberg Ago (тренер)
Mere Karl-Andero
Kossas Tanel
Karniol Charlie
flame
(поза конкурсом)
National University "Lvivska Politekhnika" Vovk Olena Borysivna (тренер)
Veselivskyy Nazar Yuriyovych
Lys Stepan Yuriyovych
Fedorov Maksym Olesovych
Duhi
(поза конкурсом)
National University "Lvivska Politekhnika" Vovk Olena Borysivna (тренер)
Gromovyi Dmytro Maxymovych
Voznichka Sviatoslav Olegovich
Hrytsyshyn Viktor Yaroslavovych
fish
National University "Lvivska Politekhnika" Vovk Olena Borysivna (тренер)
NULP_Disciples
National University "Lvivska Politekhnika" Tsymbal Yurii Viktorovych (тренер)
Gultaichuk Roman Dmytrovych
Tropets Maksym Volodymyrovych
Voloshyn Ivan Ivanovich
Top Secret_2017
Institute of Special Communication and Information Security, NTUU “KPI” Kuchinska Nataliia Viktorivna (тренер)
Kudlenok Bogdan Volodymyrovich
Efremov Alexander Mikolayovich
Goroholsky Alexander Sergeevich
iids17_3
(поза конкурсом)
Институт информационно-диагностических систем Piskunov Oleksiy Germanovitch (тренер)
Vorontsov Vitaliy Ihorovich
Poluianov Viktor Vadymovych
Storchak Maksym Evgeniyovych
Tream deam
Tallinn University Of Technology Luberg Ago (тренер)
Düüna Siim
Pung Britta
Rebase Ragnar
NULP_Nerdasaurus
National University "Lvivska Politekhnika" Marusenkova Tetyana Anatoliyivna (тренер)
Peleshko Sviatoslav Ivanovych
Vovryn Kateryna Yaroslavivna
Butsa Yurii Stepanovych
SuperCustom
University of customs affairs and finance Kabak Leonid Vital (тренер)
Kropivnaya Julia Eduardovna
Babenko Sofia Alexandrovna
Maksimchuk Sergii Oleksiyovich
Encryptors_KUBG
Borys Grinchenko Kyiv University Yaskevych Vladyslav Oleksandrovych (тренер)
Kravchenko Alexandr Vladimirovich
Chernenko Roman Mykolaevich
Kornya Pavlo Vitaliyovych
ONU_Rabid_Pandas
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Antonenko Alexander Sergeevich (тренер)
Vustianiuk Igor Dmytrievich
Naumova Elena Alexandrovna
Kartashov Denis Gennadievich
NUS_Long
Admiral Makarov National University of Shipbuilding Berkunsky Eugeny Yurievich (тренер)
Berkunskyi Oleksii Yevhenovich
Rudchenko Andrii Oleksandrovich
Raevsky Oleksandr Oleksandrovich
NUS_DDOSers
Admiral Makarov National University of Shipbuilding Berkunsky Eugeny Yurievich (тренер)
Korol Valerii Kostyantynovych
Amelicheva Anna Viktorivna
Bagrij Margarita Yuriivna
iids17_2
Институт информационно-диагностических систем Piskunov Oleksiy Germanovitch (тренер)
Kovalchuk Taras Ihorovich
His Dmytro Ihorovich
Belyanskaya Lolita Valentinovna
NTUU_KPI_Hindenburg
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasykivna (тренер)
Mykhaylovskyy Volodymyr Vitaliyovich
Melentyeva Ada Denysivna
Shulikov Arsenii Vitalijovych
IDK
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasykivna (тренер)
Zadokhin Dmytro Volodymyrovich
Marchuk Roman Vasyliovich
Lichenko Sergiy Sergiyovych
Challenge Accepted
(поза конкурсом)
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasykivna (тренер)
Gerasimenko Artem Pavlovich
Levochko Vladyslav Sergiyovych
Bondar Roman Mykolaiovych
IIDS17_1
Институт информационно-диагностических систем Piskunov Oleksiy Germanovitch (тренер)
Pasichnyk Maksym Andriyovych
Salov Artur Alexandrovich
Grinchenko Constantine Mykolayovich
KISIT_DEV
Коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ Sylantyev Sergiy Oleksyovich (тренер)
Shesterikov Igor Alexandrovich
Shesterikov Vadim Alexandrovich
Gamayunov Nikita Dmitrovich
Donetsk_NU_Fearless
Донецкий национальный университет им. Васыля Стуса Paramonov Anton Ivanovich (тренер)
Isaienkov Yaroslav Alexandrovich
Batsinko Maksim Igorovich
Katsan Misha Romanovich
Zoom
Державний університет телекомунікацій Yaskevych Vladyslav Oleksandrovych (тренер)
