Результати

Офіційні результати Шостої міжнародної відкритої студентської олімпіади з програмування 
ім. С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова

KPI-OPEN 2011

Місце Команда Загалом 1 тур 2  тур Завдань у 1 турі Завдань у 2 турі
1 DDRAGONS (KNU) 200 100 100 7 8
2 EXPLOITLESS (KNU) 156,15 84,68 71,47 6 6
  * Vedensky       6 6
3 IFDQD (KhPI) 154,54 68,11 86,43 5 7
4 BSUIR #1 (BSUIR) 141,23 68,91 72,32 5 6
5 VNTU [WRABBITS] (VNTU) 139,56 69,73 69,83 5 6
6 VNTU [IOTEAM] (VNTU) 137,96 67,32 70,64 5 6
7 SOBOLEVTEAM (HNU) 126,44 53,25 73,19 4 6
8 MSUSB1 (SBMSU) 121,68 52,65 69,03 4 6
9 KHNURE_TEAM (HNUR) 118,99 51,49 67,5 4 6
10 ONU 1 2/3 (ONU) 107,09 52,06 55,03 4 5
11 IZHEVSK STU 1 (ISTU) 104,49 36,23 68,26 3 6
12 ELTE SWIFTS(ELU) 93,56 50,93 42,63 4 4
13 MISIS-BKS (MISIS) 92,57 50,38 42,19 4 4
14 TBILISI SU ALL IN (TSU) 92,24 36,61 55,63 3 5
15 MSUSB2 (SBMSU) 90,3 35,86 54,44 3 5
16 IASA-2 (NTUU KPI) 88,31 34,45 53,86 3 5
17 MAI#12 (MAI) 79,14 37,39 41,75 3 4
18 ONPU_YAKI (ONPU) 76,47 35,14 41,33 3 4
19 NUWM (NUVGP) 74,89 34,79 40,1 3 4
20 SEVNTU_T-72 (SNTU) 62,4 21,49 40,91 2 4
21 TIT SFEDU # 1 (TSURE) 55,07 36,99 18,08 3 2
22 ONPU_SIMPLE (ONPU) 53,11 35,5 17,61 3 2
23 WHAT ABOUT BOB? (DNU) 52,31 22,53 29,78 2 3
24 U235_SNIL-IT#1 (USUCE) 50,97 22,31 28,66 2 3
25 RUNTIME ERROR (NTUU KPI) 50,51 10,01 40,5 1 4
26 NCSTU1 (NCSTU) 50,23 22,1 28,13 2 3
27 SILICIOUS MEN (DNTU) 50,13 20,92 29,21 2 3
28 DESPERADOS (HAI) 48,76 20,37 28,39 2 3
29 PU MIF1 (PNU) 42,42 34,12 8,3 3 1
30 DONNU 78 (DNU) 40,48 21,9 18,58 2 2
31 NULP-SOMEONES (NULP) 39,59 10,1 29,49 1 3
32 MAI#7 (MAI) 39,54 21,3 18,24 2 2
33 RGB (HNU) 38,77 9,84 28,93 1 3
34 MISIS-ASV (MISIS) 38,65 20,73 17,92 2 2
35 ONU_HEKS(ONU) 38,42 21,11 17,31 2 2
36 IZHEVSK STU 2 (ISTU) 29,6 21,69 7,91 2 1
37 DSTU (DSTU) 28,78 20,55 8,23 2 1
38 FORRITARI (PNTU) 27,93 9,52 18,41 1 2
39 SRSTU(NPI) (NPI) 17,97 9,93 8,04 1 1
40 MIREA-TEAM2 (MIREA) 17,95 9,37 8,58 1 1
41 WRITERS (PNTU) 17,76 0 17,76 0 2
42 TERRA (NTU KPI) 17,46 0 17,46 0 2
43 SCS (NTUU KPI) 17,45 9,01 8,44 1 1
44 MIREA-TEAM1 (MIREA) 17,41 9,68 7,73 1 1
45 4AKE (MGUP) 17,32 9,22 8,1 1 1
46 SSU TEAM:ONFIRE (SSU) 17,04 9,76 7,28 1 1
47 NUS_INC(NUOS) 17,01 9,22 7,79 1 1
48 BDPU (BDPU) 16,91 8,94 7,97 1 1
49 ZNU LLG (ZNU) 16,41 8,74 7,67 1 1
50 NCSTU2 (NCSTU) 16,1 8,87 7,23 1 1
51 GLIWICE TEAM (SUT) 9,6 9,6 0 1 0
52 COFEE'N'CODE (ZTU) 9,45 9,45 0 1 0
53 NEW4EK SCHOOL (NPI) 9,3 9,3 0 1 0
54 EVEREST (VNU) 9,08 9,08 0 1 0
55 SEVNTU_AVT (SNTU) 8,81 8,81 0 1 0
56 STUDENTS (NAU) 8,51 0 8,51 0 1
57 PIVNICHNI HIZHAKI (MGTU) 8,37 0 8,37 0 1
58 CODE PATROL (DNTU) 8,17 0 8,17 0 1
59 OSENU_ARA (ODEKU) 7,85 0 7,85 0 1
60 CRAZY PROGRAMMERS FROM POLAND (SUT) 7,61 0 7,61 0 1
61 POPCORN (NAU) 7,56 0 7,56 0 1
62 RADIOACTIVE (RGRU) 7,5 0 7,5 0 1
63 NV_TEAM (HNUR) 7,44 0 7,44 0 1
64 MMJ (PW) 7,39 0 7,39 0 1
65 MESI DKO (MESI) 7,34 0 7,34 0 1
66-83 9BIT (CHNU) 0 0 0 0 0
66-83 AMK TEAM (MSU) 0 0 0 0 0
66-83 FCIT #2 (TNEU) 0 0 0 0 0
66-83 GUAP (GUAP) 0 0 0 0 0
66-83 ISZZI (ISZZI) 0 0 0 0 0
66-83 MISI-MGSU (MGSU) 0 0 0 0 0
66-83 MORORIST(DAAT) 0 0 0 0 0
66-83 OSENU_RANDOM (OSENU) 0 0 0 0 0
66-83 PU MIF2 (PNU) 0 0 0 0 0
66-83 SAMSTU-1 (SSTU) 0 0 0 0 0
66-83 SHIFT (NUBPU) 0 0 0 0 0
66-83 SOFTTECH (NUBPU) 0 0 0 0 0
66-83 SUNX TEAM (MGUPI) 0 0 0 0 0
66-83 TNTU-SE (TNTU) 0 0 0 0 0
66-83 U238_SNIL-IT#2 (USUCE) 0 0 0 0 0
66-83 USUCE (UGHTU) 0 0 0 0 0
66-83 ZSU_1 (ZSU) 0 0 0 0 0
66-83 ZSU_2 (ZSU) 0 0 0 0 0

Документи:

Ітогові результати у форматі таблиці Excel

Ітоговий протокол засідання суддівської колегії

Результати першого туру

Результати другого туру

остання зміна 10.07.2011