Netcracker виступає Офіційним партнером 11-ї Олімпіади з програмування KPI-OPEN 2016


Компанія Netcracker виступає Офіційним партнером Одинадцятої відкритої міжнародної студентської олімпіади з програмування імені С.О. Лебедєва і В.М. Глушкова KPI-OPEN 2016, яка відбудеться в Києві, в корпусах НТУУ «КПІ» з 4 по 9 липня 2016 року.

Netcracker Technology, дочірня компанія NEC Corporation - світовий лідер у створенні програмного забезпечення, що допомагає оптимізувати та покращити бізнес-процеси постачальників послуг в області телекомунікацій. Комплексний портфель програмних рішень і професійних послуг компанії дає змогу реалізувати великомасштабні проекти з перетворення бізнесу, відкриваючи можливості хмарних технологій, віртуалізації і трансформації мобільної екосистеми. Завдяки унікальній комбінації технологій, кваліфікованих спеціалістів та досвіду, Netcracker допомагає компаніям трансформовувати свої мережі більше 20 років.

Місія Netсracker - бути інноваційним і передовим технологічним партнером для провайдерів послуг зв'язку зі створення критично важливих рішень в області OSS, BSS, NFV, SDN та інших. Компанія пропонує послуги консультування, системної інтеграції і впровадження, керовані сервіси та повний спектр програмних рішень для телекомунікаційних і кабельних операторів.

20 років в індустрії телекомунікацій Компанія Netcracker заснована у 1993 році. Від самого початку компанія дотримувалася своєї головної мети - створювати інноваційні технології для оптимізації бізнесу. Netcracker є новатором з чітким акцентом на плануванні й реалізації прагматичних змін, постійно еволюціонує. Невпинне прагнення компанії Netcracker - кидати виклик статусу-кво на ринку, дає змогу продовжувати зростати, розширятися у глобальному масштабі й формувати довгострокові стосунки з клієнтами.

58 країн. 250 клієнтів Клієнти компанії Netcracker - по всьому світі. Компанія фокусується на їх досягненнях, бізнес-задачах та найкращих рішеннях для їх потреб. Ця стратегія прискорює впровадження нових послуг, покращує якість роботи і надає більш глибоке розуміння досвіду клієнта. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте http://www.netcracker.com/

Ми дуже вдячні компанії Netcracker за підтримку Олімпіади KPI-OPEN 2016!

Автор: kpiopen, 09 Червень 2016

Останні новини