Tymkiv Volodymyr Ruslanovych
Sklyarenko Vladyslav Igorevich
Ursol Tamara Sergeivna
Surgeons
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Kabalyants Petr Stepanovich (тренер)
Smirnov Denys Olegovich
Kofman Philipp Olegovich
Nikolaiev Oleh Romanovich
ONAFT_C++In14days
Odessa national academy of food technologies Antonova Alfiya Raisovna (тренер)
Dykov Oleksii Sergeevich
Bartkova Svetlana Aleksangrovna
Shanovskiy Bohgdan Evgenyevich
Out of Bounds
Державний університет телекомунікацій Yaskevych Vladyslav Oleksandrovych (тренер)
Gedirli Mikael Mamedovich
Maksymov Yevhenii Sergeevich
Polianskiy Ilia Oleksandrovich
Society
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Lyubchyk Leonid Mychailovych (тренер)
Cherevko Andrii Volodimirovich
Babenko Mykhailo Pavlovich
Mats Vladyslav Igorovich
Blase
National Technnical University "Kharkiv Polytechnical Institute" Lyubchyk Leonid Mychailovych (тренер)
Mikityanskiy Maxim Anatolyevich
Stepanova Maria Vyacheslavovna
Bakunov Nikita Nikolaevich
NTUU_KPI_Alligators
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Nazarchuk Iryna Vasykivna (тренер)
Kleshch Kirill Olegovich
Yakovchuk Oleg Kostyantynovich
Kasyanchuk Igor Vyacheslavovich
BLS
Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" Tkach Volodymyr Mykolayovych (тренер)
Rozhko Bogdan Sergio
Kovalchuk Oleksiy Serhiyovych
Madyak Sergey Petrovich
ZNTU_ToAcme
Zaporizhzhya National Technical University Myronova Natalia Alekseyevna (тренер)
Khokhlova Varvara Sergeevna
Shinkaryov Andrey Alekseyevich
Palash Oleg Olegovich
Universe
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Golovchenko Maxim Mikolayovich (тренер)
Bulatov Dmytro Egorovich
Zarichkovyi Alexander Anatolievich
Volkov Illya Andriyovuch
CodeUp
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Golovchenko Maxim Mikolayovich (тренер)
Sakhniuk Anton Yurievich
Myronyuk Anton Ivanovych
Shkurpelo Alexander Sergeevych
Kernel Panic
Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця Shcherbakov Oleksandr Vsevolodovich (тренер)
Kasperovich Yaroslav Leonidovich
Nemchenko Anna Volodymyrivna
Basova Kateryna Oleksandrivna
KISIT_WASDER
Коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ Sylantyev Sergiy Oleksyovich (тренер)
Fedorov Bohdan Kirilovich
Chancev Kirill Sergiyovich
Varchenko Vladislav Vasylovych
ELTE FI
Eötvös Loránd University Illés Zoltán Gábor (тренер)
Andó Bence Gyula
Kruppai Gábor -
Mészáros Áron Attila
0xDEADBEEF
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Lisovychenko Oleh Ivanovich (тренер)
Cherednichenko Olexandr Olexandrovich
Rizhiy Andriy Ruslanovich
Mesecha Serhii Andriyovich
Language_Triangle
(поза конкурсом)
Vinnytsia National Technical University Voitko Victoria Volodymyrivna (тренер)
Kostyuk Kostyantyn Andriiovych
Ivanov Roman Andriiovych
Kuznetsov Leonid Hennadiiovych
TNTU_TNT
Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University Petryk Oksana Yulianivna (тренер)
Pryveda Oksana Volodymyrivna
Borivets Bohdan Yaroslavovych
Zashko Bohdan Olehovych
ONPU_Compote
Odessa National Polytechnical University Ruvinskaya Victoria Michailovna (тренер)
Molchanov Maxim Nikolaevich
Filishtinskaya Tatyana Nikolayevna
Sadovyi Dmytro Volodymyrovych
ONPU_LightScribe
Odessa National Polytechnical University Ruvinskaya Victoria Michailovna (тренер)
Misko Dmitriy Andreevich
Timkov Yuriy Yurievich
Solonenko Bogdan Valentinovich
ONPU_GreenDay
(поза конкурсом)
Odessa National Polytechnical University Ruvinskaya Victoria Michailovna (тренер)
Devyatkov Vladislav Volodimirovich
Yarmolenko Andii Sergeevich
Mateichuck Roman Oleksandrovich
#timeless
Національний аграрний університет Golub Bella Lvivna (тренер)
Trokhymenko Viktor Y.
Mazurenko Daniil A.
Yaremenko Mukola Mukolayevich
UPJS 2017
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach Krivos-Bellus Rastislav (тренер)
Szepesiová Patrícia
Babčanská Mária
Szabari Dávid
AllSubmissionsMatter
Vilnius University Tumasonis Vladas (тренер)
Klimavičius Justas
Jadenkus Domantas
Strimaitis Vytautas
Dummy
Vilnius University Tumasonis Vladas (тренер)
LastChance
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Volokyta Artem Mykolayovych (тренер)
Tsushko Rusaln Gennadievich
Sagach Yaroslav Igorovich
Shrol Andrii Yurjevich
KTU#1
Kaunas University of Technology Lukoševičius Mantas (тренер)
Legačinskas Aleksas
Janušonis Gvidas
Uselis Arnas
ZNTU_Crutch_Stackers
Zaporizhzhya National Technical University Nelasa Ganna Viktorivna (тренер)
HRYTSEV VLADYSLAV IGOREVICH
VOITIKH MAKSYM IGOREVICH
Brusenskiy Vladislav Romanovich
ZNTU_Crutch_Stackers
Zaporizhzhya National Technical University Nelasa Ganna Viktorivna (тренер)
LNU Algotesters
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Herasymiv Vitalii Ihorovych (тренер)
Makar Andrii Romanovych
Chaika Taras Bohdanovych
Pylyp Mykhaylo Васильович
LNU Undead
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Herasymiv Vitalii Ihorovych (тренер)
Zhuk Oleg-Andriy Stepanovych
Mochernyik Danylo Vladyslavovych
Yarema Yulian Andriiovych
KERNEL_PANIC
Kharkiv National University named after V.N.Karazin Kabalyants Petr Stepanovich (тренер)
Skurikhin Roman Vladimirovich
Popova Elizabeth Olegivna
KhNURE_LLUN
(поза конкурсом)
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Logvin Andrey Yurievich
Nazarenko Dmytro Serhiyovych
Yevchenko Bohdan Olegovich
Vertex Cover
University of Tartu Oliver-Matis Lill (тренер)
Unt Andres
KhNURE_Energy
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Vallas Oleg Stanislavovych
Shanin Andrey Aleksandrovich
Aslandukov Matvey Nikolaevich
KNURE_T-Sigma
(поза конкурсом)
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Kazakova Anna Dmitrievna
Repin Denis Olegovich
Serhiienko Vladyslav _
KhNURE_KG
(поза конкурсом)
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Yarovoy Nikita Vladimirovich
Batuchenko Vitalii Adreyvich
VNTU_TreeS
Vinnytsia National Technical University Voitko Victoria Volodymyrivna (тренер)
Shmerchuk Yurii Igorovych
Andreyev Andriy Aleksandrovich
Scherbina Evgeniy Sergeevich
Pink Unicorn
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Lytvyn Anna O.
Chornobay Katerina U.
Postolatiy Rozalia S.
NUFT_Stavr
(поза конкурсом)
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Zarytska Viola V.
Prokopenko Olexandr I.
Starnavskyi Ihor Ihorovych
NUFT_Small_Bang
(поза конкурсом)
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Ustymuk Ivan V.
Kasyan Eugene O.
Syrota Vlad V.
NUFT_Hobgoblin
National University of Food Technologies Gribkov Sergey Vitalievich (тренер)
Balachevskiy Vladislav S.
Turbal Oleksandr S.
Trush Artem U.
Random_people
Kharkiv national university of Radio Electronics Vechur Oleksandr Volodymyrovych (тренер)
Popovych Ivan Dmytrovych
Havrashenko Anton Olegovych
VNTU_Destructor
Vinnytsia National Technical University Voitko Victoria Volodymyrivna (тренер)
Yavorovych Oleh Yuriyovych
Kavka Oleksii Oleksandrovych
Havryliuk Petro Oleksiyovych
UCUlele
Ukrainian Catholic University Dobosevych Oles Marianovych (тренер)
Kovtun Matt Yuriyovych
Smolkin Oleh Vitaliyovych
Antentyk Yuriy Mykolayovych
KNU KEK
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Bondarenko Vitalii Viktorovych (тренер)
Kachur Roman -
Kazmin Yevhen Valeriyovych
Zuyev Anton -
EjudgeCrashers
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Bondarenko Vitalii Viktorovych (тренер)
Prokopets Vadym Giorgievich
Shumeiko Maksym Volodymyrovych
Piadyk Liubomyr Serhiyovych
UWR Bat-Eared Foxes
Wroclaw University Serafin Radoslaw (тренер)
Serafin Radosław -
Moszkowski Jacek Jakub
Górniak Michał
DNU_Ducks
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Sharavara Volodymyr Volodymyrovych
Krishchik Eugenia Petrivna
Selivanov Andrii Andrijovych
UCUIN
Ukrainian Catholic University Dobosevych Oles Marianovych (тренер)
Ursul Vladyslav Ihorovych
Zhuravchak Andrii Bohdanovych
Vey Roman Andriyovych
KNEU_DreamTeam
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Sylantyev Sergiy Oleksyovich (тренер)
KNEU_DreamTeam
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Sylantyev Sergiy Oleksyovich (тренер)
Prityka Mykola Artemovych
Kaplyar Alexandr Yurievich
Getman Vadim Petrovich
TNTU::Coders
Ternopil Ivan Pul’uj National Technical University Brevus Vitaly M. (тренер)
Dolinskiy Andriy Mikhailovich
Pylypchuk Bohdan Viktorovych
Chasnyk Vasya Anatolijvych
DNU_MMK
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Korol Ivan Vasilevich
Matiushchenko Oleh Dmytrovych
Morgunov Dmitro Yevgenovych
NewTeam123
National University of Water Management and Nature Resources Use Zhukovskyy Viktor Volodymyrovich (тренер)
Yepik Vitaliy Viktorovych
Maksymchuk Vlad Vasylovych
Bolkun Roman Victorovich
DNU_Dodger
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Podvolotskaya Violetta Yuryevna
Kovalchuk Alexandr Sergeevich
Rachko Denis Alekseevich
DNU-Cifeidion
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Sharavara Victor Volodymyrovych
Babkin Vladyslav Volodymorovych
Radchenko Evgen Vyacheslavovych
Venta
Ventspils University College Vitola Estere Vitola (тренер)
Kamisevs Felikss Andrejs
Krastins Kristaps Kristaps
Vecpuisis Varis Varis
TUCN_Frunza
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca Lemnaru Camelia Ms (тренер)
Nitu Doru Constantin
Lazar Laurentiu Lucian
Petruta Andrei Dumitru
Scarlet Crusade
Черниговский национальный технологический университет Zhytnyk Oleh Eduardovych (тренер)
Kupriienko Vladyslav Ihorovych
Sokolenko Yurii Mikhailovich
Zhurko Dmytro Olegovych
TUCN_Snack_Overflow
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca Oprisa Ciprian Pavel (тренер)
Modan Valentin -
Chindris Mihail -
Balint Florin Lorand
KNUKiM-2
Київський національний університет культури і мистецтв Tkachenko Olga Ivanivna (тренер)
Korinchevska Olha Dmitrivna
Bondar Sviatoslav Oleksandrovich
MIPT SBS
Московский физико-технический институт (государственный университет) Maleev Alexey Victorovich (тренер)
Stepanov Ilia Daniilovich
Belykh Evgenii Aleksandrovich
Sergunin Andrey Vladimirovich
KhNTU_Programmers
Херсонський національний технічний університет Kiriychuk Dmitriy Leonidovich (тренер)
Trushchenko Valentine Vitalyevich
Trush Pavel Viktorovich
Davydenko Nikita Alekseevich
KhNTU_KSM
Херсонський національний технічний університет Liashenko Olena Mykolaivna (тренер)
Abramov Den Oleksiyovich
Procenko Yakov Vadimovich
Ivanchuk Oleksii Viktorovich
KhAI_Gradient
National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Luchshev Pavel Alexandrovich (тренер)
Luchsheva Oleksandra Pavlivna
Belov Denis Vitalievich
Safin Karim Ruslanovych
DNU_47th_Bit
Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара Khizha Alexander Leonidovich (тренер)
Tyshchenko Daniil Volodymyrovych
Siver Danylo Serhiyovich
Bondar Vladyslav Olehovych
KhAI_Team_Orange
National Aerospace University named in honour of N.E. Zhukovskiy "Kharkiv aviation institute" Luchshev Pavel Alexandrovich (тренер)
Yakushew Denis Aleksandrovich
Levchenko Anatoliy Vasilyevich
Kylymchuk Bohdan Olegovich
MagiC++
Kyiv National University named in honour of Taras Schevchenko Bondarenko Vitalii Viktorovych (тренер)
Katrychuk Dmytro Oleksandrovych
Oprishko Iraida Kostyantynivna
Prokopenko Vladyslav Oleksandrovych
LNU VDV
(поза конкурсом)
Lviv National University named in honour of Ivan Franko Herasymiv Vitalii Ihorovych (тренер)
Datskiv Oleh Lyubomyrovych
Vaskiv Andrii Volodymyrovych
Vasko Yura Andrijovich
Shining_tiger
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Malchykov Volodymyr Viktorovich (тренер)
Polshchak Oleksiy Sergiyovuch
Markovych Andrii Ruslanovych
Bas Ivan Konstantinovich
ONU_cat_POWER
(поза конкурсом)
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Antonenko Alexander Sergeevich (тренер)
Maksymova Yevheniia Arturivna
Voronov Kondrat Sergeevich
Gvozdev Valeriy Dmitrievich
ONU_Luckomotive
Odessa National University named in honour of Ilya Mechnikov Antonenko Alexander Sergeevich (тренер)
Taran Tetiana Yuriyivna
Sploshnov Kyrylo Dmitriyovich
ONAFT_C++In14days
Odessa national academy of food technologies Antonova Alfiia Raisovna (тренер)
Random - my home
Запорізька державна інженерна академія Skrypnyk Iryna Anatoliyivna (тренер)
Kyian Maksym Evgenyevich
Kyian Stanislav Evgenyevich
Andrieiev Roman Tarasovich
DonNTU_CSTF_United
Donetsk National Technical University Zolotukhina Oksana Anatoliivna (тренер)
Nhuien Min An -
Safronov Yaroslav Viktorovych
Kuzmenko Andrey Oleksandrovych
DonNTU_OxDEADBEEF
Donetsk National Technical University Zolotukhina Oksana Anatoliivna (тренер)
Belomerya Vladislav Al'bertovych
Mysko Andrii Serhiyovych
Androsyan Artem Arturovych
Beda
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Malchykov Volodymyr Viktorovich (тренер)
Nagaev Vladislav Alexandrovich
Simotyuk Kolya Andreevich
Drabchuk Denis Vitaliyovych
pink Panther
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Kurdecha Vasyl Vasyliovych (тренер)
Bakai Andrii Mykolaiovych
Kushch Vitalii Serhiiovych
Ostapenko Maksym Stanislavovych
Taxman 1
National University of State Tax Service of Ukraine Kozhevnikov Ivan Grigorovich (тренер)
Balan Ihor Serhiyovich
Remenyak Damian Yuriyovich
Tarasenko Vadym Oleksandrovich
Taxman 2
National University of State Tax Service of Ukraine Kozhevnikov Ivan Grigorovich (тренер)
Yakubovich Serhii Mykhailovych
Petrovskiy Ilya Andriyovich
Shvets Iryna Valeriivna
BayWatch
National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnical Institute" Kovaliuk Tetiana Volodymyrivna (тренер)
Blazhko Ignat Olegovich
Anyshchenko Kyrylo Mykhailovych
Ganzha Vladislav Valerievich
EENU_Everest_Alpha
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Cheprasova Tetyana Ivanivna (тренер)
Kushnir Oleksandr O.
Semenyuk Oleksandr P.
Palii Andrii Y.
VNTU_Trycatcher
Vinnytsia National Technical University Voitko Victoria Volodymyrivna (тренер)
Zubko Anton Vasylovych
Nikolaichuk Vladyslav Olexandrovich
Vosmushko Oleksandr Volodymyrovych

- Команда Реєстрація команди не підтверджена оргкомітетом
- Команда Реєстрація команди підтверджена оргкомітетом